Paweł Deląg i Anna Markowska z Top Model są parą? Modelka opublikowała wymowne zdjęcie. Fani zaskoczeni: „Że wy razem?!”

Paweł Deląg ma nową partnerkę?

Paweł Deląg ma nową partnerkę?

Anna Markowska opublikowała w sieci romantyczne zdjęcie z Pawłem Delągiem, którym wywołała prawdziwą burzę. Czy są parą?

Paweł Deląg miał na siebie kilka pomysłów. Po ukończeniu szkoły średniej złożył aplikacje na trzy uczelnie: Akademię Wychowania Fizycznego, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz na Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Sokolskiego w Krakowie. Ostatecznie wybrał tę ostatnią.

W 1993 roku aktor zadebiutował na deskach Teatru Powszechnego im. Zygmunta Hübnera w spektaklu pt. Na szkle malonawe, którego reżyserem była Krystyna Janda. W tym samym roku wystąpił w dramacie wojennym Stevena Spielberga pt. Lista Schindlera. Rok później dołączył do obsady serialu Fitness Club. Deląg ma na swoim koncie występ w kilku popularnych produkcjach kinowych, które umocniły jego pozycję w show-biznesie. Ostatnio fani mogli podziwiać go w M jak miłość.

Wiemy, dlaczego Paweł Deląg opuścił „M jak Miłość”. Fani serialu będą niepocieszeni

Paweł Deląg i Anna Markowska są parą?

Paweł Deląg ma za sobą kilka nieudanych relacji, jednak nadal nie traci wiary w to, że pozna kobietę, która okaże się miłością jego życia. W kuluarach mówi się, że w przeszłości romansował m.in. z Katarzyną SkrzyneckąPatrycją Markowską czy Bogną Sworowską, jednak on wszystkiemu zaprzecza.

Wiele z tych „partnerek” nigdy nimi nie były. Jest mi miło, że taka piękna, wspaniała galeria kobiet jest mi przypisana, ale trochę więcej rozsądku, że tak powiem, w tym przypisywaniu i nie jest aż tak dobrze, jak chciałyby tabloidy – powiedział w programie Uwaga! Kulisy sławy.

W ubiegłym roku media obiegła informacja, że gwiazdor spotyka się z Dominiką Kulczyk, jednak on nigdy nie odniósł się do tych twierdzeń. Pewne jest jednak to, że Deląg spotyka się teraz z piękną Anną Markowską, którą widzowie mogą kojarzyć z 7. edycji Top Model.  Dowodem na to jest zdjęcie, które 29-latka opublikowała na Instagramie.

Para wypoczywa razem wśród natury i z dala od miejskiego gwaru. Na wspólnej fotografii siedzą blisko siebie. Anna pije wino, a aktor spogląda z delikatnym uśmiechem na ustach w obiektyw aparatu. Markowska zdradziła w opisie, że nigdy nie zapomni cudownego czasu spędzonego w towarzystwie Pawła.

Mądrość i szczerość zamknięta w chwili z książką i winem, którą zapamiętam na zawsze. Gdzieś na środku wszechświata… – napisała Markowska.

Uwadze internautów nie umknęło jednak to, że aktor jest starszy od niej o co najmniej 20 lat. Mimo to wielu z nich życzy im szczęścia.

 • Jesteście bardzo podobni do siebie.
 • I trzymaj ten wszechświat za jego jedno odnóże i nie puszczaj pijąc zeń szczęście litrami Anulku.
 • Wyglada jak Twój ojciec i mógłby nim spokojnie być.
 • Ale piekna para. Aniu nie przejmuj się tymi komentarzami. Zazdroszczą!

Anna postanowiła uciąć komentarze internautów, których oburzyła spora różnica wieku między nią a Delągiem:

Będąc 30-letnią kobietą, proszę pozwolić, że samodzielnie uznam kto jest dla mnie odpowiedni…

Nie pozostaje nam nic innego, jak przyłączyć się do życzeń internautów.


Paweł Deląg i Anna Markowska wypoczywają razem

Paweł Deląg i Anna Markowska wypoczywają razem

Paweł Deląg i Anna Markowska wypoczywają razem

Paweł Deląg i Anna Markowska wypoczywają razem

Paweł Deląg i Anna Markowska wypoczywają razem

Paweł Deląg i Anna Markowska wypoczywają razem

Komentarze

 • Gość Maria pisze:

  Śliczna Ona i piękny On .Bardzo ładna para , ja im kibicuję

 • Gośćjjj pisze:

  Przepiękna kobieta,moim zdaniem nie ma takiej drugiej w Polsce

 • Gość pisze:

  Kolejny amant ruch..jący wnuczki i to tyle

 • Gość pisze:

  Taki live pani to się nikt nie dziwi ale jemu brak słów bizneswomen czekała w mokrych gaciach a gdzie pani lavato jako lesbijka i uśmiech agi od ucha do ucha bez konkurencji pomimo uratowania ku..ew złodziei i zielonej wyspy ale warto rozmawiac kasa bo świątek messi s11 czeka i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×