Paulina Smaszcz okazała pogardę widzom „PnŚ”. Zapomniała, co sama robiła kilkanaście lat temu? To wideo wyraźnie ostudzi jej pewność siebie

Paulina Smaszcz, Maciej Kurzajewski, Kasia Cichopek

Paulina Smaszcz, Maciej Kurzajewski, Kasia Cichopek

Paulina Smaszcz zlekceważyła widzów Pytania na śniadanie. Długo zapamiętają jej słowa. A my przypominamy to, co robiła jeszcze dobrych kilkanaście lat temu. Zdążyła przez ten czas zmienić poglądy?

Paulina Smaszcz chyba nigdy nie skończy prowadzić wymiany ciosów z Kasią Cichopek Maciejem Kurzajewskim. Zapału nie ostudziło nawet to, że były mąż zawiadomił policję o jej niedawnej wizycie u jego 74-letniej matki, Teresy. Dziennikarz TVP2 wyjaśnił motywy swojej decyzji w rozmowie z dziennikarzami Super Expressu.

Potwierdzam, po naradzie rodzinnej zdecydowaliśmy, że trzeba tę sprawę zgłosić policji i zrobiłem to ja. To bardzo bolesne dla nas wszystkich, dlatego nie chcę wdawać się w szczegóły – wskazał Kurzajewski.

Sam Paulina uważa, że nie zrobiła nic złego, ponieważ była to jednorazowa wizyta, która nie podchodzi pod nękanie.

Nie byłam nigdy u jego mamy. Byłam po pierwsze w moim byłym domu, a obecnie Maćka domu. Z jego mamą bardzo miło rozmawiałam. To jest bardzo miła starsza pani. Na koniec pożyczyłyśmy sobie zdrowia i ucałowałyśmy się… To było bardzo miłe spotkanie – powiedziała Super Expressowi. I dodała: – Stanowczo zaprzeczam doniesieniom Macieja Kurzajewskiego, że nachodzę nasze byle miejsce zamieszkania i jego mamę oraz moją byłą teściową, które przebywa w domu mojego byłego męża. Z moją byłą teściową Teresą Kurzajewską pozostaję w pozytywnych relacjach.

Jak wskazała, odwiedziła Teresę Kurzajewską po to, by dowiedzieć się od niej tego, w jaki sposób jej syn traktuje ich wspólnego psa.

Paulina Smaszcz przejechała się po Pytaniu na śniadanie

Reakcją Smaszcz na zawiadomienie Kurzajewskiego był wywiad dla Marcina Wolniaka z Plotka. W rozmowie z dziennikarzem posypały się kolejne zarzuty. W pewnym momencie Paulina dostała pytanie o to, czy ogląda Pytanie na śniadaniegdzie pracują Kasia i Maciej. Odpowiedziała, że nie robi tego, ponieważ śniadaniówka nie jest na jej poziomie intelektualnym: na co dzień pracuje przecież w środowisku naukowym i zajmuje się lekturą poważnych książek.

Szczerze, nie oglądam. Ja czytam tak świetne książki, pracuję w cudownym, naukowym środowisku. Taki program naprawdę nie robi na mnie wrażenia. Ja mam co w życiu robić – powiedziała, po czym dodała: – Przede wszystkim zajmuję się swoimi projektami, swoim zdrowiem, wspieram moją mamę i moich synów, moją synową.

Oczywiście każdy ma prawo do swojej opinii, lecz na miejscu Smaszcz wstrzymalibyśmy się z sądami, które mogą urazić część widzów. Powód? Od 2009 do września 2010 roku prowadziła PnŚ u boku Kurzajewskiego! 

Ze śniadaniówką pożegnała się po tym, gdy naruszyła zasady etyki dziennikarskiej TVP, angażując się w kampanię reklamową marki biżuteryjnej.

Pamiętacie jeszcze wydania formatu z jej udziałem?


Paulina Smaszcz wyglądała jak Kasia Cichopek?

Paulina Smaszcz wyglądała jak Kasia Cichopek?

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Pytaniu na Śniadanie

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Pytaniu na Śniadanie

Open Day marki Wonders Shoes

Smaszcz-Kurzajewska Paulina2018-11-20

Komentarze

 • Ola Monola pisze:

  Żeby dzieci mogły wejść normalnie do domu ? Mówię o Warszawie dziadku

 • Gość pisze:

  Widać że zołza.Człowiek kulturany i na poziomie nie obraża i nie segreguje ludzi na wykształconych i mniej wykształconych to po pierwsze ,a po drygie nie podkreśla na każdym kroku jaka to wykształcona i z jakimi ludzmi przebywa.W jakim towarzystwie Paulina się obraca to my już wiemy to zdjęcie z tym kolesiem z wulgarnym gestem jest bardzo wymowne no widać jaki naukowiec.Kobieto przestań się wreszcie ośmieszać i zamilcz.

 • Gość pisze:

  Jak inni kaźdy kiedyś sprzedawał sh..t z tvp prowidenta wiejskiej itd mtv oglądali tylko ci co mieli olej w głowie i płacili abonament król polskiego stołu rosół z kury gesi kaczki a jutro pomidorowa i to tyle

 • Ola Monola pisze:

  Prxypale dlaczego nie zabrałeś prukfy do hotelu ?

 • Gość ewa pisze:

  Czy ta kobieta nie przestanie tak się zachowywać,wstyd że ona uważa się za inteligentną a jest sorry głupia

 • Gość pisze:

  Mężczyźni niech nie zadzierają z kobietami, bo zemsta będzie gorzka. Czy 16 letni syn to osoba dorosł? Ale szkoda Pani Pauliny. Za bardzo żyje już nie Jej życiem. A Pani Cichopek? Osoba, dla której ważniejszy jest kochanek niż rodzina. Nie wyobrażąm sobie matki, która nie chce być z dziećmi codziennie. Czas bez dzieci, to czas na zawsze stracony.

  • Gośćbc pisze:

   Popieram panią Paulinę która broni prawdy. Podpisuję się pod tym komentarzem również.

  • Gość pisze:

   Wyobraź sobie, że ojciec ma takie same prawa jak matka też może chcieć przebywać z dziećmi. Skoro 16 let i syn może przebywać SAM za granicą gdzie się uczy to niańczyć go nie potrzeba wystarczy kontrolować. Nic nie wiesz pani Cichopek i motywach jej rozstania z mężem więc nie oceniaj

 • ??? pisze:

  To jakie on ma to mieszkanie że synowie wejść normalnie żeby nie przeszkadzać ?

  • Gość pisze:

   Synowie mieszkają za granicą, jeden we Włoszech drugi w Holandii !!! więc nie mogą ot tak wpaść , , bo odległość spora . Ta wariatka Smaszcz powinna sie leczyć na głowę o ile nie jest juz za późno….

 • Gość C pisze:

  Pani porusza temat swoich synów oznacza że też pojawia się wszędzie na zeznaniach prawda ?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×