Szukaj

HOT! Anna Mucha w bikini na wakacjach. Tym zdjęciem mogłaby zawstydzić Natalię Siwiec

Anna Mucha w bikini na Instagramie

Anna Mucha w bikini na Instagramie

Anna Mucha na Instagramie w bikini

Media społecznościowe przejęły kontrole nad polskimi gwiazdami. Znani i lubiani nie wyobrażają sobie życia bez Facebooka, Instagrama, czy też modnego ostatnio Snapchata. Za ich pomocą mogą kontaktować się z fanami i informować ich o tym, gdzie i jak spędzają czas.

Modzie na portale społecznościowe uległa też Anna Mucha. Aktorka kilka miesięcy temu dołączyła do grona użytkowników Instagrama i póki co, wykazuje się częstą aktywnością.

Na profilu aktorki można zobaczyć wiele interesujących zdjęć. Po zdjęciach potraw, kwiatów czy książek przyszła pora na coś pikantniejszego!

Artystka postanowiła zrobić sobie przerwę od pracy i udała się na wakacje. Oczywiście nie mogło obejść się bez relacji na Instagramie.

Anna Mucha zaskoczyła jednak wszystkich publikując zdjęcie w bardzo skąpym bikini w panterkę! Takie fotki zdecydowanie bardziej kojarzą nam się z Natalią Siwiec. Od razu wytłumaczyła się z gorącego zdjęcia:

cos Wam zdradzę ?: jest takie ☀️ ze nie widzę co fotografuje ? motylem jestem !!! ? w panterce ? mrrrrrrrr ? #wakacje #zyciejestpiekne jak jest #slonce ?

Przyznać trzeba, że aktorka ma się czym chwalić. A w zasadzie… ma czym oddychać 😉

Zobacz: Anna Mucha na Instagramie jak największa fanka Magdy Gessler!

Anna Mucha w bikini na Instagramie

Anna Mucha w bikini na Instagramie

Natalia Siwiec na Ibizie

Natalia Siwiec na Ibizie

Natalia Siwiec w kosmosie

Natalia Siwiec w kosmosie


×