To już?! Sandra Kubicka pokazała weselne przymiarki! Baron w białym garniturze, a ona biega po salonie sukien ślubnych. W tle „Marsz Mendelssohna”

Sandra Kubicka i Baron

Sandra Kubicka i Baron

Sandra Kubicka i Baron zdecydowali się na ślub? Modelka dodała w sieci relację, która podgrzała atmosferę. Widzimy parę podczas przymiarek. Co się dzieje?

Sandra Kubicka jako mała dziewczynka wyjechała z mamą do USA. Tam rozpoczęła się jej kariera modelki. Gwiazda szybko podbiła amerykański show-biznes, a od kilku lat robi też karierę w Polsce. Po rozstaniu z narzeczonym zdecydowała się definitywnie opuścić słoneczne Miami. Po 14 latach zamieszkała na stałe w Polsce. Przez dłuższy czas była singielką, ale jej serce znowu zabiło mocniej. Od ponad roku jest w bardzo szczęśliwym związku z Baronem.

Muzyk i modelka szybko razem zamieszkali i zaczęli planować wspólną przyszłość. Sandra, zanim związała się z gitarzystą była już dwukrotnie zaręczona. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że tym razem chce poczekać z poważnymi deklaracjami, ale marzy jej się ślub.

Wiadomo, że chciałabym, bo go bardzo kocham. Ale nie nalegam totalnie. To nie jest tak, jak było w poprzednich związkach. Mój poprzedni partner bardzo szybko mi się oświadczył i skończyliśmy jak skończyliśmy. To jest taki pierwszy związek, kiedy jesteśmy tak długo jako chłopak i dziewczyna, czyli tak jak powinno być. A nie, że wskakujemy w zaręczyny i zaraz mowa o ślubie. Jest fajnie i dojrzale.

Sandra Kubicka pokazała ślubne przymiarki

Sandra i Baron stanowią jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Niedawno wybrali się razem do Grecji, gdzie świętowali pierwszą rocznicę związku. Chociaż Sandra zapewnia, że jak na razie nie śpieszą się z planami dotyczącymi ślubu, czy powiększenia rodziny, to teraz mocno zaskoczyła internautów.

Pokazała nagranie, na którym Baron przymierza biały elegancki garnitur. W tle rozbrzmiewa najsłynniejszy weselny utwór, czyli Marsz Mendelssohna. Na kolejnych snapach widzimy, jak modelka biega po salonie sukien ślubnych.

Jestem w salonie ślubnym – napisała.

Szybko jednak rozwiała wszelkie wątpliwości i wyjaśniła, że czeka na swoją przyjaciółkę, która niebawem bierze ślub i tego właśnie ona będzie przymierzała białą suknię. Zdaje się, że to jeszcze nie pora na sformalizowanie związku przez Sandrę i Barona, ale fani zdecydowanie trzymają kciuki za ich miłość.


Sandra Kubicka

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ta Sandra to taka przaśna dziewucha ,która już by chciała ślub, a Baron?

 • Gość pisze:

  Jaka ta Sandra infantylna. Niech w końcu urodzi to dziecko, Baron będzie mógł otworzyć przedszkole.

 • Klara pisze:

  Sandra nie oszukuj się, Baron się tylko dobtze z tobą bawi nic więcej nie stworzy z tobą, nie nakręcaj się dziewczyno ,tak ci radzę, bo się gorzko rozczarujesz ci mówię. On nie stworzy z tobą nic stałego na zawsze . Nie dasz mu dzieci ,a uwierz mi że za jakiś czas będzie chciał je mieć. Ma 4o lat to nie 27

 • Niba pisze:

  Niby nie chce ,a chce by Alek ja poprosił o rękę, bo gdyby tak nie było nie oglądałaby sukien ślubnych. Baron 4o latek z 28 latka, która cierpi na niepłodność nie sądzę by chciałbyc z kimś takim co nie urodzi mu kiedyś dzieci. Wziął sobie młodsza by mogła dzieci urodzić a nie Sandrunia ,co nigdy mu ich nie da.

  • Gość pisze:

   Ale z ciebie wredna sucz. Zapewne siedzisz sama w domu i szczęśliwa dlatego dogryzasz innym.

  • Maria pisze:

   A skąd wiesz ,że nie da jemu dzieci?Może on nie jest płodny. Tak często oskarża się kobiety,a wiele razy okazuje się,że facet jest niepłodny. Albo obie strony mają wzajemny konflik.Niech żyją w zgodzie i MIŁOŚCI do końca życia,a nie jak Królikowski ślub ,dziecko i rozwód. Obserwując Barona nie jest wiarygodny facet . To jest moje spostrzeżenie-przepraszam!

  • Gość pisze:

   Policystyczny zespół jajnika to nie niepłodność

  • Gość pisze:

   PCOS to jeszcze nie niepłodność. Chyba, ze źle się prowadzisz jak Sandra

  • Tyle! pisze:

   Ty te.p.a kr.ow.o rozp.l.odowa

 • Gośćalina pisze:

  Boże jaki on jest ochydny 🤮 Ropuch z wytrzeszczem 🤢🐸🐸

 • Gość pisze:

  No i super , ogląda suknie ślubne

 • Olka pisze:

  Jastrząb, proszę o zainteresowanie się tematem aktora z „Rancza”. Pudel jest umoczony w całą sprawę i go kryje, kasując komentarze od informatorów

 • GośćFanka pisze:

  Lubię Sandrę i Alka więc życzę im ślubu ,dzieci i dużo szczęścia !

  • Gość pisze:

   Nic z tego nie będzie. Prędzej czy później się rozstaną. Baron do pięćdziesiątki nie weźmie ślubu.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×