Szukaj

Pokój dziecka Meghan Markle i księcia Harry’ego wypełnia się luksusowymi meblami! Samo łóżeczko kosztowało fortunę!

Meghan Markle i książę Harry jak mieszkają?

Meghan Markle i książę Harry jak mieszkają?

Meghan Markle dostała łóżeczko dla dziecka za 1450 zotych

Meghan Markle wiedziała, że organizacja baby shower bardzo jej się opłaci. Dostała mnóstwo prezentów dla dziecka, w tym łóżeczko warte prawie 5 tysiący złotych.

Meghan Markle, choć jest w zaawansowanej ciąży, nie potrafi usiedzieć na miejscu i odpoczywać tak jak większość ciężarnych kobiet. Mimo że termin porodu ma zaplanowany na początek kwietnia, nie próżnuje i podróżuje po świecie spotykając się z fanami głównie podczas charytatywnych imprez. Towarzyszy jej zazwyczaj książę Harry, który raz zrobił wyjątek i puścił żonę samą do Nowego Jorku.

W zeszłym tygodniu przyszła mama wyleciała do Stanów Zjednoczonych, by w swojej ojczyźnie zorganizować baby shower. Na imprezie nie zabrakło najbliższych przyjaciółek księżnej, wśród których pojawiło się kilka gwiazd. Wpadła m.in Serena Williams, jednak świat zszokowała nieobecność księżnej Kate, która wypoczywała wówczas z dziećmi w górach. Impreza zwiastująca rychły poród była bardzo udana nie tylko dla samej zainteresowanej, ale i dla paparazzi którzy mieli świetną pożywką w postaci zdjęć, które chwilę później obiegły cały świat.

Dzisiaj zagraniczne media z kolei informują jakie prezenty dostała księżna Sussexu. Wśród ubranek i zabawek dla nienarodzonego jeszcze maleństwa pojawiło się łóżeczko godne prawdziwego monarchy. Na stronie łamach magazynu Hello! czytamy, że jest to wielofunkcyjny mebel, który w kilka sekund może stać się dzienną leżanką. Najbardziej szokuje jednak cena. Wspomniane cudo kosztuje około 1 330 dolarów, czyli prawie 5 tys. złotych.

Dodajmy, że pokój dla dziecka Meghan Markle (plotki głoszą, że będzie to dziewczynka) umeblowała dekoratorka wnętrz, Vicky Charles – autorki wystroju słynnego wśród światowych elit klubu Soho Farmhous:

Meghan zdecydowała się na monochromatyczną paletę bieli i szarości. Meghan od zawsze walczy o prawa zwierząt, jest wegetarianką, dlatego też, co naturalne, do pomalowania ścian wybrała wegańskie farby, które są nasycone eukaliptusem i olejami rozmarynu.

Z pewnością luksusowe i ekologiczne łóżeczko w pełni spełni oczekiwania Meghan i idealnie wpisze się w wystrój pokoju przyszłego księcia lub księżniczki.

Oscary 2019: Meghan Markle bohaterką mocnego przemówienia Sereny Williams. Dziś jej słowa cytują wszyscy!

Ciężarna Meghan Markle w spektakularnej kreacji na uroczystej kolacji w Maroku. Wybrała suknię godną oscarowej gali!

Księżna z tatuażem. Meghan Markle w Maroku ozdobiła swoje ciało w bardzo widocznym miejscu!


Posiadłość Cotswolds – tutaj mieszkają Meghan Markle i książę Harry

Posiadłość Cotswolds – tutaj mieszkają Meghan Markle i książę Harry

Posiadłość Cotswolds – tutaj mieszkają Meghan Markle i książę Harry

Posiadłość Cotswolds – tutaj mieszkają Meghan Markle i książę Harry

Kwiaty na baby shower Meghan Markle

Kwiaty na baby shower Meghan Markle

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×