Szukaj

Miley Cyrus wydała oświadczenie ws. rozwodu z Liamem Hemsworthem: „Kochałam go i będę kochać, ale…”

Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozwodzą się. Piosenkarka opublikowała oświadczenie, w którym otwarcie przyznaje, że nigdy nie zdradziła swojego męża, a co więcej, wciąż go kocha. Dlaczego więc postanowiła zakończyć małżeństwo?
Miley Cyrus wydała oświadczenie o rozwodzie

Miley Cyrus wydała oświadczenie o rozwodzie

Miley Cyrus Liam Hemsworth uchodzili za idealną parę. Gdziekolwiek się pojawiali, błyskawicznie przyciągali uwagę tłumów. Chociaż zaledwie osiem miesięcy temu wzięli ślub, nie wydaje się żeby ich historia miała szansę zakończyć się szczęśliwieMałżonkowie niedawno ogłosili separację, a teraz Liam złożył pozew o rozwód.

Zobacz: Liam Hemsworth złożył pozew o rozwód! To koniec małżeństwa z Miley Cyrus

Pozew Hemswortha pojawił się zaledwie kilka tygodni po tym, jak para ujawniła, że są w separacji . 10 sierpnia, przedstawiciel Cyrus potwierdził w oświadczeniu dla magazynu People, że para rozstała się po siedmiu miesiącach małżeństwa.

Liam i Miley zgodzili się na separację – czytamy w oświadczeniu – Wciąż ewoluując, zmieniając się jako partnerzy i osoby, zdecydowali, że to jest najlepsze wyjście, jednocześnie będą koncentrować się na sobie i karierze. Nadal pozostają oddanymi rodzicami dla wszystkich swoich zwierząt, które są ich wspólną własnością. Prosimy o uszanowanie ich prywatności.

Kilka dni po ogłoszeniu oświadczenia,  Hemsworth przerwał ciszę na Instagramie, zamieszczając zdjęcie zachodu słońca z podpisem:

Zostawiam krótki wpis, by powiedzieć, że Miley i ja niedawno się rozstaliśmy i życzę jej zdrowia i szczęścia w przyszłości.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth - nowe zdjęcia ze ślubu

Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozwodzą się 8 miesięcy po ślubie

Oświadczenie Miley Cyrus ws. rozwodu

Teraz milczenie przerwała Miley Cyrus. To ona jest obwiniana za rozpad małżeństwa. Podejrzewana o lesbijski romans, o powrót do imprezowego stylu życia. Na swoim Instagramie wydała obszerne oświadczenie, w którym pisze o swoich licznych błędach, których nie ukrywa, nie może jednak pozwolić na oskarżenia o kłamstwa.

Zobacz: Miley Cyrus zadała bolesny cios Liamowi Hemsworthowi! Mąż gwiazdy skomentował jej lesbijski romans

Muszę pozostać szczera z moimi fanami, których kocham (…). Jednego czego nie mogę zaakceptować, to tego, że jestem oskarżana, że kłamię, chcąc ukryć „swoje zbrodnie”. Nie mam nic do ukrycia. To nie jest sekret, że imprezowałam we wczesnej młodości. Nie tylko paliłam trawkę, eksperymentowałam z narkotykami, mój największy hit jest o tym, jak tańczę po extasy i wciągam kreski w toalecie. Niszczyłam swoje związki i zdradzałam, jak byłam młoda (…) Prawdopodobnie w sieci jest mnóstwo moich nagich zdjęć, jak może żadnej kobiety w historii. Muszę się przyznać do wielu grzechów, ale stanowczo zaprzeczam, jakoby moje małżeństwo rozpadło się z powodu zdrady. Mogę z dumą o sobie powiedzieć, nie jestem kłamcą. Kochałam Liama i będę go kochać, ALE podjęłam jedyną słuszną decyzje dla samej siebie – napisała Miley odnosząc się do zarzutów kłamstwa i ukrywania prawdy o rozpadzie związku.

Madonna broni Miley Cyrus

Wyznanie piosenkarki odbiło się szerokim echem. W obronie jej prawa do wolnych wyborów stanęła, między innymi sama królowa popu, Madonna, która napisała przy oświadczeniu młodszej koleżanki:

Mój Boże! Jesteś człowiekiem! Kobietą, która chce żyć! Nie musisz za to przepraszać!

Do słów Madonny przychylają się też inni obserwujący. Miley Cyrus dostała od swoich fanów ogromne wsparcie. Pewnie najłatwiej byłoby z niej zrobić czarną owcę, te złą , która zniszczyła związek. Jednak w życiu nic nie jest czarno – białe.

Zobacz: Nowe doniesienia na temat rozstania Miley Cyrus i Liama Hemswortha! Głos zabrała menadżerka gwiazdy

Miley Cyrus i Liam Hemsworth spodziewają się dziecka

Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozwodzą się


Miley Cyrus - oświadczenie o rozwodzie

Miley Cyrus - oświadczenie o rozwodzie

Miley Cyrus o powodach rozpadu małżeństwa

Miley Cyrus o powodach rozpadu małżeństwa

Miley Cyrus, Liam Hemsworth - after party Vanity Fair, Oscary 2019

Miley Cyrus, Liam Hemsworth - after party Vanity Fair, Oscary 2019

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×