TVN wydał oświadczenie ws. Jana Klimenta i jego przemowy w „TzG”. Tancerz zapowiedział, że poniesie konsekwencje

Oświadczenie TVN ws. Jana Klimenta

Oświadczenie TVN ws. Jana Klimenta

Pierwszy odcinek 12. serii Tańca z gwiazdami obfitował w emocje. Największe wywołało wtargnięcie Jana Klimenta na scenę i jego przemówienie, podczas którego nie mógł opanować łez. TVN wydało oficjalne oświadczenie w sprawie zachowania swojej nowej gwiazdy w programie konkurencyjnej stacji. Jakie konsekwencje poniesie tancerz?

W poniedziałek 30 sierpnia rozpoczęła się 12. edycja Tańca z gwiazdami. Tym razem do walki o Kryształową Kulę przystąpiło 10 par. W tym sezonie wśród tancerzy nie pojawił się Jan Kliment, który zastąpił Agustina Egurrolę w Mam talent!. Nie oznacza to jednak, że zabrakło go na widowni w studiu Polsatu.

Krótko po tym, jak zakończył się taneczny popis jego żony i Radka Liszewskiego, mężczyzna wtargnął na scenę. Wiadomo już, jakie konsekwencje poniesie za swój występek.

Oświadczenie TVN ws. Jana Klimenta. Jakie konsekwencje poniesie?

Kliment wystąpił we wszystkich edycjach tanecznego show w Polsacie i aż trzykrotnie zdobył Kryształową Kulę. Najwyższe wyróżnienie wytańczył w parach z Natalią SzroederBeatą TadląJoanną Mazur.

Z uwagi na to, że Agustin Egurrola przeszedł do TVP, jego miejsce w jury programu Mam talent! zajął właśnie Jan. Choć związany jest teraz z inną stacją telewizyjną, to i tak zasiadł na widowni, aby okazać wsparcie Lence Klimentovej. Krótko po tym, jak zakończył się jej występ, wszedł na scenę i łamiącym się głosem, ze łzami w oczach, wyznał żonie miłość. Zdradził, że podjął ogromne ryzyko, ponieważ za swój występek może słono zapłacić:

Wiem, że mogę zapłacić karę. Teraz jestem gdzie indziej, wiem, że byliście TVN teraz jest Polsat, ale jestem twój mąż i to nie ma znaczenia. Lenka jesteś moją żoną, miłość jest ważniejsza – stwierdził rozemocjonowany Kliment.

Chwilę później tancerz pozdrowił swojego nowego szefa:

Pozdrawiam Edwarda Miszczaka – dodał Kliment, który zanosząc się od płaczu, z trudem wypowiadał kolejne słowa.

Zachowanie Jana nie umknęło uwadze mediów. Wirtualna Polska postanowiła skontaktować się z osobami związanymi z TVN, aby dowiedzieć się, jaką karę nałożono na Jana za jego występ w konkurencyjnym programie na żywo. Głos w tej sprawie zabrała Joanna Górska, rzeczniczka prasowa stacji:

Dlaczego mielibyśmy wyciągać konsekwencje? – zapytała retorycznie, ucinając spekulacje o nałożeniu kary finansowej na swoją nową gwiazdę.

Jak widać, stacja TVN jest niezwykle przychylna jurorowi Mam talent!. Dzięki temu nie poniósł żadnej kary za swój romantyczny czyn. Niewykluczone, że jego zachowanie mogło spodobać się Edwardowi Miszczakowi, który podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN również zdobył się na bardzo romantyczne wyznanie.


Jan Kliment, Lenka Klimentova – Taniec z gwiazdami 12

Jan Kliment, Lenka Klimentova – Taniec z gwiazdami 12

Jan Kliment, Lenka Klimentova – Taniec z gwiazdami 12

Jan Kliment, Lenka Klimentova – Taniec z gwiazdami 12

Jan Kliment, Lenka Klimentova – Taniec z gwiazdami 12

Jan Kliment, Lenka Klimentova – Taniec z gwiazdami 12

Komentarze

 • Marian Koniuszko pisze:

  Dramat w kosmosie. News roku no wzruszyła mnie twoja historia. Siara miał rację.

 • Gość pisze:

  To nie facet to mazgaj totalny nieogar.Jak najdalej od takich gości !!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość pisze:

  Psychiatra się kłania! Ito ma być facet???ci współcześni mężczyźni to jacyś niogary

 • Gość pisze:

  Nie oglądałam programu z tą dziwną sceną ale może pan Kliment się obawia zdrady żony i dlatego postanowił urządzić to przedstawienie.

 • Obiektywna pisze:

  Paplał bez sensu, dla mnie to był po alkoholu

 • Tomasz pisze:

  Doe Ewa gdzie te naturalne kobiety gdzie bez rybich ust, napuchniętej twarzy – Coraz bardziej same siebie oszpecają i jeszcze myślą że to się facetom podoba.

 • Anonim pisze:

  Jan Kliment to fajny gość 🌞

 • Gość kobieta pisze:

  Stary chłop to Mu odbija. Robił fajne , sympatyczne wrażenie ale widać wrażenia mylą. Szkoda , że zrobił z siebie pajaca. Miłość miłością ale trzeba wiedzieć jak się w pewnych sytuacjach zachować. Szkoda

 • Gośćcu pisze:

  🤦 żenła, ależ parcie na szkło, oni tam wszyscy tacy narcyzi?

 • Gość pisze:

  Ogólnie większość osób w komentarzach to dzbany. 1 nie rozumiecie gestów 2. Zróbcie to przed kamerami 3. Telewizja to show gdzie chodzi o wyświetlenia. Im większy majdan i coś się dzieje nieoczekiwanego tym lepiej dla Stacji, bo to przyciąga publikę. Elo

 • Gość pisze:

  Bardzo dobrze zrobił nie każdy mężczyzna mówi żonie że ją kocha a ten mimo konsekwencji to zrobił mi się bardzo podoba bravo

 • Doris pisze:

  Widać po komentarzach ,że conajmniej 99%procent z was nie przeżyło prawdziwej miłości. Żadna żenada poprostu nie wstydzi tego .ze kocha swoją Żonę .A ci co piszą te złośliwe komentarze to są poprostu ludzie nie szczęśliwi .🤗

 • Gość pisze:

  idać że kocha żonę tylko to nie ten program że wyskakiwac i opowiadać o swojej miłości bi robi się niesmacznie chyba że ktoś szuka rozglos

 • Gośćbara pisze:

  Żenada przedszkole to nie tak zachowuje się prawdziwy dojrzały mężczyzna