Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli cichy ślub?! Najnowsze zdjęcie namieszało w sieci

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski ślub

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski ślub

Martyna Wojciechowska wzięła ślub z Przemkiem Kossakowskim? Internauci mają pewne podejrzenia po tym, co gwiazda opublikowała na swoim profilu na Instagramie. Czy w ten sposób chciała przekazać cudowną nowinę?

Związek Przemka Kossakowskiego i Martyny Wojciechowskiej jest jednym z najbardziej tajemniczych w polskim show-biznesie. Zakochani rzadko pokazują się razem, a jeśli już, to tylko podczas szczególnie ważnych dla siebie wydarzeń. Ostatnio wspólnie wybrali się do Amsterdamu, w którym spędzili namiętny weekend tylko we swoje. Skąd wiadomo, że namiętny? Wystarczy przeczytać, co zamieścili w opisie pod wspólnym zdjęciem.

Zobacz: Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski przyłapani w najbardziej intymnym momencie! Aż kipi od namiętności!

Martyna Wojciechowska wzięła ślub z Przemkiem Kossakowskim?

Martyna Wojciechowska na Instagramie opublikowała fotkę z wakacji z Przemkiem Kossakowskim. Gwiazda wreszcie pokazała światu swoją romantyczną duszę. Na selfie uwieczniła nieco zawstydzonego partnera całującego ją w policzek. Widok rozczulił internautów. W komentarzach posypały się pytania, czy aby przypadkiem para nie chciała nam czegoś przekazać…

Co wydarzyło się w Amsterdamie, zostaje w Amsterdamie – napisała Martyna.

Internauci natychmiast zaczęli gratulować podróżniczce bajkowej miłości. Pojawiły się także pytania o to, czy Wojciechowska i Kossakowski wzięli ślub w tajemnicy:

  • I o to chodzi, by być szczęśliwym. Miłość ponad wszystko. Jesteście jak Pasujące do siebie dwie połówki pomarańczy.
  • Ale Państwu razem ładnie.
  • Mega do siebie pasujecie. Nie dość, że wizualnie to jeszcze światopoglądowo.
  • A co się wydarzyło w Amsterdamie? Czyżby jakiś ślub?

Na ostatnie pytanie Martyna (jeszcze) nie odpowiedziała. Przypuszczamy jednak, że gwiazda, która tak chętnie dzieli się przełomowymi wydarzeniami ze swojego życia, wiadomością o ślubie podzieliłaby się z internautami w pierwszej kolejności.

Zobacz: “Mówię to z bólem i serce mi krwawi, ale…”. Niespodziewane słowa Przemka Kossakowskiego namieszały w mediach

Jak Przemek Kossakowski poznał Martynę Wojciechowską?

Choć Martyna niechętnie opowiada o swoim związku z Przemkiem, ten nie tak dawno udzielił wywiadu dla Dzień Dobry TVN, w którym opowiedział historię jego znajomości z Wojciechowską. Gdzie i kiedy znalazł swoją drugą połówkę?

W studiu Dzień Dobry TVN. Realizowałem odcinek jednego ze swoich programów. Podaliśmy sobie dłonie, spojrzeliśmy w oczy i wyraziliśmy zdziwienie, że przez pięć lat się nie poznaliśmy. Dałem Martynie swój numer telefonu, licząc, że zrewanżuje się tym samym, ale ona zdaje się, miała inne zdanie na ten temat. Zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie. Potem wróciłem na Podlasie i przez pół roku nie mieliśmy kontaktu.

Jak się okazuje, Przemysław nie na marne dał Wojciechowskiej swój numer. Przyszedł dzień, w którym wreszcie zrobiła z niego pożytek. Martyna napisała mu SMS-a… z pretensjami:

I nagle któregoś wieczoru dostaję od niej SMS. Wiadomość była pełna pasji i prawdziwego gniewu. Okazało się, że natknęła się na mój program, w którym jadłem zupę z płetwy rekina. Zarzuciła mi skrajną nieodpowiedzialność. Branie udziału w nagannych praktykach dewastujących ekosystem. Ten SMS mnie zachwycił. Postanowiłem udowodnić jej, że zjadanie zagrożonych gatunków to najmniejsza z moich wad. Ten proces trwa do dzisiaj…

Pierwsze doniesienia na temat związku Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego pojawiły się w maju 2018 roku. Już miesiąc później para potwierdziła swoją relację, pokazując się publicznie w Sopocie na imprezie zorganizowanej przez Karolinę Ferenstien-Kraśko.

Zobacz: Martyna Wojciechowska zdradziła nam dlaczego nie zamierza mówić o swoim związku z Przemkiem Kossakowskim! Powód jest dość kuriozalny [WIDEO]

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski żegnają się na dworcu

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski żegnają się na dworcu


Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski w Amsterdamie

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski w Amsterdamie

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski, pierwsze wspólne zdjęcia

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski, pierwsze wspólne zdjęcia

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski, pierwsze wspólne zdjęcia

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski, pierwsze wspólne zdjęcia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×