Wreszcie! Roksana Węgiel pokazała swojego przystojnego chłopaka! To zagraniczna gwiazda!

Roksana Węgiel chłopak kim jest Daniel Yastremski

Roksana Węgiel chłopak kim jest Daniel Yastremski

Roksana Węgiel pokazała chłopaka

Czy Roksana Węgiel ma chłopaka? Okazuje się, że tak. Zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 znalazła miłość podczas konkursu, który wygrała. Sprawdź, kim jest i jak wygląda Daniel Yastremski, ukochany Roxie.

Roksana Węgiel weszła do polskiego show-biznesu z impetem! Nastolatka zachwyciła w zeszłym roku w The Voice Kids i pod skrzydłami Edyty Górniak wygrała pierwszą edycję show. Ten sukces otworzył jej drogę do kolejnego. Wokalistka wystąpiła w listopadzie na Eurowizji Junior 2018, gdzie zmiotła w pył konkurencję swoją piosenką Anyone I Want To Be. Tym samym jako pierwsza w historii naszego kraju wygrała konkurs. To jednak nie koniec sukcesów. Roxy wystąpiła jako gwiazda Sylwestra Marzeń, a już w maju będzie gościem podczas finału Eurowizji w Tel Awiwie.

Jak się okazuje, Roksana może liczyć nie tylko na wsparcie swojej rodziny, ale także… ukochanego! Podczas sobotniego q&a na Instagramie, wokalistka pochwaliła się zdjęciem ze swoim ukochanym. Okazuje się, że chłopak Roksany Węgiel to uczestnik dziecięcej EurowizjiDaniel Yastremski z Białorusi, który walczył z naszą gwiazdą o zwycięstwo w konkursie.

Kim jest Daniel Yastremski?

Daniel Yastremski ma 15 lat i pochodzi z Białorusi. Swoją przygodę z muzyką zaczął w wieku sześciu lat od występu w jednym z musicali w Mińsku. W tym samym wieku rozpoczął lekcje gry na pianinie. W 2014 roku usłyszała o nim cała Białoruś, a nawet Ukraina, a to za sprawą jego udziału w kilku popularnych talent-shows, m.in.: w ukraińskim Mam talent, Children’s New Wave oraz The Voice Kids. Daniel Yastremski z piosenką Time na Eurowizji Junior 2018 zajął 11. miejsce. To właśnie w listopadzie zauroczył się Roksaną Węgiel, z którą obecnie jest w związku.

Musimy przyznać, że Roksana i Daniel wyglądają naprawdę uroczo! Zobaczcie sami.

Roksana Węgiel na Eurowizji 2019 w Tel Awiwie! Polka wystąpi w wielkim finale show!

Eurowizja 2020 odbędzie się w Warszawie?! Polska czekała na to ćwierć wieku!

Gwiazdy promują Sylwester w TVP2: Sławomir, Zenon Martyniuk, Dawid Kwiatkowski, Marcin Miller


Roksana Węgiel i jej chłopak Daniel

Roksana Węgiel i jej chłopak Daniel

Roksana Węgiel i Daniel Yastremski na Eurowizji Junior 2018

Roksana Węgiel i Daniel Yastremski na Eurowizji Junior 2018

Z jakiego kraju pochodzi Daniel Yastremski?

Z jakiego kraju pochodzi Daniel Yastremski?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×