Szukaj

Meghan Markle właśnie została nową naczelną „Vogue’a”! Wprowadzi w piśmie mnóstwo zmian! Co na to Anna Wintour?

Meghan Markle wstąpi w szeregi pracowników brytyjskiego Vogue`a? Od dawna pisanie było jej wielką pasją. Teraz otwierają się drzwi do wielkiej kariery!
Meghan Markle, Anna Wintour

Meghan Markle, Anna Wintour

Pasją Meghan Markle od zawsze było pisanie, choć księżna ma także pokaźne portfolio aktorskie. Swojego czasu prowadziła bloga The Tig, który był bardzo popularny wśród czytelników. Niestety wraz z poślubieniem księcia Harry’ego musiała go zamknąć. Teraz dostała lukratywną propozycję od brytyjskiego Vogue’a! Znowu będzie mogła rozwinąć skrzydła i obcować z piękną angielszczyzną. Edward Enniful zaproponował księżnej Sussexu, aby ta zastąpiła go we wrześniowym wydaniu magazynu!

Meghan Markle nie tylko z gracją przelewa myśli na papier, ale także charakter jej pisma zachwyca starannością i dbałością o detale. To prawdziwa perfekcjonistka, nic więc dziwnego, że wrześniowy numer brytyjskiego Vogue’a będzie należał do niej!

Markle zadba nie tylko o wygląd gazety, ale będzie mogła też sama napisać artykuł. Już widzimy ten uśmiech na twarzy, gdy usłyszała o powrocie do swojej dawnej pasji. Księżna weźmie też udział w sesji zdjęciowej we Frogmore Cottage, gdzie mieszka razem ze swoim mężem księciem Harrym i synem Archim. Jak donosi anonimowe źródło, Meghan zaprosi do współpracy kobiece autorytety, które dostaną w tym numerze swoją rubrykę i będą mogły napisać felietony. Podobno mają to być Serena Williams oraz Priyanka Chopra, które prywatnie są jej najlepszymi przyjaciółkami!

Nie możemy doczekać się wrześniowego wydania brytyjskiego Vogue’a, w którym Meghan Markle zasiądzie w fotelu redaktor naczelnej! Biorąc pod uwagę jej wyczucie stylu oraz nieograniczone możliwości powinien być to jeden z najlepszych numerów najsławniejszego na świecie magazynu modowego! Anna Wintour powinna się obawiać potężnej konkurencji!

Zobacz: Księżna Kate w żółtej stylizacji w cieniu Meghan Markle zmierza na urodziny królowej Elżbiety II. Zażegnały konflikt?

Zobacz: Meghan Markle pierwszy raz publicznie po urodzeniu syna! Choć w karocy jechała z księżną Kate i Camillą, wszyscy patrzyli tylko na nią!

Zobacz: Pałac Buckingham ma problem! Do sieci wyciekły niepublikowane zdjęcia ze ślubu Meghan Markle i księcia Harry’ego!


Meghan Markle na Trooping the Colour 2019

Meghan Markle na Trooping the Colour 2019

Meghan Markle - Książe Harry

Meghan Markle - Książe Harry

Meghan Markle - Książe Harry

Meghan Markle - Książe Harry

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×