Oficjalny komunikat szpitala w sprawie śmierci Kamila Durczoka. Tak wyglądały ostatnie chwile dziennikarza

Kamil Durczok

Kamil Durczok

Oficjalny komunikat szpitala ws. śmierci Kamila Durczoka. O której godzinie zmarł dziennikarz? Kiedy trafił do szpitala? Co było przyczyną zgonu? Sprawdź.


Kamil Durczok o jeden z najbardziej znanych i uznanych dziennikarzy w kraju. Karierę rozpoczynał w latach 90. Później sukcesywnie wspinał się po kolejnych szczeblach kariery. Najpierw pojawiał się w głównym wydaniu Wiadomości na antenie TVP, a po kilku latach związał się z komercyjnym nadawcą. W TVN został nie tylko prowadzącym, ale także redaktorem naczelnym serwisu informacyjnego Fakty.

Portal Interia podał, że dziennikarz dostał krwotoku, a pomimo natychmiastowej reanimacji nie udało się go uratować.

Oficjalny komunikat szpitala ws. śmierci Kamila Durczoka

Po kilku godzinach od śmierci w sieci zaczęli żegnać go przyjaciele z mediów. Wpisy w social mediach zamieściła także jego była żona Marianna Dufek oraz partnerka, z którą spotykał się przez dwa lata. Była ukochana, Julia Oleś spełniła jego ostatnią prośbę, a na jej Instagramie rozbrzmiewa utwór My Way w wykonaniu Franka Sinatry.

Po kilku godzinach po tym, jak w sieci poinformowano o śmierci dziennikarza, oficjalny komunikat w tej sprawie wydał szpital w Katowicach. Na oddział przyjęto go już wczoraj w ciężkim stanie.

Pacjent został przyjęty wczoraj o godzinie 13.45 na Izbę Przyjęć, przekazany na oddział Chorób Wewnętrznych, Autoimmunologicznych i Metabolicznych, a następnie przekazany na Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii – informuje biuro prasowe placówki.

Ujawniono także bezpośrednią przyczynę śmierci, jaką było zatrzymanie krążenia. Złożono kondolencje rodzinie dziennikarza.

Stan pacjenta określano jako bardzo ciężki. Pacjent zmarł o godzinie 4.23 (16.11 br.) w wyniku zaostrzenia przewlekłej choroby i zatrzymania krążenia. Łączymy się myślami z rodziną w tym trudnym czasie oraz składamy najszczersze wyrazy współczucia.

Kamil Durczok odszedł, mając zaledwie 53 lata. Pozostawił w żałobie wielu fanów i najbliższą rodzinę w tym jedynego syna – Kamila juniora.


scena z: Kamil Durczok SK: , , , , , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Kamil Durczok SK: , , , , , fot. Kurnikowski/AKPA

Kamil Durczok

Kamil Durczok

Kamil Durczok

Kamil Durczok

Komentarze

 • Gość pisze:

  Rano podawali że zmarł na krwotok wewnętrzny.

 • Aa pisze:

  Wielka strata uwielbiałam tego dziennikarza to był profesjonalista odpoczywaj Kamil pokoju

 • Dzidzi pisze:

  Ale o powolnym upadku ani słowa ot cała prawda.

  • Zak pisze:

   Dzidzi takich szuj jak ty w tym kraju jest wiele. Trochę hamuj bo też nie jesteś święta ty.

  • Gość pisze:

   Kazdy z nas upada w swoim życiu, lub moze upaść.Czy to jest tak istotne, żeby po śmierci o tym wspiminać na forach publicznych? badź wypominać jak zrobily to wczoraj Fakty TVN. Byl dziennikarzem najwyzszej klasy i to dla nas powinno być najwazniejsze. Do końca Pan Kamil Durczok robil swoje. Nie ocenijmy, bo sami też nie chcemy być oceniani. To byla jego droga i jego doswiadczenia, a nam guzik do tego. Niech każdy rozlicza siebie i swoje upadki.

 • Gość pisze:

  tak szkoda tego człowieka, Każdy w życiu błądzi upada i podnosi się .Ale był dobrym zdolnym i błyskotliwym dziennikarzem wierzyć się nie chce że nie żyje..

 • Gość pisze:

  Niestety mylicie sie bo Kamil byl antyszczepionkowiec , wiec. Nie piszcie scenariuszy juz i niech odpoczywaj w pokoju😢🖤

  • Gość pisze:

   Jak wynika z jego wlasnego komentarza na Kamil Durczok/twitter.com – 22 sierpnia zaszczepil sie Pfizerem. To gwoli informacji do wszystkich antyfoliarzy.

 • Gość pisze:

  Świeć Panie nad Jego duszą. Odpoczywaj w pokoju. Wszystkich nas to czeka. Szanujmy się

 • Aurř pisze:

  Za młody, za wcześnie, żal, Rodzinie wyrazy współczucia

 • Gość pisze:

  Ja również uważałam pana Kamila Durczoka za najlepszego dziennikarza, wymarzony, profesjonalny, do teraz mam obraz Faktów z nim. Szkoda człowieka, pokój jego duszy

 • Gość pisze:

  Żal człowieka jeszcze młody ale przegrał z chorobą współczucia dla rodziny RIP….

 • GośćOla pisze:

  Bardzo go lubilam. Byl moim ulubionym dziennikarzem. Bardzo przezywalam jego chorobe nowotworowa i cieszylam sie gdy ja pokonal. Nigdy nie mialam okazji poznac go osobiscie i znam tylko z telewizji i z internetu. Potem gdy pokonal chorobe i pogubil sie w zyciu nie moglam sie z tym pogodzic i bardzo mi bylo smutno z tego powodu. Ale do konca go lubilam i podziwialam. Byl rowniez dla mnie najprzystojnieszym dziennikarzem. Jest mi bardzo smutno ze ofdszedl i nie wierze ze nie zyje.

 • Gość pisze:

  Zatrzymanie krazenia… ostatnio wielu przedwczesnie umiera po zatrzymaniu krazenia… moze wzial wlasnie trzecia dawke?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×