Szukaj

Hejter poniżył Igę Lis. Taco Hemingway nie pozostał obojętny i stanął w obronie ukochanej. To dopiero partner idealny

Taco Hemingway i Iga Lis

Taco Hemingway i Iga Lis

Taco Hemingway nie pozostał obojętny, kiedy jedna z internautek opublikowała obrażający Igę Lis mem. Jego komentarz sprowokował dyskusję w komentarzach pod zdjęciem. Co piszą użytkownicy Instagrama?

Taco Hemingway, a właściwie Filip Szcześniak, to jeden z najlepiej sprzedających się polskich raperów, a największy sukces osiągnął wspólnym albumem z Quebonafide, pt. Soma 0,5 mg. Jego płyty wielokrotnie zdobywały status platynowych, złotych oraz diamentowych. Jest twórcą takich przebojów jak 6 zer, Następna stacja, Deszcz na betonie, Nostalgia, Tamagotchi czy Fiji – wszystkie trafiały na listy przebojów w polskich radiach.

Pomimo ogromnej popularności Taco mało udziela się medialnie, stosunkowo rzadko udziela wywiadów, nie występuje w reklamach, a jego social media zdominowały okładki płyt. Prywatnie jest w związku z Igą Lis i relacja ta wzbudza czasem większe zainteresowanie niż twórczość rapera.

Spotykają się już od dawna. Początkowo nie komentowali swojej relacji, później przestali się ukrywać, chociaż wciąż unikają rozgłosu, wolą zachować prywatność dla siebie i bardzo rzadko  w mediach społecznościowych pojawiają się ich wspólne zdjęcia. W zasadzie nie ma się czemu dziwić, zważywszy, jaką reakcję wywołała fotografia pary udostępniona przez ich przyjaciela.

Taco Hemingway komentuje hejt uderzający w Igę Lis

Taco i Iga zapozowali do zdjęcia jednemu ze swoich przyjaciół. Przytuleni siedzą razem z pieskiem, na twarzach mają maski. Ten z kolei udostępnił fotografię w mediach społecznościowych. Większość internautów zachwyciła się czułością bijącą ze zdjęcia. Jednak kadr wyraźnie nie nie spodobał się jednej z internautek.

Fuj Iga – napisała.

Komentarz zwrócił uwagę przyjaciela pary oraz samego artysty. Szybko zniknął też z sieci, ale okazał się pretekstem do przyjrzenia się profilowi nastolatki, która to napisała. Wśród udostępnionych przez nią postów znalazło się zdjęcie personalnie uderzające w Igę Lis. Autor fotomontażu umieścił jej twarz w worku na śmieci. Trzeba przyznać, że mało to pomysłowe, a jeszcze mniej zabawne. Taco od razu odniósł się hejtu uderzającego w ukochaną.

Bardzo to okrutne z twojej strony. Mam nadzieję, że będziesz w przyszłości na tyle szczęśliwa, żeby nie musieć robić takich rzeczy celem poprawienia sobie humoru. Jesteśmy ludźmi, takimi samymi jak ty i twoja rodzina i mamy uczucia, a mnie na przykład takie rzeczy po prostu bolą. Wiem, że za kilka lat spojrzysz na powyższe dzieło i będzie ci wstyd. Tego ci życzę – napisał.

Wyważony komentarz rapera spotkał się ze sporym uznaniem fanów, jednak znaleźli się i tacy, którym się nie spodobał. Zarzucono muzykowi hipokryzję, odwołując się do jego utworu Polskie Tango, gdzie na samym końcu wideoklipu znalazło się osiem gwiazdek, których znaczenie – zwłaszcza pod koniec kampanii wyborczej, było świetnie znanych.

Hipokryzja Szcześniaka. ***** *** nikogo nie zabolało? Muzyka to sztuka, edity też. Można mówić „nie jestem osobą publiczną”, ale mimo wszystko się jest – napisał internauta.

Inni ripostowali.

Ten edit uderza w panią Igę personalnie, ***** *** nie. P. Iga nic nie zrobiła autorce posta, bo na pewno nie miała pojęcia do tej pory o jej istnieniu. Natomiast partia polityczna, o której mowa, wyrządziła wiele zła wielu osobom. Jedyne, kogo to mogło zaboleć, to toksycznych ludzi z fandomu Dudy, takich jak ty (…).

Cała dyskusja w naszej galerii. Oceńcie sami, który z użytkowników Instagrama bardziej was przekonuje.


Taco Hemingway i Iga Lis

Taco Hemingway i Iga Lis

Iga Lis na obraźliwym memie

Iga Lis na obraźliwym memie

Iga Lis na obraźliwym memie

Iga Lis na obraźliwym memie

Dodaj komentarz

  • Ewa pisze:

    Na Kingę poleciał taki hejt, za niby czyny ojca i było ok. Wszystkie pindy z TV się wypowiadały i hejtowaly. Ale Iga jest święta, choć na ojca ziejącego jadem na tych, którzy myślą inaczej. Taka właśnie jest wasza po-ska sprawiedliwosc

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×