Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Szczuplutka Paulina Papierska dwa tygodnie po porodzie na spacerze z dzieckiem. Za ten wózek zapłaciła fortunę

Paulina Papierska zdjęcia


Paulina Papierska z synem na spacerze

Paulina Papierska po wygranej w Top Model spróbowała swoich sił w modelingu w Polsce i za granicą, ale ostatecznie zrezygnowała z kariery na rzecz rodziny. Zwyciężczyni pierwszego sezonu słynnego programu niedawno została mamą, a swoją radością co rusz chwali się na Instagramie. W dwa tygodnie po porodzie Paulina wybrała się na spacer z synem, a zdjęciem pochwaliła się na Instagramie.

Fankom zaimponowała nie tylko Papierska bez makijażu, która w krótkim czasie wróciła do formy, ale też solidny i stylowy wózek. Część internautek podpytywało Papierską o markę pojazdu. Okazuje się, że jest to Baby Jogger City Elite, który kosztuje od 2 300 do 3 500 złotych.

Przy okazji Paulina zapewniła, że fantastycznie czuje się w roli młodej mamy i na razie planuje skupić się na macierzyństwie. Być może kiedyś jeszcze wróci do modelingu.

Brawo.

Paulina Papierska z Top Model urodziła! Pochwaliła się cudnym zdjęciem dziecka

Intymny film ciężarnej Pauliny Papierskiej! Niezwykły widok tuż przed porodem! „Ludź w ludziu, cud świata” [WIDEO]

Paulina Papierska żali się, że przytyła. Zobaczcie jak dzisiaj wygląda pierwsza zwyciężczyni „Top Model”

Najlepszym zwycięzcą Top Model jest…Komentarzy: 2


kiwi27 | 13 grudnia 2017, 18:27

Też bym chciała tak szybko wrócić do formy. A tu dopiero 5 kilo spadło po iqgreen. Dobre i tyle, ale jak się kiedyś człowiek mieścił w 36 to potem jest ciężko się przerzucić na coś większego. Na szczęście już mogę się wspomagać, więc zielona kawa i ćwiczenia to codzienność 🙂


Gość | 13 grudnia 2017, 09:55

Jaką fortunę? Podniecacie się wózkiem, który w Norwegii jest wózkiem na którego stać każdego. Siwiec czy inne gwiazdy mające wózki kosztujace fortunę to rozumiem ale ten?


Dodaj komentarz
×