Szukaj

Siostra narobiła wstydu Meghan Markle! Przyjechała pod pałac, pokazała charakterek i została wyproszona siłą!

Samantha Markle nie została wpuszczona do pałacu

Meghan Markle nie ma łatwego życia od dołączyła do rodziny królewskiej. Nie dość, że jest niemal non stop obserwowana przez paparazzi, to na dodatek nie może liczyć na wsparcie najbliższych.

W mediach społecznościowych księżna regularnie jest krytykowana przez swoją przyrodnią siostrę Samanthę Markle. Panie nie pozostają w dobrych relacjach, o czym może świadczyć ostatnia sytuacja sprzed pałacu Kensington.

Samantha na kilka dni przyleciała do Londynu. Podobno od zawsze chciała zobaczyć to europejskie miasto. Jednocześnie liczyła, że w tym czasie uda się jej porozmawiać w cztery oczy z siostrą. Tematem, który chciała poruszyć, był stan zdrowia ich o ojca. Kiedy jednak przyjechała, do pałacu nie została wpuszczona.

Jak informuje Mirror, wszystko zaczęło się ponad dwa tygodnie temu. Wówczas przedstawiciele pałacu otrzymali list od reprezentantów Samanthy, którzy domagali się spotkania. Zostało postanowione ultimatum – albo pałac zorganizuje spotkanie w cztery oczy, albo Markle pojawi się w domu siostry:

Stwierdziła, że ​​jeśli Pałac nie zrobi czegoś, co pomoże w naprawie rozłamu, może stać się coś z ich tatą, który jest w złym stanie zdrowia. Zasugerowała, że gdyby tego nie dało się naprawić, byłaby to ich wina – zaznacza tajemniczy informator.

Niepełnosprawna siostra Meghan podjechała do bramy i próbowała dostać się na teren obiektu. Okazuje się jednak, że zamiast siostry czekała na nią ochrona pałacu Kensington, która siłą wyprosiła ją sprzed obiektu. Kobieta wyjaśniła, że ​​była w kontakcie z urzędnikami pałacowymi i twierdziła, że ​​zignorowali jej prośby nie pozostawiając jej wyboru, więc przyszła bez zaproszenia:

W pełni miała nadzieję, że pozwolą jej wejść, ale została zignorowana. Wręczyła więc list jednemu ze strażników w nadziei, że przejdzie dalej. To był smutny widok – dodaje informator.

Personel pałacu najwyraźniej został poinstruowany, aby jej nie wpuszczać.

Warto zaznaczyć, że biologicznie Samantha jest najbliższą osobą (obok matki i ojca) dla Meghan.

Wstydliwy sekret królowej Elżbiety II ujawniony. Ośmieszyła ją własna córka!

Księżna Kate zmieniła fryzurę. Za wielką metamorfozą kryje się poruszająca historia

Meghan Markle oniemiała, gdy otworzyła prezent od wielbiciela. Książę Harry był nim zaniepokojony


Samantha Markle przyleciała do Londynu

Samantha Markle przyleciała do Londynu

Samantha Markle przyleciała do Londynu

Samantha Markle przyleciała do Londynu

Samantha Markle

Samantha Markle

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×