Ola Żebrowska podniosła koszulkę i pokazała brzuch oraz biust po czwartym porodzie. Nie ukrywa przed fankami, jak wygląda krótko po rozwiązaniu

Ola Żebrowska pokazała ciało

Ola Żebrowska pokazała ciało

Ola Żebrowska w odważnej publikacji. Żona Michała Żebrowskiego podniosła koszulkę i pokazała, jak wygląda jej biust i brzuch po czwartym porodzie.

Ola Żebrowska i Michał Żebrowski to jedno z najbardziej znanych małżeństw polskiego show-biznesu. Dzieli ich spora różnica wieku, więc niewielu wróżyło im, że stworzą długotrwały związek, ale szybko utarli nosa niedowiarkom i wiodą szczęśliwe życie z czworgiem dzieci.

Tuż po ślubie doczekali się pierwszego dziecka. Ich najstarszy syn, to Franciszek, który ma już 12 lat. Ma dwóch młodszych braci: 9-letniego Henryka i 2-letniego Feliksa. Kilka tygodni temu małżonkowie doczekali się córeczki, której imienia jak na razie nie zdradzili. Michał zażartował:

Trwają narady, ale najprawdopodobniej „Inflacja”, pozdrawiam, MŻ – powiedział Faktowi Michał, zapytany o imię córeczki.

Mało kto wie, że Ola Żebrowska nie jest jedynie żoną znanego aktora i mamą, ale też jest sprawna bizneswoman, która z powodzeniem prowadzi firmę, łącząc obowiązki domowe z pracą. Jest świetnie zorganizowana, a dzieci często towarzyszą jej nawet w wypełnianiu obowiązków.

Aleksandra jest ulubienicą mam, które podpatrują ją na Instagramie, gdzie Żebrowska odczarowuje idealny, kreowany w sieci obraz macierzyństwa. Tym razem pokazała, jak wygląda jej ciało kilka tygodni po porodzie.

Ola Żebrowska pokazała ciało po czwartym porodzie

Ola Żebrowska u boku Michała Żebrowskiego stworzyła rodzinę, o jakiej zawsze marzyła:

Jestem najstarsza z ośmiorga rodzeństwa, mam sześć sióstr i jednego brata. Z biegiem lat spadało na mnie coraz więcej obowiązków. Podobno kiedy miałam trzy lata, mama zostawiała mi pokrojony chleb, jakieś warzywa, a ja robiłam z tego kanapki dla siebie i brata. Czułam frajdę, biorąc na siebie coraz większą odpowiedzialność, wręcz szczyciłam się tym, że wiem, co zrobić, żeby nasza najmłodsza siostra zasnęła albo przestała płakać. Rzeczywiście zawsze myślałam, że jestem po prostu urodzoną mamą – mówiła w jednym z wywiadów.

Cieszy się byciem mamą, czego wcale nie ukrywa. Nie koloryzuje jednak macierzyństwa i szczerze pokazuje jego blaski i cienie. Nie retuszuje zdjęć i za to najbardziej cenią ja jej fanki. W niedzielę Ola podniosła koszulkę i pokazała brzuch i piersi po czwartym porodzie. Skóra jeszcze nie wróciła do normy, a biust karmiącej mamy jak wiadomo, nabrzmiały pokarmem, zwiększył swoje rozmiary.

Żebrowska jak zawsze zaprezentowała się tak, ja stworzyła ją natura. Jesteście jej fanami?


Ola Żebrowska po czwartym porodzie

Ola Żebrowska po czwartym porodzie

Ola Żebrowska po czwartym porodzie

Ola Żebrowska po czwartym porodzie

Ola Żebrowska po czwartym porodzie

Ola Żebrowska po czwartym porodzie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×