Szukaj

Groźny wypadek w ogrodzie Anny Lewandowskiej! Robert kopnął piłkę prosto w głowę swojej małżonki! [WIDEO]

Anna Lewandowska wypadek w ogrodzie

Anna Lewandowska wypadek w ogrodzie

Robert Lewandowski uderzył Annę piłką w głowę

Anna Lewandowska podzieliła się ostatnio z fanami mało przyjemną sytuacją z domowych pieleszy. Podczas zabawy w ogrodzie Robert Lewandowski źle wymierzył piłkę, która zamiast wpaść do bramki uderzyła w głowę jego żony.

Robert Lewandowski obecnie ma prawdziwy powód do świętowania. Napastnik Bayernu właśnie został piątym piłkarzem, który w 56-letniej historii Bundesligi strzelił co najmniej 200 goli. Lewandowski swoją jubileuszową bramkę zdobył w meczu Bayernu z Borussią Dortmund, w tym właśnie klubie Robert zaczynał swoje podboje niemieckiej ligi. As futbolu swój jubileusz przypieczętował strzelając jeszcze jednego gola, zatem kapitan reprezentacji Polski ustalił wynik spotkania na 5:0.

Obecnie Robert odpoczywa po swoim sukcesie w gronie rodzinnym. Anna Lewandowska ujawniła na swoim profilu w jaki sposób jej małżonek bawi się z Klarą. Na załączonym filmiku widzimy dumnego tatę siedzącego z córką w altance ogrodowej. Po chwili jednak Robert chwycił piłkę zaciągając Klarę oraz Annę na ogrodowe boisko. Lewy chciał się popisać mistrzowskim strzałem do bramki, jednak tym razem jego celowniki zawiodły. Piłka uderzyła bowiem z siłą wodospadu w głowę Anny Lewandowskiej. Na filmiku widać, że cios był spory, bowiem trenerce zsunęły się z nosa stylowe okulary.

Oczywiście to była tylko zabawa, Robert z celnego trafienia swojej żony w głowę cieszył się prawie tak samo jak ze swojego ostatniego gola z Borussią. Lewandowska jest z pewnością przyzwyczajona do takiej ostrej zabawy, ma w domu prawdziwego mistrza, któremu się nie odmawia radości. Przecież w liczącej ponad pół wieku historii niemieckiej ligi tylko czterem piłkarzom udało się nastrzelać co najmniej 200 goli, a wśród nich jest Robert Lewandowski:

 Kiedy w 2010 roku trafiłem do Bundesligi, nawet nie myślałem, że osiągnę kiedyś tę granicę – przyznał niedawno RL9 na łamach magazynu Kicker.

Ciekawe ile goli Robert strzelił już we własnym ogrodzie?

View this post on Instagram

Funny day ???? … bo ODPOCZYNEK i dobra zabawa to podstawa udanej niedzieli:-) bo nie tylko PRACĄ człowiek żyje ???? Prawda? A Wy jak spędzacie weekend? Odpoczynek, a może aktywny dzień ????? Muszę przyznać, że moje noworoczne postanowienie jakim jest po prostu nauczyć się odpoczywać… idzie w dobrym kierunku???????? Ps. Hahaha filmik i mój krzyk ???????????? bezcenne, ale mnie wystraszył Ps. @kate_borkowska KAŚKA kochanie ????dziękuję za uchwycenie dzisiejszego momentu na "boisku"❤️ _________________________- Funny day ???? rest and fun are the basis of a successful Sunday 🙂 because its not only about work ????. Right? How is your weekend? Time for rest, or maybe you have an active day :-)? I must admit that my New Year's resolution is simply to learn how to rest … im on the right track! #RAL #LewandowscyTeam #robertlewandowski #annlewandowska

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Anna Lewandowska w bieli i Agata Duda w czerwieni na spotkaniu w Pałacu Prezydenckim. Pokaz mody w najlepszym wydaniu!

Anna Lewandowska w nudnej stylizacji? Nic bardziej mylnego! Jej szpilki będą hitem lata!

Anna Lewandowska pochwaliła się słodkim zdjęciem z mężem. Takie widoki to rzadkość!


Anna Lewandowska ustrzelona w głowę przez Roberta Lewandowskiego

Anna Lewandowska ustrzelona w głowę przez Roberta Lewandowskiego

Anna Lewandowska ustrzelona w głowę przez Roberta Lewandowskiego

Anna Lewandowska ustrzelona w głowę przez Roberta Lewandowskiego

Anna Lewandowska ustrzelona w głowę przez Roberta Lewandowskiego

Anna Lewandowska ustrzelona w głowę przez Roberta Lewandowskiego

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×