Szukaj

Michał Wiśniewski przed swoim czwartym rozwodem wyjawił szokujące fakty z barwnego życia! To się nie mieści w głowie!

Michał Wiśniewski, problemy finansowe

Michał Wiśniewski, problemy finansowe

Michał Wiśniewski podzielił się z fanami historią ze swojego dramatycznego życia. Śmiało opowiedział o swoich problemach finansowych i alkoholowych, nie ukrywając szokujących epizodów.

Michał Wiśniewski swego czasu był największą gwiazdą polskiej sceny muzycznej, jego grupa Ich Troje zadebiutowała w 1995 roku i już trzy lata później stała się hitem na polskim rynku. Wiśniewski stał się nieprawdopodobnie popularnym artystą, który zmieniał żony jak rękawiczki, zarabiając przy tym ogromne pieniądze. Gwiazdot był potentatem finansowym, miał wszystko czego zapragnął, stać go było na spełnianie niemalże wszystkich swoich zachcianek – począwszy od spektakularnych strojów estradowych, po luksusowe auta i domy. Nieosiągalny dla większości Polaków styl życia zaowocował kontraktem z TVN-em, w którym Wiśniewski prowadził swoje reality-show. Niestety sielanka gwiazdy raptownie się skończyła.

Obecnie na łamach plotkarskich mediów sporo się dyskutuje na temat czwartego rozwodu Wiśniewskiego oraz jego gigantycznych długów. Michał w tle obecnego szumu medialnego postanowił zabrać głos. Wokalista w swojej wypowiedzi na Instagramie był bardzo szczery:

 Kiedyś zarabiałem bardzo dużo pieniędzy. Może nawet za dużo. Wszystko straciłem – wyznał Michał.

Michał Wiśniewski o problemach finansowych

Fani gwiazdora doskonale pamiętają, że piosenkarz w 2001 roku zderzył się z pierwszymi problemami finansowymi. Było to rzekomo po jego trasie koncertowej, kiedy to zgubił faktury na blisko 2 miliony złotych. Wówczas do drzwi Michała zapukał Urząd Skarbowy. Showman zalegał 700 tysięcy podatku oraz należnych kwot od darowizny. Wiśniewski za pośrednictwem mediów społecznościowych wyjawił wreszcie jak to wszystko wyglądało:

Narosły z dnia na dzień zadłużenia z odsetkami horrendalnymi. Mimo że zapłaciłem podatek, to okazało się, że odsetki są takie wysokie, że nikt nie chce mi ich umorzyć. Nagle wszyscy zerwali kontrakty, bo kto chce współpracować z osobą ściganą przez komorników? Banki zaczęły wypowiadać mi kredyty. Wypowiedzieli mi karty, nie mogłem mieć własnego konta. Nagle nie wiedziałem, ile jestem komu winien.

Jak wiadomo Michał nie stronił również od alkoholu. Gwiazdor i do tego śmiało się przyznał:

Zacząłem zapijać te smutki. Raz wywaliłem się na schodach, wywaliłem na siebie talerz z jedzeniem. Mój syn zobaczył mnie leżącego pijanego na ziemi w spaghetti. W międzyczasie działali komornicy, spisywali rzecz po rzeczy. Licytacje odbywają się u ciebie w domu. Przychodzą obcy ludzie, by kupić to, co masz. Później licytowany był dom.

W 2018 roku Wiśniewski ogłosił swoją upadłość konsumencką i rozpoczął nowy etap swojego życia:

Jak sędzia powiedziała, że orzeka moją upadłość, to się po prostu popłakałem. Mam teraz własne konto, którym zarządza syndyk. Jest jak tatuś, który prowadzi dziecko do wyjścia. Do dorosłego życia. Mogłem to załatwić, jak miałem 40 lat, a dzisiaj mam 47. Straciłem kupę czasu, kupę nerwów.

Myślicie, że jego czwarty rozwód może mieć powiązanie z takim dramatem?

Zobacz: Dominika Tajner nie zamierza siedzieć cicho! Właśnie opublikowała krótki list. Michał Wiśniewski nie będzie zadowolony

Zobacz: Dziecko w drodze, rozwodu nie będzie? Przełomowe doniesienia tabloidu na temat Wiśniewskich!

Zobacz: To będzie zemsta dekady! Chytry plan Dominiki Tajner wyszedł na jaw! Michał Wiśniewski ma powody do obaw!


Michał Wiśniewski – Sylwester 2018 Polsat, Chorzów Śląski

Michał Wiśniewski – Sylwester 2018 Polsat, Chorzów Śląski

Michał Wiśniewski na konferencji programu Jestem jaki jestem

Michał Wiśniewski na konferencji programu Jestem jaki jestem

Michał Wiśniewski i Jacek Łągwa wznosili toast na scenie

Michał Wiśniewski i Jacek Łągwa wznosili toast na scenie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×