Kora pozostawiła po sobie dwójkę synów, którzy żyli w jej cieniu. Kim są i jak wyglądają?

Olga Sipowicz - synowie

Olga Sipowicz - synowie

Kora miała dwóch synów. Pierwszy - Mateusz urodził się w 1972 roku i pochodził z pierwszego małżeństwa z Markiem Jackowskim. Drugi syn, Szymon urodził się w  1976 r. i był owocem miłości z Kamilem Sipowiczem. Jak dzisiaj wyglądają potomkowie artystki? Czym się zajmują?

Kora wychowała swoje dzieci wśród muzyki, jednak żaden z jej synów nie podążył tą drogą, w ślady mamy. Kiedy zmarła, 28 lipca 2018 roku, cała Polska zaczęła zastanawiać się, kim są dzieci Kory. Olga była matką dwójki dzieci. Z pierwszego małżeństwa jest Mateusz, z kolei Szymon był owocem jej drugiej miłości.

Początkowo Kora nie przyznawała się, że jej drugie dziecko pochodzi ze związku z Sipowiczem. Jej pierwszy mąż dowiedział się o tym dopiero dziesięć lat później, a syn przez przypadek, po jednym z koncertów mamy.

Szymon Sipowicz, to polska legenda jazdy na deskorolce. Jak zdradził w  jednym z wywiadów, gdy jego koledzy szli na piwo, on zamiast tego wolał pojeździć na desce. W tamtych czasach sprzęt do skateboardingu był w Polsce niedostępny, dlatego trzeba go było sprowadzać z Zachodu Europy.

Pierwszą profesjonalną deskorolkę Sipowicz kupił w Berlinie. I, jak wspomina jego ojciec, była bardzo do niej przywiązany. Jest bardzo oddany swojej pasji. Powszechnie wiadomo, że jak człowiek ma pasję, to jest szczęśliwy. W 2011 roku został ojcem, a Kora babcią, na świat przyszedł jej wnuk Leon Jazon.

Drugą pasją Szymona jest grafika komputerowa. Projektowaniem zajmuje się również jego starszy brat – Mateusz Jackowski, który stworzył okładki do kilku albumów zespołu Maanam m.in. Miłość jest cudowna. W mediach na jego temat jest bardzo mało informacji. Mateusz bardzo dobrze zadbał o swoją prywatność. Niewiele wiadomo o nim, poza tym, że zajmuje się właśnie grafiką komputerową i poślubił Monikę, w Krakowie, podczas kameralnej, rodzinnej uroczystości.

Kora bardzo kochała swoich synów, i oni odwzajemniali to uczucie.

Zobacz: Kora i jej ostatnie chwile życia. Kamil Sipowicz zdradził poruszające kulisy tuż przed pierwszą rocznicą śmierci gwiazdy

Zobacz: Skandaliczny wpis znanego blogera: „Kora żyje i wiedzie życie upadłej artystki występującej w domach publicznych”. Czy on już oszalał?

Zobacz: Kora niewyobrażalnie cierpiała. Tak skrzywdził ją kościół


Mateusz Jackowski, Szymon Sipowicz - synowie Kory

Mateusz Jackowski, Szymon Sipowicz - synowie Kory

Szymon Sipowicz - jak wygląda syn Kory?

Szymon Sipowicz - jak wygląda syn Kory?

Szymon Sipowicz - jak wygląda syn Kory?

Szymon Sipowicz - jak wygląda syn Kory?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×