Szukaj

Prezes się żeni! Tabloid wytropił ślubne plany ulubieńca Polaków!

Robert Górski wkrótce stanie na ślubnym kobiercu. Mężczyzna poślubi swoją ukochaną Monikę Sobień. Jeden z tabloidów dotarł do szczegółów uroczystości. Szykuje się naprawdę spore wydarzenie. 
Robert Górski bierze ślub

Robert Górski bierze ślub

Robert Górski, chociaż od lat jest na scenie kabaretowej i wydawać by się mogło, że już bardziej znany być nie może, sporą grupę fanów zyskał w momencie, w którym wcielił się w postać Jarosława KaczyńskiegoUchu Prezesa. Od tego czasu kolorowa prasa zaczęła śledzić nie tylko jego życie zawodowe, ale także prywatne.

Tam sporo się dzieje. Robert niedawno został przecież ojcem. W lutym wraz z Moniką Sobień, powitali na świecie córeczkę Malinę Górską. Jak się okazuje to niejedyna duża rewolucja w ich życiu. Kabareciarz i jego ukochana wkrótce staną na ślubnym kobiercu.

Jak informuje Super Express ślub odbędzie się w sierpniu w Warszawie. Po uroczystości kościelnej para młoda wraz z zaproszonymi gośćmi uda się na przyjęcie, które zostanie przygotowane w ekskluzywnym, butikowym hotelu z restauracją na warszawskiej Pradze. Wśród gości znajdą się polscy kabareciarze.

Robert, chociaż od potwierdzenia informacji początkowo próbował się wykręcać, ostatecznie przyznał, że wkrótce zmieni stan cywilny:

Tak bierzemy ślub kościelny. W małym kościele na warszawskiej Pradze. Pierwszy raz w życiu i się więcej już nie ożenię. Jesteśmy w trójkę wszyscy szczęśliwi. Chciałbym już teraz zająć się swoim nowym życiem. No nie mogę nic więcej powiedzieć – podkreślał Górski w rozmowie z tabloidem.

Przyszłej parze młodej serdecznie gratulujemy!

Zobacz: Robert Górski został ojcem. To wielki cios dla jego byłej partnerki!

Zobacz: Robert Górski został ojcem! Ukochana gwiazdy „Ucha Prezesa” pokazała słodkie zdjęcie maluszka!

Zobacz: Ile Robert Górski zarabia na „Uchu Prezesa”?


Robert Górski został ojcem

Robert Górski został ojcem

Robert Górski został ojcem

Robert Górski został ojcem

Robert Górski został ojcem

Robert Górski został ojcem

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×