Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Gwiazdy żegnają producenta filmowego

Piotr Woźniak-Starak nie żyje, kondolencje

Piotr Woźniak-Starak nie żyje, kondolencje

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Kondolencje spływają z całego kraju. Wpisów przybywa z minuty na minutę. Przykra informacja obiegła media i poruszyła tysiące internautów oraz gwiazdy, z którymi zaprzyjaźniony był słynny producent filmowy. W poruszających słowach wspominają go Borys Szyc, Małgorzata Ohme, Joanna Racewicz…

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Informację jako pierwszy podał minister Jarosław Zieliński na swoim Twitterze, przez co już teraz został nazwany „hieną roku”. Internauci uznali bowiem, że to nie on powinien informować o tak przykrym finale poszukiwań.

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka

Mąż Agnieszki Woźniak-Starak zginął na jeziorze Kisajno w niedzielę (18 sierpnia 2019) około godziny 3:30 nad ranem. To właśnie wtedy żeglarze zawiadomili odpowiednie służby o tym, że jedna z motorówek zakłóca spokój. Pomoc dotarła na miejsce dopiero godzinę później.

Zobacz: Instagram Piotra Woźniaka-Staraka był jego okiem na świat. Co publikował? Pierwszy i ostatni post chwytają za serce

Okazało się, że motorówka należy do Piotra Woźniaka-Staraka, który ruszył na wodę z 27-letnią Ewą. To właśnie ona była ostatnią osobą, która widziała milionera przed śmiercią. Kobieta także wpadła do wody, ale szczęśliwie dopłynęła do brzegu. W jej krwi wykryto śladowe ilości alkoholu. Czy to właśnie ona stała za sterami motorówki, gdy doszło do tragicznego wypadku? Śledztwo trwa. Wiadomo jednak, że Ewa jest fanką sportów wodnych. Została sternikiem jachtowym i instruktorem żeglarstwa. Organizowała także obozy i regaty dla młodzieży. Jest głównym świadkiem. Co powiedziała?

Na tym etapie postępowania prokuratura nie informuje o szczegółach zdarzenia, nie ujawnia dowodów znajdujących się w aktach sprawy i danych osobowych przesłuchanych świadków – wyznał prokurator Stodolny w rozmowie z Super Expressem.

Dziś rozpoczęła się czwarta doba poszukiwań. Nadzieja ciągle się tliła, choć akcja już dawno zmieniła charakter z ratowniczej na poszukiwawczą. Dzisiejszy poranek przyniósł nam najgorszą nowinę. Piotr Woźniak-Starak nie żyje, jego ciało odnaleziono.

Zobacz: Jak Piotr Woźniak-Starak poznał Agnieszkę Szulim? Przypominamy historię bajkowej miłości

Kondolencje po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka

Temat uderzył w Polaków zakochanych w twórczości ambitnego producenta, ale nie tylko. W sieci nie milkną gwiazdy, które składają rodzinie zmarłego wyrazy współczucia. Kondolencje po śmierci Piotra Woźniaka-Starak opublikowali już m.in. Borys Szyc, Małgorzata Ohme, Leszek Stanek, Dorota Gardias, Joanna PrzetakiewiczKrzysztof Ibisz, Ilona Ostrowska, Joanna Racewicz, Małgorzata Domagalik.

„Żegnaj przyjacielu. Braciszku” – napisał Borys Szyc.

Małgorzata Domagalik, dziennikarka, przyznała, że poznała Piotra Woźniaka-Staraka na planie jednego z filmowych projektów. Już wtedy zrobił na niej wrażenie.

View this post on Instagram

#Piotr Woźniak – Starak R.I.P. ???? Spotykaliśmy się przy okazji pewnego filmowego projektu , długo rozmawialismy o wielkiej pasji, jakim było dla niego kino … Takim Go zapamiętam. W technikolorze… #repost #goodluck????warsaw????????

A post shared by Małgorzata Domagalik (@malgorzatadomagalik) on

Swój ból spowodowany śmiercią Piotra Woźniaka-Straka wyraził także Leszek Stanek:

Joanna Racewicz zaapelowała o uczczenie śmierci Woźniaka-Staraka ciszą:

View this post on Instagram

Piotr Woźniak-Starak. Tyle słów ciągle z każdej strony, a potrzebna cisza. Obecność. Krótkie: „jestem”. I modlitwa. Za Piotra i Tych, Co Zostali [*][*][*] #piotrwozniakstarak

A post shared by Joanna Racewicz (@joannaracewicz) on

Małgorzata Ohme wyraziła swoje wsparcie dla Agnieszki Woźniak-Starak:

View this post on Instagram

Całym sercem Agnieszko????

A post shared by Gosia Ohme (@gosiaohme) on

Dorota Gardias przyznała, że Piotr Woźniak-Starak prywatnie był „równym gościem”:

Agnieszka Włodarczyk dopiero teraz podziękowała Piotrowi za to, jak wiele dla niej zrobił:

View this post on Instagram

Wiesz co? Nigdy nie miałam okazji,żeby podziękować Ci za parę rzeczy… Dziękuję Ci za dobroć, troskę, za to,że nigdy nawet przez moment nie czułam się źle w Twoim towarzystwie… Za ogromną gościnność,za rozmowy o muzie i filmach… Za to,że obdarzyłeś mnie ogromnym zaufaniem jakbym była członkiem rodziny… Że mówiłeś do mnie „Sister” Że robiłeś sobie ze mnie jaja-kocham to.. Że mówiłeś,że masz dziewięć żyć… Wierzyłam w to! Ale w to co się zdarzyło uwierzyć nie mogę Piotruś. Wariacie Ty nasz???????? Do zobaczenia w lepszym Świecie[*] Ps. Uściskaj ode mnie Zbyszka Wodeckiego, przybij piątkę z Michaliną Wisłocką-pewnie pogratuluje Ci filmu. I przytul ode mnie mojego Przyjaciela Tomka Albera[*] Nigdy Cię nie zapomnę… Wyrazy współczucia dla Agnieszki i całej Rodziny Piotra

A post shared by Agnieszka Włodarczyk (@agnieszkawlodarczykofficial) on


Małgorzata Domagalik – Piotr Woźniak-Starak nie żyje, kondolencje

Małgorzata Domagalik – Piotr Woźniak-Starak nie żyje, kondolencje

Ewa Minge – kondolencje po śmierci Woźniaka-Staraka

Ewa Minge – kondolencje po śmierci Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak nie żyje, kondolencje

Piotr Woźniak-Starak nie żyje, kondolencje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×