Odmłodzona Katarzyna Figura błyszczy jak diament na festiwalu filmowym! W tak doskonałej formie dawno jej nie widzieliście!

Katarzyna Figura

Katarzyna Figura

1 lipca ruszyło Kino Letnie, w ramach którego odbywają się bezpłatne seanse filmowe odbywające się w najpopularniejszych polskich kurortach. Na gali otwierającej wydarzenie na sopockim molo pojawiła się odmieniona nie do poznania Katarzyna Figura

Początek lipca to czas na start popularnego wakacyjnego festiwalu filmowego w Polsce, który potrwa aż 62 dni. Kino Letnie Sopot tradycyjnie ruszyło 1 lipca, oferując fanom kina bezpłatne seanse filmowe odbywające się w najpopularniejszych polskich kurortach. 5 lipca na sopockim molo miała miejsce uroczysta Gala otwierająca całe wydarzenie. Podczas imprezy w Sopocie pojawiło się sporo znanych aktorów, wśród których brylowała mieszkająca obecnie w Trójmieście – Katarzyna Figura.

Polska gwiazda kina pojawiła się na molo w odmienionej odsłonie. Aktorka raczej rzadko pokazuje się na branżowych imprezach, tym bardziej jej obecność podczas piątkowej gali była wielkim wydarzeniem oraz rarytasem dla zgromadzonych mediów i fanów. Kasia Figura słynąca z powabnych kształtów ponownie zachwyca znakomitym zmysłowym wyglądem. Aktorka na filmowy wieczór ubrała czarną dopasowaną sukienkę, do której dobrała czarną skórzaną ramoneskę na zamek. Do tego stylowego zestawu aktorka dopasowała fioletowe szpilki oraz malutką torebkę w kolorze butów.

Szczególną uwagę przyciągały także długie jasne włosy aktorki. Figura zmieniła fryzurę, dzięki czemu w jej oczach ponownie zagościł zmysłowy pazur. Bez wątpienia Katarzyna Figura przed wakacjami przeszła świetną metamorfozę. Obecnie wygląda na szalenie wypoczętą, szczęśliwą i niezwykle odmłodzoną.

Zobaczcie sami.

Gwiazdy na 43 Festiwalu Filmowym w Gdyni: Agata Kulesza, Katarzyna Figura, Edyta Herbuś, Ilona Ostrowska

Katarzyna Figura straci dzieci? Burzliwy rozwód może pozbawić ją praw do opieki nad córkami!

Gwiazdy na premierze filmu “Diablo”: Mikołaj Roznerski, Katarzyna Figura, Joanna Opozda, Paweł Staliński


Katarzyna Figura na festiwalu w Sopocie

Katarzyna Figura na festiwalu w Sopocie

Katarzyna Figura na festiwalu w Sopocie

Katarzyna Figura na festiwalu w Sopocie

Katarzyna Figura na festiwalu w Sopocie

Katarzyna Figura na festiwalu w Sopocie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×