Michał Szpak na imprezie zniknął w cieniu siostry. Marlena pokazała klasę w najlepszym wydaniu

Michał Szpak i Marlena Szpak

Michał Szpak i Marlena Szpak zaśpiewali podczas gali finałowej konkursu Lodołamacze. Rodzeństwo pokazało, że nie tylko talent do muzyki, ale także świetne wyczucie stylu. Jak się zaprezentowali? 

Michał Szpak w 2011 roku przyszedł na casting do programu X-Factor. Chociaż talent show nie wygrał, otworzyło mu ono drzwi do wielkiej kariery. Muzyk w kolejnych latach pojawił się m.in. na Eurowizji 2016 z piosenką Color Of Your Life, gdzie zajął ósme miejsce w punktacji ogólnej, w tym trzecie u widzów.

Zobacz: Napalona fanka chciała wrobić Michała Szpaka w romans. Screeny pikantnych wiadomości trafiły do sieci

Michał Szpak i Marlena Szpak zaśpiewali E Più Ti Penso

Michał nie jest jednak jedyną muzycznie utalentowaną osobą w jego rodzinie. Talent wokalny ma również jego siostra, Marlena Szpak, która jest magistrem muzyki. W czwartek zaśpiewała w duecie ze swoim bratem na warszawskich salonach, a ich występ oczarował wszystkich zgromadzonych.

Rodzeństwo, podczas gali finałowej konkursu Lodołamacze, wykonało piosenkę E Più Ti Penso, utwór pochodzący ze ścieżki dźwiękowej filmu Dawno temu w Ameryce. Kawałek ten zdobył popularność w 2015 roku, kiedy wykonali go Andrea Bocelli i Ariana Grande.

Trzeba przyznać, że Michał i Marlena zaśpiewali rewelacyjnie. Ich wykonanie wywołało ciarki na plecach u niejednego widza. Zresztą nie pierwszy raz. Rodzeństwo utwór ten śpiewa regularnie podczas wspólnych wystąpień, czego dowodem mogą być filmiki krążące w sieci. Poniżej jeden z nich.

Zobacz: Michał Szpak pokazał gorące wakacyjne fotki w samych majtkach! Ma ciało jak Adonis!

Marlena Szpak stylizacją przyćmiła Michała Szpaka

Podczas wydarzenia, Michał i Marlena zachwycili nie tylko głosem, ale także stylizacjami. Piosenkarz zdecydował się ubrać w fioletową marynarkę we wzory, pod którą włożył jasną koszulę z dużą kokardą wokół szyi. Jego siostra natomiast postawiła na klasykę, sięgając po przewiązywaną w pasie, ciemną marynarkę z głębokim dekoltem oraz przylegające spodnie w tym samym kolorze. To chyba pierwszy raz, gdy ktoś przyćmił Michała. Co za klasa.

Michał Szpak i Marlena Szpak w duecie

Michał Szpak i Marlena Szpak w duecie

Zobacz: Michał Szpak stanął w obronie swojego stylu. „Niektórzy nazywają mnie przebierańcem, ale…”


Michał Szpak i Marlena Szpak na gali finałowej konkursu Lodołamacze

Michał Szpak i Marlena Szpak na gali finałowej konkursu Lodołamacze

Michał Szpak i Marlena Szpak w duecie

Michał Szpak i Marlena Szpak w duecie

Michał Szpak - gala finałowa konkursu Lodołamacze

Michał Szpak - gala finałowa konkursu Lodołamacze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×