Sylwester Wilk został ojcem. Pochwalił się pierwszym zdjęciem córeczki i zdradził jej imię

Sylwester Wilk został ojcem

Sylwester Wilk został ojcem

Sylwester Wilk został ojcem. Właśnie pochwalił się na Instagramie pierwszym zdjęciem córeczki, która przyszła na świat zaledwie kilka godzin temu. Jak ma na imię?

Sylwester Wilk ogromną popularność zyskał w momencie, gdy zdecydował się wziąć udział w wymagającym programie Ninja Warrior. Później wystąpił także udział w Tańcu z Gwiazdami. W jednym z odcinków tanecznego show podzielił się osobistym wyznaniem. Sportowiec, gdy miał cztery lata, został adoptowany. Nie poznał nigdy swoich biologicznych rodziców, ale udało mu się dowiedzieć, że walczyli z nałogami.

Rodzice adopcyjni nie mieli z nim łatwo. On również wpadł w szpony uzależnień i przez to zdążył już zaznać bezdomności. Ocknął się w ostatniej chwili, a rodzice przyjęli go ponownie do domu. Od tamtej pory swoje życie poświęcił dla sportu. Niemal cztery lata temu w jego życiu doszło jednak do kolejnej tragedii. Uległ wypadkowi na motorze, w związku z czym musiał przejść zabieg amputacji nogi.

Sylwester Wilk został ojcem. Pokazał pierwsze zdjęcie córki

Sylwester Wilk po wypadku nie zamierzał się poddać. Cały czas realizuje się w sporcie i udało mu się także znaleźć prawdziwą miłość. Związał się ze śliczną Julią i postanowił się jej oświadczyć. Para z radością oznajmiła, że spodziewa się dziecka i planuje ślub. Po pewnym czasie przyszły tata przyznał, że mierzą się z poważnym kryzysem i na razie odkłada weselne plany na lepszy okres.

Nastąpiły zmiany. W mediach jest mnie coraz mniej. Zrezygnowałem z wielu pobocznych rzeczy w moim życiu. Skupiłem się na pracy, na sporcie, na rodzinie. Aktualnie jesteśmy w trakcie przeprowadzki. Przeprowadzamy się w trochę inny rejon kraju. Zaczynam prowadzić biznes w innym mieście. Pomalutku układamy sobie różne sprawy. Kryzys można powiedzieć, że zażegnany. Trochę trwał. Trochę nas kosztował nerwów i emocji, ale wszystko idzie w dobrym kierunku jak na razie.

Przed chwilą ich życie zmieniło się na dobre, Sylwester poinformował, że został ojcem. Julia urodziła śliczną córeczkę, a jej zdjęciem dumny tata pochwalił się w sieci.

Cześć, nazywam się Łucja Wiktoria Wilk i urodziłam się 26.01.2022 r. o godzinie 12:01

Pod postem w zaledwie kilka minut pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci gratulują Wilkowi powiększenia rodziny, a i my przyłączamy się do wszystkich ciepłych słów.


Sylwester Wilk został ojcem

Sylwester Wilk został ojcem

Sylwester Wilk, Julia Szczepanik - Mister Polski 2020 gala finałowa

fot. AKPA

Sylwester Wilk i Julia w Egipcie

Sylwester Wilk i Julia w Egipcie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×