Nagrała mega hit i zniknęła. Jak dzisiaj wygląda Stacie Orrico? Jej „Stuck” zna każdy!

Stacie Orrico

Stacie Orrico

Stacie Orrico była jedną z najbardziej popularnych artystek młodego pokolenia. Po wydaniu 3 płyt nagle zakończyła wielką karierą. Jak obecnie wygląda i czym zajmuje się wokalistka?

Stacie Orrico, to amerykańska wokalistka, która zadebiutowała na scenie w 2000 roku. Mając zaledwie 14 lat, wydała swój pierwszy krążek Geniuine. Płyta w pierwszym tygodniu od pojawienia się na rynku rozeszła się w nakładzie 13 000 egzemplarzy. Młoda wokalistka pierwsze koncerty grała jako support Destiny’s Child w czasie ich szeroko komentowanej trasy koncertowej.

Wielką sławę przyniósł jej dopiero drugi krążek, zatytułowany po prostu Stacie Orrico. Artystka jest współautorką ośmiu z dwunastu utworów znajdujących się na płycie. W utworach można dopatrzeć się inspiracji jej największymi idolkami: Ellą Fitzgerald, Whitney Houston i Lauren Hill.

Stacie Orrico

Stacie Orrico w 2005 roku

Płyta Stacie Orrico wydana w 2003 roku zadebiutowała na 59. miejscu listy Billboard. Album pokrył się złotem, a w samym USA sprzedał się w nakładzie ponad 500 000 tysięcy egzemplarzy. Łącznie na całym świecie kupiło go w sumie 3,5 miliona fanów artystki. W roku 2006 ukazał się trzeci, a zarazem ostatni krążek – Beautiful Awakening, z którego najbardziej znany jest singiel I’m not Missing You. Największą popularność Stacie w Europie przyniósł hit Stuck, który do dzisiaj obejrzano ponad 12 mln razy na YouTubie.

Stacie Orrico życie prywatne

Orrico urodziła się w Seattle. Swoją egzotyczną urodę zawdzięcza nietypowej mieszance genów. Jej mama jest z pochodzenia Włoszką, a ojciec Amerykaninem. Rodzina często się przeprowadzała, a Stacie już od najmłodszych lat poznawała nowe kultury. Dziewczyna dorastała w otoczeniu różnych stylów muzycznych. Jako dziecko uczęszczała na lekcję gry na fortepianie i śpiewała w kościelnym chórze gospel. Po kilku latach związku wokalistka w lipcu 2016 roku poślubiła aktora Isaiaha Johnsona. Rok później małżeństwo doczekało się swojego pierwszego syna.

Stacie Orrico obecnie

Od czasu swoich wielkich przebojów, gwiazda bardzo się zmieniła. Teraz nastolatka jest już dojrzałą i świadomą kobietą. Kolorowe stroje zamieniła na bardzo eleganckie i proste stylizacje, a wystrzałowe fryzury na zawsze odeszły w zapomnienie. Stacie nadal koncertuje i zajmuje się muzyką, jednak obecnie grywa w bardziej kameralnych miejscach.


Stacie Orrico

Stacie Orrico

Stacie Orrico

Stacie Orrico

Stacie Orrico

Stacie Orrico

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

×