Tak wygląda pokój córki Jacka Kurskiego. Anna Klara ma żywego pluszaka. To kot prezesa!

Jacek Kurski – pokój córki

Jacek Kurski – pokój córki

Jak wygląda pokój córki Jacka Kurskiego? Anna Klara ma własne królestwo, w którym zadbano o wszystkie detale. Jest stylowo i bardzo przytulnie. I jest piękny kot. Mamy zdjęcia.

Nie tylko Małgorzata Rozenek słynie z dobrego gustu i zamiłowania do rzeczy pięknych w dziecięcym pokoiku. Okazuje się, że Joanna Kurska, żona prezesa TVP, też pięknie urządziła sypialnię Anny Klary. Na profilu społecznościowym pojawiły się zdjęcia z królestwa małej księżniczki.

Jak Joanna Kurska urządziła pokój dla córki?

Kurska postawiła na klasykę i klimaty prowansalskie – dziewczynka ma wiklinową kołyskę z uroczą falbanką, białą komodę, mięciutkie zabawki z naturalnych materiałów i poduszki z wyhaftowanymi imionami. Wszędzie dominuje biel i pudrowy róż. Towarzystwa dotrzymuje jej kot rasy brytyjskiej o imieniu Iwan.

To ukochany zwierzak Jacka Kurskiego. Kiedy przyjechał do niego z hodowli, miał na imię Noe, ale zupełnie do niego nie pasowało i prezes osobiście wybrał mu nowe – Iwan – mówi informator Jastrząb Post.

Iwan ma groźne spojrzenie, ale tak naprawdę jest jak żywy pluszak. Upodobał sobie pokój córki Kurskich i godzinami przygląda się Ani. Można odnieść wrażenie, że zwierzak pilnuje najmłodszej pociechy Jacka Kurskiego, gdy ten poświęca się obowiązkom zawodowych.

Dziewczynka ma już miesiąc, uśmiecha się delikatnie do rodziców i uwielbia spać z nimi w jednym łóżku. Już jakiś czas temu znajomi z otoczenia małżonków informowali, że Joanna i Jacek mimo zmęczenia, cieszą się, że córka chowa się zdrowo i nie ma problemów z karmieniem piersią.

Nieprzespane noce już za nimi i czują, że życie powoli wraca do normalnego rytmu – kwituje nasze źródło.

W galerii znajdziecie więcej zdjęć z pokoiku Anny Klary. Jak tam ślicznie.

Pokój córki Jacka Kurskiego

Pokój córki Jacka Kurskiego

Jacek Kurski o córce – pierwszy wywiad

Jacek Kurski w rozmowie z dziennikarzami zgromadzonymi przed szpitalem, z którego odebrał żonę i córkę, powiedział, że jest bardzo szczęśliwy z nowej roli:

Nie ma większego szczęścia niż dziecko, które jest puentą miłości.

Dumny tata powiedział, że jest gotowy na nieprzespane noce. Wytłumaczył też, dlaczego jego córka ma trzy imiona:

Anna to imię po mojej mamie, Klara siostrze mojej mamy, a Teodora to mama dwóch wymienionych wcześniej kobiet. Zawsze czułem wsparcie i modlitwę mojej mamy. Mama wyprosiła to dziecko u Boga. Byłem bardzo szczęśliwy jak Joanna zaproponowała by nasza córka nosiła imię po mojej mamie.

Poniżej możecie zobaczyć wideo z momentu, w którym Jacek odbierał ukochaną ze szpitala. Nie brakowało róż, całusów, przytulania i czułości, które są najlepszym dowodem, jak wspaniałą rodzinę tworzy prezes TVP.


Anna Klara Kurska – córka Jacka Kurskiego

Anna Klara Kurska – córka Jacka Kurskiego

Pokój córki Jacka Kurskiego

Pokój córki Jacka Kurskiego

Pokój córki Jacka Kurskiego

Pokój córki Jacka Kurskiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×