Szukaj

Siostra narobiła wstydu Meghan Markle! Przyjechała pod pałac, pokazała charakterek i została wyproszona siłą!

Samantha Markle nie została wpuszczona do pałacu

Meghan Markle nie ma łatwego życia od dołączyła do rodziny królewskiej. Nie dość, że jest niemal non stop obserwowana przez paparazzi, to na dodatek nie może liczyć na wsparcie najbliższych.

W mediach społecznościowych księżna regularnie jest krytykowana przez swoją przyrodnią siostrę Samanthę Markle. Panie nie pozostają w dobrych relacjach, o czym może świadczyć ostatnia sytuacja sprzed pałacu Kensington.

Samantha na kilka dni przyleciała do Londynu. Podobno od zawsze chciała zobaczyć to europejskie miasto. Jednocześnie liczyła, że w tym czasie uda się jej porozmawiać w cztery oczy z siostrą. Tematem, który chciała poruszyć, był stan zdrowia ich o ojca. Kiedy jednak przyjechała, do pałacu nie została wpuszczona.

Jak informuje Mirror, wszystko zaczęło się ponad dwa tygodnie temu. Wówczas przedstawiciele pałacu otrzymali list od reprezentantów Samanthy, którzy domagali się spotkania. Zostało postanowione ultimatum – albo pałac zorganizuje spotkanie w cztery oczy, albo Markle pojawi się w domu siostry:

Stwierdziła, że ​​jeśli Pałac nie zrobi czegoś, co pomoże w naprawie rozłamu, może stać się coś z ich tatą, który jest w złym stanie zdrowia. Zasugerowała, że gdyby tego nie dało się naprawić, byłaby to ich wina – zaznacza tajemniczy informator.

Niepełnosprawna siostra Meghan podjechała do bramy i próbowała dostać się na teren obiektu. Okazuje się jednak, że zamiast siostry czekała na nią ochrona pałacu Kensington, która siłą wyprosiła ją sprzed obiektu. Kobieta wyjaśniła, że ​​była w kontakcie z urzędnikami pałacowymi i twierdziła, że ​​zignorowali jej prośby nie pozostawiając jej wyboru, więc przyszła bez zaproszenia:

W pełni miała nadzieję, że pozwolą jej wejść, ale została zignorowana. Wręczyła więc list jednemu ze strażników w nadziei, że przejdzie dalej. To był smutny widok – dodaje informator.

Personel pałacu najwyraźniej został poinstruowany, aby jej nie wpuszczać.

Warto zaznaczyć, że biologicznie Samantha jest najbliższą osobą (obok matki i ojca) dla Meghan.

Wstydliwy sekret królowej Elżbiety II ujawniony. Ośmieszyła ją własna córka!

Księżna Kate zmieniła fryzurę. Za wielką metamorfozą kryje się poruszająca historia

Meghan Markle oniemiała, gdy otworzyła prezent od wielbiciela. Książę Harry był nim zaniepokojony


Samantha Markle przyleciała do Londynu

Samantha Markle przyleciała do Londynu

Samantha Markle przyleciała do Londynu

Samantha Markle przyleciała do Londynu

Samantha Markle

Samantha Markle

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Mysle, ze w trudnych, życiowych kwestiach, siostry powinny nawiązać kontakt, obojętnie jakie relacje były między nimi. Ojciec jest chory, czy Megan powinna się tak zachować, odcinając się od rodziny? Nie. Zasady w rodzinie królewskiej nie zabraniają kontaktów z rodzina, matkę sprowadziła do Anglii, to zapewne z ojcem tez mogłaby utrzymywać stosunki rodzinne, ale ona nie chce, odcięła się od tej rodziny. Czy ma powód? Nie wiemy, ale to jedt jej ojciec, który krzywdy jej nie zrobił i powinna porozmawiać, wyjaśnić pewne nieporozumienia,a tsk zgrywa szczęśliwa księżniczkę. Nie mysle, ze ta kobieta jest empatyczne osoba, więcej zrobi dla psa, niż dla chorego ojca.

 • wowka pisze:

  o matko, co za mezalians, Harry wdupił na całego

 • Gość pisze:

  Dla mnie niepojęte,że po dworze królewskim kiedyś będą biegać dzieci z afro na głowie,a zwykli Brytyjczycy,ludzie ciężko pracujący utrzymują panią po rozwodzie,po kilkunastu romansach,która nagle jest księżniczką.Księżniczką trzeba się urodzić.

 • Donata pisze:

  Ktoś tam napisał, że Megan sama na własne życzenie odcieła się od znajomych . Raczej jej kazali! Ona nie ma tam nic już do gadania. A te chroniczne łamane protokołu nic nie da. Doprowadzi tylko do tego, że wkurzuly albo pewnie już to zrobiła, arystokracje i część brytyjskiego społeczeństwa.
  Jeśli chodzi o Samantę to ta kobieta nie ma honoru. A tym nagłym pojawieniem się i próbą dostania się na teren pałacu tylko się wygłupiła.

 • Koks pisze:

  Kasa zapachniała nierobom i chcą się do niej dobrać , a tu nie ma jak….Pokorne ciele dwie matki ssie-mówi przysłowie… Gdyby nie robili szumu …..na cały świat to by IM pomogła finansowo…a tak figa z makiem.Jeszcze będą ją próbowali ugryźć nie raz , ale nosił wilk razy kilka – poniosą i wilka…. Ohydna rodzina!

 • Gość pisze:

  Nie miały ze sobą siostry kontaktu tyle lat, a tu nagle Megan wchodzi do takiej rodziny, więc i siostra się znalazła. Dziwna ta rodzina, parcie na szkło mają ogromne, ale publiczne pranie brudów to już porażka. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę.

 • Gość pisze:

  Ona sama się odcina od rodziny i przyjaciół-teraz taka dystyngowana dama nie bedzie sie z plepsem zadawać! I to wprowadzenie jej przez Karola na ślub i dzieciaczki-cwaniara.

 • Gość pisze:

  Wyrachowana Karierowiczka z megan-wybielona lisica!

 • Gość pisze:

  A co my tak naprawde wiemy o yej zMeghan.. tyle co palac mowi ale prawdy od podszewki nie znamy wiec nie krytykujmy jej rodziny

 • Gość pisze:

  Meghan Markle nawet nie zaintetesowala sie siostra ktora do niej przyjechala pierwsza podac dlon do zgody.
  Dla mnie ksieznej sasex juz nie ma.

 • Gość pisze:

  To nie Ameryka , to nie saloon, to palac i nalezy sie zachowywac. Ciekawa jestem ,czy tak dostalaby sie do Bialego Domu?

 • Gość pisze:

  A dla mnie nie , ta cala Samantha sie kopromituje i widac ogromne parcie na szklo, konieta robi co moze ,zeby byc zauwazona, od 10 lat nie ma kontaktu z siostra az tutaj nagle jest ,tadam

 • Gość pisze:

  Dla mnie Meghan Markle jest juz skonczona!

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×