Olga Kalicka pochwaliła się nową fryzurą. W czarnych włosach i z grzywką wciąż wygląda tak pięknie?

Olga Kalicka nie jest już blondynką

Olga Kalicka nie jest już blondynką

Olga Kalicka pół roku temu została szczęśliwą mamą. Synek jest jej oczkiem w głowie, ale to nie znaczy, że zapomniała o sobie. Regularnie odwiedza kosmetyczkę i fryzjera. Tym razem przeszła samą siebie!

Młoda aktorka, którą doskonale kojarzycie z wielu telewizyjnych produkcji, ostatnio odsunęła się w cień. Powód jest prosty. 19 stycznia tego roku została mamą. Jej synek otrzymał oryginalne imię – Aleksy. Na Instagramie gwiazdy nie brakuje jego uroczych zdjęć, choć kadrowane są tak, by nie było widać jego twarzy. Macierzyństwo zdecydowanie jej służy. Olga Kalicka ekspresowo wróciła do formy sprzed porodu. Dzięki pomocy partnera i mamy, ma także czas na własne przyjemności. Niedawno pokazała na swoim Instastory, jak wielką radość sprawiła jej ucieczka do zaprzyjaźnionej manikiurzystki. Wszystkie mamy doskonale wiedzą, o czym mowa.

Ostatnie zdjęcie Olgi może jednak wzbudzić niepokój. Aktorka pokazała się w zupełnie nowej fryzurze! Nie jest już blondynką? To wynik jednej z ostatnich wizyt u fryzjera. Uspokajamy.  To charakteryzacja na potrzeby sztuki Trzy sypialnie,  którą możecie podziwiać na deskach teatru Kwadrat, bo serialowa Magda z Rodzinki.pl wróciła już do pracy. Niektórym jej nowe wcielenie bardzo się spodobało.

  • Wyglądasz piękne
  • Bardzo ślicznie – komentowali internauci.

My już sami nie wiemy, w której fryzurze wyglądała lepiej. W końcu ładnemu we wszystkim ładnie! A co z jej rolą w komediowym serialu TVP2? Ukochana Tomka (Maciej Musiał) na ekranie również sprawdzi się w roli matki. Przypominamy, że w ostatnim odcinku Rodzinki.pl, tuż przed wakacyjną przerwą, urodziła córeczkę.

 

Zobacz: Nowa sesja Izabeli Janachowskiej z synem podbijają sieć! To chyba najsłodszy bobas w polskim show-biznesie!

Zobacz: Olga Kalicka trzy miesiące po porodzie chwali się nagim brzuchem! Czy jest śliczny jak u Anny Lewandowskiej?

Zobacz: Olga Kalicka wraca do “M jak miłość”? Gwiazda zdradziła nam swoje plany [WIDEO]


Olga Kalicka zmieniła kolor włosów - Instagram

Olga Kalicka zmieniła kolor włosów - Instagram

Olga Kalicka pierwszy raz po porodzie chwali się swoim nagim płaskim brzuchem

Olga Kalicka pierwszy raz po porodzie chwali się swoim nagim płaskim brzuchem

Olga Kalicka - prezentacja kolekcji Louis Vuitton

Olga Kalicka - prezentacja kolekcji Louis Vuitton

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×