Ostatnie zdjęcia i wpisy Polek, które zginęły w Nicei. Magda i Marzena miały zaledwie 20 lat

Marzena Ch. Magda Ch. Polki zginęły w zamachu w Nicei

Marzena Ch. Magda Ch. Polki zginęły w zamachu w Nicei

Kim były Magda Chrzanowska i Marzena Chrzanowska, które zginęły w Nicei?

Wciąż ciężko otrząsnąć się po horrorze, jaki w nocy miał miejsce we Francji. W zamachu w Nicei zginęło 84 osoby. Wśród ofiar są dwie Polki. Informację potwierdził burmistrz Myślenic na oficjalnej stronie miasta. Kim były Magda Chrzanowska i Marzena Chrzanowska, które zostały brutalnie zamordowane podczas Dnia Bastylii?

Obie miały po 20 lat. Uwielbiały podróże. Wakacje w Nicei były dla nich spełnieniem marzeń. Na Facebooku regularnie relacjonowały pobyt w nadmorskim kurorcie. W końcu w tym samym miejscu wypoczywała Rihanna i Małgorzata Rozenek.

Super jest. Chyba tu zostanę – napisała jedna z sióstr na Facebooku

Podczas tragicznej nocy towarzyszyły im jeszcze dwie siostry i kolega. Magda Chrzanowska i Marzena Chrzanowska do Nicei przyleciały 10 lipca. Bilety powrotne do Polski zarezerwowały na wtorek. Magda miała wrócić w środę do pracy, była fryzjerką. Szaleniec nie pozwolił im spełnić marzeń o przyszłości.

Zobacz: Chwytające za serce nagranie Sashy Knezevica. Tak były partner Anji Rubik przeżywa zamach w Nicei [WIDEO]

Zdjęcia Polek, które zginęły w zamachach w Nicei

Siostry Marzeny i Magdy, które przeżyły atak w Nicei są już w domu. Ojciec jest w szoku. Nie może pogodzić się z tragedią, został objęty pomocą psychologa. W Krzyszkowicach w Małopolsce ogłoszono żałobę.

Wczoraj nocą świat obiegła smutna wiadomość. Zamach w Nicei. Wyrażam ubolewanie dla całego Narodu Francuskiego  i wszystkich tych, których dotknęła ta straszna tragedia. Wśród ponad 80 śmiertelnych ofiar są także niestety Mieszkanki naszej Gminy. Smutek i żal. Wyrazy współczucia dla rodziny, bliskich i znajomych. Spoczywajcie w pokoju. Maciej Ostrowski, Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice

Po Magdzie i Marzenie Chrzanowskich pozostały zdjęcia.

Zobacz: Kim był i jak wyglądał zamachowiec z Nicei? Znaleziono dokumenty szaleńca, który zabił 84 osoby

Zobacz: Szok! Małgorzata Rozenek mogła zginąć w zamachu w Nicei!

W zamachu w Nicei zginęły Marzena i Magda Ch.

W zamachu w Nicei zginęły Marzena i Magda Ch.


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×