Wirtualna Polska

Ryszard Kalisz wziął ślub!

Ryszard Kalisz wziął ślub!

Ryszard Kalisz i Dominika Lis wzięli ślub

Wirtualna Polska

Ryszard Kalisz i Dominika Lis wzięli ślub! Jak informuje „Fakt”, polityk stanął na ślubnym kobiercu 7 marca.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Cicha uroczystość z grupką najbliższych znajomych w urzędzie stanu cywilnego – tak wyglądał kolejny ślub posła Ryszarda Kalisza, do którego doszło w sobotę popołudniu. Ukochana Kalisza – prawniczka Dominika Lis – spodziewa się dziecka, o czym Kalisz poinformował podczas imprezy sylwestrowej w Hiszpanii. Wygląda na to, że właśnie potomek był przyczyną kolejnego ślubu polityka. Posłowi Kaliszowi towarzyszył najbliższy przyjaciel i wieloletni polityczny przywódca Aleksander Kwaśniewski. Po zaślubinach ok. 40 osób udało się na kameralny poczęstunek zorganizowany przez 58-letniego pana młodego – czytamy w gazecie.

To drugi ślub Ryszarda Kalisza. Polityk w 2009 roku rozwiódł się z żoną Anną. Później spotykał się z kobietą, która urodziła ma syna Ignacego – jednak parze nie udało się związać na stałe. Teraz Ryszard Kalisz próbuje ułożyć sobie życie z Dominiką Lis, która ponoć jest już w 7 miesiącu ciąży!

Nowa ukochana Ryszarda Kalisza ma 28 lat. „Super Express” informował, że Dominika Lis ma już jedno dziecko z poprzedniego małżeństwa. Z zawodu jest prawniczką. Ryszard Kalisz i Dominika Lis mieli się poznać dwa lata temu na balu prawników.

Fotografia: ONS

Fotografia: ONS

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×