Prince Jackson skończył 22 lata. Syn Michaela to jego totalne przeciwieństwo. Kiedy on się tak zmienił?

Prince Jackson i Michael Jackson

Prince Jackson i Michael Jackson

Prince Jackson, syn króla popu, Michaela Jacksona skończył 22 lata. Jak dzisiaj wygląda? Wyrósł na przystojnego mężczyznę?

Michael Jackson, niekwestionowany król popu, miał troje dzieci. Najstarszym z nich jest Prince, który ma już 22 lata. Przyszedł na świat 13 lutego 1997 roku. Niewiele o nim wiadomo, ponieważ nie lubi pokazywać swojej prywatności, nie bywa i rzadko rozmawia z dziennikarzami.

Prince Jackson – czym obecnie się zajmuje i jak wygląda?

Prince Jackson, nie pojawia się publicznie, jednak zajmuje się bardzo ciekawymi rzeczami, które może niedługo będziemy mieli okazję zobaczyć. Jego aktualne zdjęcia zaskakują, syn króla popu wygląda niesamowicie.

[wp_quiz id=”1109″]

Pamiętamy małego blond chłopca, którego urodziła Michaelowi Jacksonowi Debbie Rowe. Najstarszy syn króla popu był nazywany Blanket (Kocyk, przyp. redakcja). Teraz wyrósł na przystojnego młodego człowieka, który w niczym nie przypomina słynnego ojca.

Dzieci Jacksona przez lata były izolowane od świata. W posiadłości Neverland spędzały większość czasu. Nie chodziły do szkoły. Były chronione przed błyskiem fleszy, ojciec nie chciał ich narażać na nieprzyjemności. Jeśli pojawiały się gdzieś publicznie, miały zakryte twarze.

Michael Jackson i Prince

Michael Jackson i Prince „Blanket” Jackson

To nieustanne ukrywanie dzieci przed światem może wydawać się niepokojące, ale Jackson jedynie pragnął ich spokoju. To, jakie podejście ma obecnie do tego jego najstarszy syn, może zaskakiwać. Prince absolutnie nie uważa się za celebrytę, a większość osób z jego twierdzi, że jest zaskakująco normalny. Zabiegi słynnego ojca odniosły pożądany skutek.

Obecnie Prince postanowił kontynuować charytatywne działania Michaela Jacksona. Twierdzi, że jego ojciec był i jest dla niego inspiracją i uważa go za wspaniałego rodzica.

Z jego Instagrama można wywnioskować, że kocha motocykle. Często publikuje filmiki z przejażdżek. Jest też sporo fotografii z ukochaną.

Okazuje się, że Prince Jackson po ojcu odziedziczył dobre serce i zamiłowanie do pomagania innym. W innych dziedzinach trudno doszukać się podobieństwa.

Zobacz: Jennifer Lopez miała operację nosa? Nowe zdjęcie wywołało burzę. Internauci porównują ją do Jacksona


Michael Jackson i Prince

Michael Jackson i Prince "Blanket" Jackson

Prince Jackson

Prince Jackson

Prince Jackson i Paris Jackson

Prince Jackson i Paris Jackson

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×