Wirtualna Polska

„Rolnik szuka żony 10”. Znamy już wszystkich uczestników. Wśród nich dwie piękne kobiety i panowie budzący skrajne emocje

„Rolnik szuka żony 10”. Znamy już wszystkich uczestników. Wśród nich dwie piękne kobiety i panowie budzący skrajne emocje

Rolnik szuka żony 10

Rolnik szuka żony 10. Kto pojawi się w nowej edycji programu? Wizytówki uczestników. Którzy z nich wywołali najwięcej emocji?

Wirtualna Polska

Rolnik szuka żony to reality show TVP, które zdobyło wielką sympatię telewidzów. Już od pierwszego odcinka gromadzi ono sporą liczbę widzów, a z każdą kolejną serią grono fanów wzrasta.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Kilku uczestnikom udało się odnaleźć swoją drugą połówkę i założyć rodzinę jak na przykład Grzegorzowi i Ani Bardowskim. Do randkowego formatu mogą zgłaszać się jedynie prowadzący gospodarstwa rolnicy. To oni mają szansę na znalezienie osoby, z którą będą chciały się związać i zaplanować przyszłość.

W świąteczną niedzielę poznaliśmy już wszystkich uczestników nowej dziesiątej już edycji. Dwóch z nich wzbudziło sporo emocji.

Rolnik szuka żony 10. Kto pojawi się w programie?

W niedzielę wyemitowano wszystkie wizytówki kandydatów. Widzów od razu ujął Artur, który już otrzymał miano największego przystojniaka tej edycji, a w komentarzach posypały się komplementy. Waldemar z kolei nie wywołał tak pozytywnych emocji, a widzowie stwierdzili, że chciał się tylko pokazać. Kim są uczestnicy nowej odsłony show?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Rolnik szuka żony 10. Kim jest Artur?

To właśnie Artur niezwykle spodobał się widzom programu. W wizytówce rolnika czytamy:

Artur ma 28 lat i razem z rodzicami i dziadkami uprawia pond stuhektarowe gospodarstwo na Mazowszu, co pozwala mu uprawiać jego pasję – prowadzenie wielkich i ciężkich maszyn.
Wysoki (188 cm.) brunet z zarostem, wesoły i optymistyczny (co widać) Czy jest również – jak twierdzi – uprzejmy, odpowiedzialny, lojalny i uczciwy? O tym przekonacie się pisząc list.
Poszukuje naturalnej, wyrozumiałej, odważnej i kreatywnej kobiety, która nie tylko mu się spodoba, ale także takiej, żeby można było o wszystkim porozmawiać, pośmiać się, zabawić i razem znaleźć wspólny temat i którą będzie mógł zabierać na wiele fantastycznych randek, bo jak mówi „nieważne gdzie, ważne z kim”.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Rolnik szuka żony 10. Kim jest Anna?

Wirtualna Polska

Pierwsza z przedstawionych pań, to Anna.

Anna ma 35 lat i wraz z bratem uprawia w szklarniach pomidory i ogórki. Z wykształcenia dziennikarka, z zamiłowania rolniczka, z zawodu bizneswoman a oprócz zarządzania gospodarstwem prowadzi też salon kosmetyczny. W wolnych chwilach podróżuje, rysuje i zajmuje się swoimi psami. W wieku 24 lat wzięła ślub cywilny, ale związek rozpadł się po kilku latach. Od dwóch lat samotna. W związku wierzy w szczerość, uczciwość, oddanie i dobre serce chociaż wolałaby, aby cechami tymi charakteryzował się wysoki, zadbany i uśmiechnięty mężczyzna. Niekoniecznie z przeszłością, ale jest gotowa to przemyśleć.
Ktoś, kto dałby jej poczucie, że jest dla niego ważna więcej niż przez chwilę. Z kimś, z kim mogłaby śmiało i bez obaw założyć rodzinę – czytamy.

Rolnik szuka żony 10. Kim jest Waldemar?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Kolejnym kandydatem, którego poznaliśmy, był wspomniany już Waldemar.

