Szok na Wyspach! Legenda śniadaniówki rzuciła papierami po wywiadzie Meghan! Zaczęło się od przerwania programu

Pierse Morgan

Pierse Morgan

Meghan Markle i książę Harry udzielili wywiadu, który ujawnił wiele szokujących faktów dotyczących rodziny królewskiej. Okazuje się, że mocno podzielił on opinię publiczną. Jeden z dziennikarzy postanowił nawet rzucić pracę. Co się stało?

Meghan Markle i książę Harry udzielili historycznego wywiadu, który rzucił światło dzienne na to, co działo się w trakcie ich pobytu w Londynie. Małżonkowie ujawnili wszystkie kulisy tego, co działo się na brytyjskim dworze. Oprah Winfrey na samym początku rozmowy podkreśliła, że nie obowiązują ich żadne tematy tabu i liczy na szczere odpowiedzi. Swoją rozmowę rozpoczęła od spotkania z księżną Sussexu.

Żona Harry’ego ze łzami w oczach opowiadała o tym, co spotkało ją ze strony „instytucji” i o swoich problemach z rodziną królewską. Źle wspominała również okres pierwszej ciąży. To właśnie wtedy miało dojść do rozmowy pomiędzy Harrym a kimś z monarchii, kto obawiał się o kolor skóry nienarodzonego jeszcze Archiego.

Meghan nie ukrywała, że narastające napięcia wywołały u niej problemy psychiczne. Zszokowała opinię publiczną wyznaniem, że miała nawet myśli samobójcze. Ubolewała ona nad tym, że nie otrzymała w tym czasie wsparcia od monarchii.

Nie chciałam już żyć. To było tak jasne dla mnie, tak prawdziwe i tak przerażające. To była ciągła walka – wyznała Meghan.

Piers Morgan zwolnił się z Good Morning Britain. Poszło o wywiad Meghan i Harry’ego

Wyznanie księżnej Sussexu, która twierdziła, że choć zgłosiła się po pomoc, to nie uzyskała wsparcia ze strony monarchii, wywołało wielką burzę w mediach. Jej słowa były brane pod lupę niemal we wszystkich stacjach telewizyjnych. Również w programie Good Morning Britain omawiano to, co działo się podczas rozmowy z Oprah.

Prowadzący śniadaniówkę Piers Morgan z lekceważeniem odniósł się do bardzo odważnego i osobistego wyznania Meghan o jej problemach i myślach samobójczych. Jego zachowanie na wizji zszokowało organizację Mind, która zajmuje się wsparciem osób z problemami psychicznymi.

Jesteśmy rozczarowani i zaniepokojeni. Ważne jest, aby ludzie zwracający się o wsparcie lub dzielący się swoimi doświadczeniami związanymi ze złym zdrowiem psychicznym byli traktowani z godnością, szacunkiem i empatią – stwierdziła organizacja.

Pe emisji poniedziałkowego odcinka śniadaniówki do zarządu stacji wpłynęło aż 41 000 skarg dotyczących zachowania dziennikarza, który w trakcie omawiania wywiadu nie tylko lekceważąco odnosił się do problemów Meghan, ale także w pewnym momencie wyszedł ze studia, gdy jeden z gości, którym był Alex Beresford, zaczął bronić księżnej Sussexu.

W trakcie programu powiedział on, że nie wierzy w żadne słowo wypowiedziane przez żonę Harry’ego. Okazuje się, że po tym incydencie Piers postanowił unieść się honorem… i zwolnił się z pracy po 6 latach:

Po rozmowach z ITV Piers Morgan zdecydował, że opuszcza Good Morning Britain. ITV zaakceptowało tę decyzję i nie ma nic więcej do dodania – brzmi oficjalne oświadczenie producentów śniadaniówki.

Wiadomo było, że wywiad Meghan i Harry’ego wywoła wiele emocji wśród społeczeństwa, ale chyba nikt nie spodziewał się, że do tego stopnia podzieli świat na zwolenników i przeciwników Sussexów.


Piers Morgan wychodzi z Good Morning Britain

Piers Morgan wychodzi z Good Morning Britain

Piers Morgan wychodzi z Good Morning Britain

Piers Morgan wychodzi z Good Morning Britain

Piers Morgan wychodzi z Good Morning Britain

Piers Morgan wychodzi z Good Morning Britain

Komentarze

 • Gość pisze:

  Gra niewinne dziecko a to przecież prawie 40 letnia rozwódka, ktora z niejednego pieca chleb jadla… szkoda mi Harego…baaardzo…jest jak we mgle

  • Gość pisze:

   Dokładnie. Cwaniara, marnie próbująca udawać Dianę. Oglądając ten wywiad czułam zażenowanie. Harry ma mentalność średnio rozgarniętego piętnastolatka.

 • Gość 1 pisze:

  Popieram Piers Morgana…..

 • Gość pisze:

  Kolejni, którzy jednoczą ludzi i czynią pokój…

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×