Szukaj

Shiloh Jolie-Pitt miała zagrać w filmie. Jeden warunek był dla niej nie do przejścia. Angelina ujawniła kulisy

Angelina Jolie, Shiloh Jolie-Pitt

Angelina Jolie, Shiloh Jolie-Pitt

Shiloh Jolie-Pitt zrezygnowała z roli w filmie Czarownica, w którym zagrała Angelina Jolie. Jeden z warunków był dla niej nie do przejścia. Opowiedziała o tym jej mama.

Shiloh Jolie-Pitt miała pojawić się ze swoją mamą w jej przebojowym filmie Czarownica. Jednak odmówiła. Okazało się, że produkcja wymagała od niej rzeczy, na którą nastolatka się nie zgodziła. O wszystkim opowiedziała Angelina Jolie.

Dlaczego Shiloh Jolie-Pitt zrezygnowała z roli w filmie Czarownica?

Troje dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta, Vivienne, Zahara i Pax, pojawiło się w małych rolach w filmie Disneya Czarownica w 2014 roku.

W jednym z wywiadów Jolie żartowała, że ​​liczba mogłaby wynosić cztery, gdyby Shiloh się zgodził. Najstarsze dziecko Pitta i Jolie miało grać starszą Aurorę, ale nie mogli jej zmusić, żeby powiedziała „tak”.

Żartowaliśmy, że Shiloh jest starszą Aurorą i pomyślałam, że ​​to najbardziej absurdalna rzecz na świecie. Nigdy nie założyłaby nawet sukienki. Nigdy by tego nie zrobiła – powiedziała Jolie w The Hot Hits.

Aktorka dodała, że ​​Shiloh chciała zagrać w filmie inną postać.

Chciała być kimś o imieniu Marcus. Powiedziałam: „Czy… jesteś zainteresowany graniem Aurory? A ona odpowiedziała: „Nie, ja będę Marcusem”. I powiedziałam: „Kim jest Marcus?” Powiedziała: „Marcus ma rogi, łuk i strzały”. Więc nie wiem, kim jest Marcus, ale w jej umyśle jest zupełnie inna, nowa postać o imieniu Marcus ”.

Shiloh od maleńkości była niezależna. Odmowa roli, bo trzeba złożyć sukienkę, bardzo do niej pasuje. Ona od zawsze chciała być chłopcem. Tak też się ubierała i wymogła na rodzicach krótką fryzurę.

Lubi się ubierać jak chłopiec. Ona chce być chłopcem. Dlatego musieliśmy zrobić jej krótką fryzurę. Myśli, że jest jednym z braci – powiedziała kiedyś Angelina Jolie w rozmowie z Vanity Fair.

Kolorowa prasa podaje, że najstarsza córka pary już zmieniła imię. Dziewczynka podjęła bardzo dorosłą decyzję i w dokumentach figuruje już jako John. Wiadomo także, że Angelina wspiera Shiloh w jej wyborze, a także zgodziła się na terapię hormonalną prowadząca do zmiany płci.


Shiloh Jolie-Pitt uwielbia grać w piłkę nożną

Shiloh Jolie-Pitt uwielbia grać w piłkę nożną

Shiloh Jolie Pitt wygląda jak Brad Pitt

Shiloh Jolie Pitt wygląda jak Brad Pitt

Shiloh Jolie-Pitt w 2018 roku

Shiloh Jolie-Pitt w 2018 roku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×