Kujawianin Waldemar (zwany przez przyjaciół „Waldi”) ma 41 lat, oczy piwne ,184 centymetry wzrostu i 83 kilogramy żywej wagi. Z wykształcenia specjalista od turystyki i hotelarstwa, z zamiłowania i zawodu rolnik. Dumny ojciec 7-letniego Darka, który jest dla niego najważniejszą osobą w życiu, niestety małżeństwo z mamą Darka nie przetrwało próby czasu i już od trzech lat prowadzi samotne życie. Miłośnik kina, muzyki i tańca, pasjonat dalszych i bliższych podróży, darta, kręgli i aktywnego spędzania czasu. W programie poszukuje kogoś, z kim mógłby dzielić swoje życie, swoje radości i smutki, obowiązki i wolny czas. Kogoś kto na lojalność odpowiedziałby lojalnością, na szczerość szczerością i z kim mógłby szukać wspólnego szczęścia. Nie ma specjalnych preferencji co do wyglądu, choć nie ukrywa, że ten nie jest mu obojętny, nie wyobraża też sobie związku bez wzajemnej chemii. U kobiety nie zaakceptowałby palenia papierosów, arogancji czy nadmiernej impulsywności, ważna też będzie dla niego stosunek potencjalnej wybranki do jego syna.

Wirtualna Polska

Rolnik szuka żony 10. Kim jest Adam?

Adam to kolejny z rolników, którzy w programie będą chcieli znaleźć miłość.

Mazowszanin Adam Ch. ma 29 lat i jest wysokim spokojnym blondynem, który wie, że wykonuje swój wymarzony zawód i ma jasno wyznaczone cele w życiu. Od 8 lat wspólnie z rodzicami prowadzi gospodarstwo nastawione głównie na produkcje mleka. Z rolnictwem łączy również swoją przyszłość, a patrzenie na budzące się do życia pola sprawa mu wielką satysfakcję i motywuje go do dalszego działania. Doskwiera mu jednak samotność. Poszukuje szczupłej, zadbanej kobiety z w wieku od 23 do 31 lat, bez nałogów, nie za cichej, z własnymi pasjami i celami, z którą mógłby dzielić swoje życie (choć niekoniecznie pracę w gospodarstwie). Ale przede wszystkim pan Adam szuka kogoś, kto poruszyłby czułą strunę w jego sercu, bo to jego wskazań Adam stara się przestrzegać w pierwszej kolejności – przedstawiła go produkcja.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Rolnik szuka żony 10. Kim jest Mariusz?

Sympatyczny Mariusz także zgłosił się do Rolnik szuka żony, żeby dać sobie szansę na szczęście.

Mariusz to 40-letni rolnik z województwa Warmińsko-Mazurskiego. Zanim przejął rodzinne gospodarstwo próbował swoich sił w wojsku, wkrótce jednak przekonał się, że jego prawdziwym powołaniem jest praca na roli, gdzie może robić rzeczy po swojemu, uczyć się na własnych błędach i być panem swojego życia. Człowiek pracowity, i uzdolniony co to i pole zaorze i pierogi polepi. Bywał już w związkach (raz był nawet zaręczony) ale wciąż nie udało mu się znaleźć kogoś, z kim mógłby założyć rodzinę. Jest człowiekiem średniego wzrostu (167 cm), zawsze uśmiechniętym i o dobrym sercu. Nie ukrywa, że lubi dobrze zjeść więc umiejętność gotowania będzie mile widziana.
Wie, że w życiu nie ma ideałów, sam nie jest idealny i nie spodziewa się tego od swojej partnerki, oczekuje natomiast szczerości, szacunku do siebie, rodziny i pracy. W programie poszukuje kobiety mniej więcej w swoim wieku (lub trochę młodszej), która wspierałaby go w jego pracy i którą mógłby zabierać na idealne randki przy blasku świeć, dobrym winie do kolacji, płatkami róż, muzyką i tańcem.

Rolnik szuka żony 10. Kim jest Agnieszka?

Kolejną z pięknych pań, jest filigranowa Agnieszka.

