Była żona Kamila Durczoka pożegnała go w sieci. Nostalgiczny symbol wyraża więcej niż jakiekolwiek słowa

Kamil Durczok

Kamil Durczok

Kamil Durczok nie żyje. Dziennikarz zmarł we wtorek rano w szpitalu w Katowicach. Informację tę potwierdziła jego najbliższa rodzina. W sieci byłego męża pożegnała także Marianna Dufek. 

Kamil Durczok to dziennikarz, który przez kilka lat wspinał się po szczeblach kariery. Prace na wizji rozpoczynał TVP, a po kilku latach dołączył do redakcji Faktów TVN. Został nie tylko prowadzącym, ale także redaktorem naczelnym serwisu. W 2015 roku pożegnał się z pracą po serii skandali. Stacja rozwiązała z nim umowę za porozumieniem stron. Później jeszcze można było go zobaczyć na antenie Polsat News.

Dziennikarz zmagał się nie tylko z zawodowymi problemami, ale także z kłopotami w życiu osobistymi. W 1995 roku poślubił on dziennikarkę TVP Katowice Mariannę Dufek. Po serii skandali do końca starała się bronić męża.

Tekst we „Wprost” był przekroczeniem wszelkich zasad, ludzkich i etycznych, jakie nas w tym zawodzie obowiązują. Tak samo postąpiłabym, gdyby krzywda spotkała któregoś z moich przyjaciół. Tak się trzeba było zachować. Przede wszystkim z myślą o dziecku, które dla nas obojga jest najważniejszą osobą. Przede wszystkim z myślą o dziecku, które dla nas obojga jest najważniejszą osobą. Zresztą postawę naszego syna, w tej koszmarnej także dla niego sytuacji, odbieram jak nagrodę. Zobaczyłam, że życiowe wartości dobrze mu się poukładały w głowie.

Była żona Kamila Durczoka żegna go w sieci. Marianna Dufek zamieściła smutny wpis

Kamil Durczok zgromadził wokół siebie spore grono fanów, którzy żegnają go w sieci. Smutny wpis zamieściła w sieci jego była partnerka Julia Oleś, która spełniła jego ostatnią prośbę. Pożegnała go także była żona. Na Facebooku opublikowała trzy znicze. Ten symbol smutku nie potrzebuje żadnego opisu.

[*] [*] [*]

Posted by Marianna Dufek on Monday, November 15, 2021

Kamil Durczok zmarł we wtorek rano w szpitalu w Katowicach. Miał 53 lata.


scena z: Kamil Durczok SK: , , , , , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Kamil Durczok SK: , , , , , fot. Kurnikowski/AKPA

bal359

scena z: Kamil Durczok SK: luty 2006, Bal Dziennikarzy 2006, Kamil Durczok z ¿on¹ fot. Warda/AKPA

Kamil Durczok i żona Marianna

Kamil Durczok i żona Marianna

Komentarze

  • Gość pisze:

    Wdpaniala kobieta, pracuje w TVP. O zmarłym mówi się dobrze, jednak dxiennikarze w w tej chwili wywlekają najgorsze sprawy. Wyrazy współczucia.[ *]

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×