Nikt się tego nie spodziewał! Gessler odchodzi z TVN i przechodzi do Polsatu. Jest komentarz gwiazdy

Gessler odchodzi z TVN

Gessler odchodzi z TVN

Stało się! Gessler przechodzi z TVN do konkurencyjnego Polsatu. W jakim programie zobaczymy teraz jedną z największych gwiazd telewizji?

TVN Polsat to czołowe polskie stacje telewizyjne. Nic dziwnego, że rywalizują one o widza, starając się pozyskać do swoich programów największe sławy. W ostatnich miesiącach Polsat „podebrał” TVN-owi gwiazdy, takie jak m.in. Katarzyna Zdanowicz Kamil Dzięgielewski. Najmocniejszy cios nadszedł dopiero teraz. Do konkurencji odchodzi jedna z bardziej znanych twarzy TVN.

Gessler przechodzi do Polsatu

Mateusz Gessler, bo o niego chodzi, to utalentowany restaurator. Mężczyzna odziedziczył zdolności kulinarne po ojcu, Adamie. Obecnie prowadzi cztery lokale. Poza prowadzeniem restauracji ma również inne zajęcia. Mogliśmy go oglądać w charakterze prowadzącego w formatach Drzewo marzeń Wszystkiego słodkiego. Robił też furorę jako juror MasterCher Junior, z którym zakończył współpracę pod koniec ubiegłego roku.

Moja kulinarna przygoda z MasterChef Junior dobiegła końca. To był intensywny czas, któremu oddałem się bez reszty. Sześć lat z młodymi kucharzami to niesamowita przygoda, która obudziła we mnie wewnętrzne dziecko i pozwoliła spojrzeć na świat z dystansem. Bardzo dziękuję stacji TVN za zaufanie i możliwość wzięcia udziału w najlepszym programie kulinarnym dla dzieci! –  przekazał.

Restaurator, jak nieoficjalnie ustalił serwis Press.pl, przechodzi z TVN do Polsatu, gdzie będzie szefem kuchni w siódmej edycji show Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia. Zdjęcia do programu z udziałem Gesslera zrealizowano w kwietniu i maju. Ani Gessler, ani Polsat nie chcą oficjalnie potwierdzić transferu, a ten pierwszy skomentował wymijająco:

Nie potwierdzam, nie zaprzeczam.

Utalentowany kucharz miał się pojawić w programie już w pierwszej edycji, w 2014 roku, z czego zrezygnował z powodów osobistych. Ostatecznie zastąpił go Wojciech Modest Amaro, którego widzowie przyjęli entuzjastycznie.

Będziecie oglądać Hell’s Kitchen z udziałem Mateusza?


Mateusz Gessler - Kalendarz Dżentelmeni 2022

Mateusz Gessler - Kalendarz Dżentelmeni 2022

Mateusz Gessler - gwiazdy sobotniego wydania Dzień Dobry TVN

Mateusz Gessler - gwiazdy sobotniego wydania Dzień Dobry TVN

Mateusz Gessler – TVN wiosenna ramówka 2021

Mateusz Gessler – TVN wiosenna ramówka 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×