Agnieszka ma 40 lat, 158 centymetrów wzrostu i jest szczupłą szatynką o brązowych oczach, która nie wyobraża sobie życia innego, niż na wsi. Dziś samodzielnie gospodaruje na 17 hektarach, hoduje konie, prowadzi ośrodek jeździecki, hotel i restaurację. Jest więc osobą zajętą, co nie oznacza, że nie znajduje czasu na rozrywki. Oprócz jazdy konnej lubi też jazdę na rowerze i nartach, lubi też spacery, podróże dobre książki i ciekawe filmy. Choć bywała już w związkach nie może z całą pewnością powiedzieć, żeby była kiedyś zakochana. Może teraz się to zmieni. W programie pani Agnieszka poszukuje wysokiego, szerokiego w barach mężczyzny w wieku od lat 35 do 50 z uporządkowanym życiem zawodowym, poczuciem humoru, dystansem do siebie i cierpliwością do niej. Kogoś na kogo będzie mogła liczyć, komu będzie mogła się wygadać i z kim będzie mogła założyć rodzinę. Nigdy nie zaakceptowałaby mężczyzny leniwego, chorobliwie zazdrosnego lub nadużywającego alkoholu. Nie ma nic przeciwko rozwodnikom, o ile sprawa jest już definitywnie zamknięta. Uważa, że związek powinien opierać się na miłości, przyjaźni, szczerości i wzajemnym szacunku- czytamy.

Rolnik szuka żony 10. Kim jest Dariusz?

Następnie przedstawiono rolnika Darka. Także on marzy o miłości.

Dariusz to 27-letni rolnik z województwa łódzkiego specjalizujący się w hodowli nowalijek, czyli wiosennych warzyw. Rolnik z wykształcenia i zamiłowania, który nie wyobraża sobie by kiedyś miał mieszkać gdzie indziej, niż na wsi, gdzie ma ciszę, spokój i kontakt z naturą, których na próżno szukać gdzie indziej. Ten mierzący sobie 180 centymetrów wzrostu brunet o ciemnych oczach, jest również miłośnikiem tenisa stołowego (w którym jest – jak twierdz – całkiem niezły) siatkówki i piłki nożnej. Interesuje się motoryzacją, lubi dobre filmy a w wolnych chwilach spotyka się ze znajomymi i rodziną.
Choć zawsze podobały się mu niebieskookie brunetki o długich włosach, to w „Rolniku” szuka przede wszystkim kogoś kto byłby gotów dzielić z nim jego życie i jego pasję, kogoś kto zaakceptowałyby go takim, jakim jest i z kim mógłby założyć własną rodzinę.

Rolnik szuka żony 10. Kim jest Adam B.?

I w końcu drugi Adam. On zamyka stawkę. Czy znajdzie miłość?

33-letni Adam B. mieszka w województwie Kujawsko-Pomorskim, gdzie samodzielnie prowadzi 30-hektarowe gospodarstwo rolne. Ponieważ praca rolnika daje mu pewną swobodę w planowaniu wolnego czasu, może też rozwijać swoje pozostałe pasje – rękodzieło z drewna i metalu, IT, podróże, planuje też rozpocząć naukę hiszpańskiego. Ma 181 centymetrów wzrostu, blond włosy i niebieskie oczy, lubi aktywności fizyczne a przez jakiś czas trenował sztuki walki i kick-boxing. W związku ceni sobie przyjaźń, wzajemne zrozumienie i wspólne cele i marzenia. Poszukuje zadbanej, wrażliwej kobiety bez nadmiernej ilości kolczyków i zbyt skrajnych poglądów religijnych, którą będzie mógł zabierać na pikniki nad jeziorem czy na morskiej plaży.

O tym, czyje losy będziemy śledzić jesienią w 10. edycji programu, zadecyduje liczba listów – miejsce w programie jest tylko dla tych, którzy otrzymają ich najwięcej. Macie już swoje typy?


Rolnik szuka żony 10 - Adam B.

Rolnik szuka żony 10 - Adam B.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Rolnik szuka żony 10 - Dariusz

Rolnik szuka żony 10 - Dariusz

Rolnik szuka żony 10 - Agnieszka

Rolnik szuka żony 10 - Agnieszka

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×