Słodka 14-letnia Roksana Węgiel tym razem ostro przesadziła! Nastolatka wystartowała na premierę filmu ubrana jak wyzywająca lolitka!

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel

Burza wokół stroju 14-letniej Roksany Węgiel

Roksana Węgiel wybrała się na premierę filmu w kontrowersyjnej stylizacji. 14-letnia laureatka dziecięcej Eurowizji wyglądała jak dojrzała seksbomba. Internauci stwierdzili, że nie była to udana stylizacja.

O 14-letniej Roksanie Węgiel jeszcze niedawno nikt nic nie słyszał, dopiero program The Voice Kids, a następnie wygrana w konkursie dziecięcej Eurowizji, zrobił z niej nastoletnią gwiazdę. Roxie najwyraźniej poczuła zalety popularności, w końcu jest osobą rozpoznawalną, śpiewa na znaczących galach obok największych tuz polskiej sceny muzycznej. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 600 tysięcy internautów. Nic więc dziwnego, że Roksana się rozkręciła i swoim zachowaniem dorównuje starszym koleżankom celebrytkom.

Ostatnio nastolatka pochwaliła się swoim chłopakiem – białoruskim piosenkarzem, jednak jej najnowszy post przebił wszystkie pozostałe. Roxi czuje się prawdziwą gwiazdą, jej dziecięce piosenki podbijają internet, zatem 14-latka robi wszystko, aby zadowolić swoich fanów. Niestety okazało się, że Węgiel tym razem nie trafiła w gusta internautów. Dziewczyna wkleiła bowiem na swój profil zmysłowe zdjęcie, na którym wygląda bardzo wyzywająco, co w przypadku jej wieku wydaje się być wielce niestosowne.

Roksana Węgiel w zbyt wyzywającej stylizacji

Tak stwierdzili fani Roksany, którzy natychmiast zalali ją falą krytycznych komentarzy. Nastolatka swoje zdjęcie zrobiła podczas pokazu filmu Manu. Piosenkarka na premierę wybrała się w czarnych kozakach na szpilce, do tego dobrała obcisłe czarne spodnie rurki oraz zieloną bomberkę, spod której wystawał czarny seksowny top z wielkim dekoltem odsłaniającym jej rosnące jeszcze piersi. Fani takim wulgarnym lookiem nastolatki byli zbulwersowani:

  • Większy dekolt, wyższe buty i dłuższe paznokcie. Wtedy będziesz wygląda na 40 lat i będzie zajebiście
  • No spoko gwiazda i te sprawy ale no bez przesady dziewczynko ty masz 14 lat
  • Młoda, czy nie za duży ten dekolt
  • Trochę śmieszne jest to co robisz, chodzi o zachowanie, styl ubierania, więc weź ty zachowaj godność wieku, bo jakoś nie służy dobremu wizerunkowi.
  • Może jest ładnie, ale nie dla Ciebie, najpierw dorośnij do takich ciuchów i noś je w późniejszym wieku.
  • Masz jeszcze czas na takie stylizacje

A wy co myślicie o wyglądzie 14-letniej Roksanki?

Roksana Węgiel na Eurowizji 2019 zakasuje Madonnę! Cała Europa będzie mówić o jej wielkim show! [WIDEO]

Fryderyki 2019. Gwiazdy w spektakularnych kreacjach na gali: Michał Szpak, Natalia Kukulska, Roksana Węgiel [ZDJĘCIA + WYNIKI]

14-letnia Roksana Węgiel szaleje na jednej scenie ze swoim przystojnym chłopakiem! Fani młodej gwiazdy skaczą z radości! [WIDEO]


Burza wokół stroju 14-letniej Roksany Węgiel

Burza wokół stroju 14-letniej Roksany Węgiel

Roksana Węgiel – Fryderyki 2019, występ

Roksana Węgiel – Fryderyki 2019, występ

Roksana Węgiel – The Voice Kids 2, finał

Roksana Węgiel – The Voice Kids 2, finał

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×