Natalia Kukulska zabawiła się kosztem męża i pokazała jego zdjęcia. Przyłapała go w dosyć niezręcznym momencie. Oj, nie będzie zadowolony

Natalia Kukulska z mężem

Natalia Kukulska z mężem

Natalia Kukulska opublikowała serię zdjęć ze swoim mężem, Michałem Dąbrówką w roli głównej. Przyłapała go w dosyć niezręcznym momencie, więc niekoniecznie będzie zadowolony...

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka są doskonałym dowodem na to, że nawet w burzliwym świecie show-biznesu można stworzyć trwały i pełen miłości związek. Para obchodziła niedawno 22. rocznicę ślubu. Wokalistka po wielu latach i boku męża, tak mówi o ich związku.

Nie wiem, co o tym [stażu – red.] myśleć… Jedno jest pewne. Bycie w związku to wyzwanie. Każdy etap inny – piękny, ciekawy, trudny, bolesny, zaskakujący. Zatem o nudzie mowy nie ma – napisała na swoim profilu na Instagramie.

Szczerze przyznaje także, że w jej małżeństwie są wzloty i upadki, a nawet poważniejsze kryzysy.

Mamy za sobą niejeden kryzys, różne rzeczy się dzieją. Nie ma chyba takiego związku, w którym jest cały czas wielki haj – powiedziała w podcaście Anny Zejdler.

Tygodnik Świat i Ludzie donosi z kolei, że Kukulska jest organizatorką życia rodzinnego. Wszystko przez to, że jej mąż, tworząc nowe kompozycje, zapomina o bożym świecie. Natalia ma jednak sposób na kryzysy.

Ważne jest to, żeby ludzie, gdy dzieją się jakieś złe rzeczy, mieli szacunek do drugiej osoby, a przede wszystkim mieli otwartość na zrozumienie i rozmowę. Warto rozmawiać. […] Mówienie o własnych uczuciach i emocjach to jest ważna rzecz w związku, ale nie każdemu to przychodzi łatwo – zdradziła Annie Zejdler.

Okazuje się, że łączy ich też chyba podobne poczucie humoru, bo inaczej Natalia nie zdecydowałaby się opublikować zdjęć Michała z samochodu.

Natalia Kukulska pokazała zdjęcia męża. W jakim momencie go uchwyciła?

W najnowszym wpisie na Instagramie Natalia zdecydowała się uwiecznić męża, kiedy ten zapadł w drzemkę w samochodzie. Po ciężkim dniu pracy Michał Dąbrówka nieskrępowany zasnął u boku żony, a ta postanowiła zrobić mu zdjęcia i je opublikować w sieci.

Powrót z planu zdjęciowego zwiastujący krótkie wakacje. Niektórzy już w trybie offline.  W stronę słońca! – napisała.

Nie trzeba chyba podkreślać, że nieźle rozbawiła postem swoich obserwujących. Tylko czy bohater zdjęć będzie zadowolony?


Natalia Kukulska z mężem

Natalia Kukulska z mężem

Natalia Kukulska z mężem
natalia.kukulska_294223632_407702874724059_762467039536550339_n

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×