Szukaj

Gwiazda „Gry o tron” jest w ciąży. Swojego męża poznała na planie produkcji, a teraz zostaną rodzicami

Rose Leslie jest w ciąży

Rose Leslie jest w ciąży

Rose Leslie i jej mąż Kit Harington będą mieli dziecko. O tym, że aktorka jest w ciąży, poinformowała podczas sesji do jednego z magazynów. Wygląda przepięknie.

Rose Leslie, która dwa lata temu wyszła za Kita Haringtona, jest w ciąży. Małżeństwo poznali się na planie serialu Gra o tron. Serialowi Jon Snow i Ygritte po raz pierwszy zostaną rodzicami.

Rose Leslie i Kit Harington będą rodzicami

Małżeństwo i gwiazdy Gry o tron spodziewają się pierwszego dziecka, co ujawniła aktorka na okładce dla Make Magazine

Chociaż Rose nie mówiła o swojej ciąży, w numerze pokazała swój ciążowy brzuszek w sesji zdjęciowej. Dyrektor modowa magazynu Ursula Lake napisała na Instagramie:

Wyjątkowy zespół złożony z samych kobiet zrealizował tę sesję Rose w wyjątkowym dla niej czasie, gdy przygotowuje się, by pierwszy raz zostać matką.

Kit i Rose spotkali się na planie Gry o Tron, grając kochanków Jona Snowa i Ygritte. Po raz pierwszy byli w związku w 2012 roku i ostatecznie potwierdzili swój związek w 2016 roku. Para wzięła ślub w czerwcu 2019 roku na pełnym gwiazd weselu w Szkocji. Rudowłosa aktorka wyglądała przepięknie w wybranej na ten dzień kreacji i kwiatach wplecionych w ogniste pukle.

W magazynie Rose opowiedziała o swoich doświadczeniach z planu Gry o tron:

To było niesamowite przeżycie, a dla mnie – jako aktorki – zdecydowanie otworzyło wiele drzwi.

Powiedziała także, że ona i Kit mieszkają w domu we wschodniej Anglii.

Jest niesamowicie stary. Mamy dach kryty strzechą, w którym obecnie znajduje się ogromne gniazdo szerszeni. Uwielbiam myśleć o domu i wszystkich ludziach, którzy tam mieszkali. Czy byli szczęśliwi, jak żyli? Wszystkie rodziny przechodzące pod tymi starożytnymi belkami – powiedziała Make Magazine – Cóż za wspaniała rzecz móc wyjechać na wieś i odzyskać siły. To wielki zaszczyt być otoczonym zielenią, śpiewem ptaków i żywopłotami oraz naszymi wspaniałymi sąsiadami. Jest tak spokojnie.

Zdaje się, że aktorska para uwiła cudowne gniazdko i już ze spokojem mogą oczekiwać pierwszego potomka.


Rose Leslie i Kit Harington

Rose Leslie i Kit Harington

Rose Leslie i Kit Harington

Rose Leslie i Kit Harington

Rose Leslie i Kit Harington

Rose Leslie i Kit Harington

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×