Ola Żebrowska jak Lewandowska. Odtworzyła jej urodzinową stylizację i zmysłowy taniec z gwizdkiem. Jest konkretna reakcja Ani!

Ola Żebrowska

Ola Żebrowska

Ola Żebrowska dodała w sieci nagranie, na którym naśladuje Anię Lewandowską. Na zabawne wideo zareagowała sama trenerka. Dała jej konkretną propozycję. 

Ola Żebrowska popularność zyskała dzięki małżeństwu z Michałem Żebrowskim, ale szybko udowodniła, że sama ma sporo do zaoferowania fanom. Stała się jedną z najbardziej popularnych gwiazd na Instagramie, a jej konto z dnia na dzień śledzi coraz więcej osób. Tam pokazuje  głównie kulisy swojego macierzyństwa. Razem z mężem doczekali się bowiem sporej gromadki pociech.

Tuż po ślubie doczekali się pierwszego dziecka. Ich najstarszy syn, to Franciszek, który ma już 12 lat. Ma dwóch młodszych braci: 9-letniego Henryka i 2-letniego Feliksa. Kilka tygodni temu małżonkowie doczekali się córeczki, której imienia jeszcze nie zdradzili fanom. Michał zapytany przez prasę żartował na ten temat:

Trwają narady, ale najprawdopodobniej „Inflacja”, pozdrawiam, MŻ – powiedział Faktowi Michał, zapytany o imię córeczki.

Ola po każdej ciąży błyskawicznie dochodziła do siebie. Teraz również chce zadbać o formę, a o pomoc poprosiła Anię Lewandowską.

Ola Żebrowska chce być jak Anna Lewandowska

Żona Michała Żebrowskiego jest jedną z najaktywniejszych w sieci osób znanych z show-biznesu. Fani pokochali ją przede wszystkim za ogromną szczerość i to, że nie kreuje idealnej instagramowej rzeczywistości.

Od narodzin jej czwartego dziecka ominęło już kilka tygodni, a Ola postanowiła powoli zaplanować powrót do formy. O pomoc poprosiła samą Annę Lewandowską. Nagrała krótki filmik, w którym przypomniała imprezę urodzinową trenerki i spróbowała naśladować jej taniec z gwizdkiem. Pokazała się w sieci w samym biustonoszu i odsłoniła brzuch, odtwarzając stylizację Lewej.

#powrotdoformy #zaczynamy #gwizdekbyann @annalewandowskahpba
Jakie jeszcze ćwiczenia/profile polecacie?

Nagranie nieźle rozbawiło fanów, którzy natychmiast zamieścili pod postem ogrom komentarzy. Długo też nie trzeba było czekać na reakcję Ani. Trenerka zapewniła, że mama czworga dzieci ma zapewnione miejsce na jej kolejnym obozie.

Zapraszam na gwizdek by Ann na Camp. Ola miejsce na obozie już masz – napisała Lewandowska w komentarzu pod filmikiem.

Trzeba przyznać, że Ola jak nikt potrafi rozbawić internautów, a każdy jej post przepełniony jest humorem. Poniżej przypominamy, jak w swoje 34. urodziny bawiła się Ania.


Ola Żebrowska

Ola Żebrowska

Ola Żebrowska

Ola Żebrowska

34. urodziny Anny Lewandowskiej

34. urodziny Anny Lewandowskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×