Marta Wierzbicka pokazała domową wersję swojej fryzury na Taylor Swift. Drobna zmiana nadała nowej jakości

Marta Wierzbicka

Marta Wierzbicka

Marta Wierzbicka od kilku tygodni cieszy się nie tylko nowym mieszkaniem, ale też odmienioną fryzurą. Znalazła świetny patent na krótkie pasma włosów. Gwiazda pokazała praktyczne rozwiązanie. 

Marta Wierzbicka to aktorka doskonale znana widzom z serialu Na Wspólnej. Przez wiele lat wcielała się tam w postać Oli Zimińskiej. Ta rola zdecydowanie przyniosła jej największą popularność. Od czasu do czasu pojawia się jedynie w małych epizodach. Chociaż z udziału w produkcji TVN zrezygnowała już jakiś czas temu, to nadal ma grono bardzo wiernych fanów, którzy śledzą dalszy rozwój jej kariery. Sporą sympatię widzów zyskała również poprzez swój udział w programie Azja Express. To tutaj dała się poznać wszystkim z nieco innej strony.

Głośnym echem odbiła się także jej wielka metamorfoza. Wcześniej kojarzona była z nieco pełniejszymi kształtami. Od niedawna cieszy się talią osy, smukłymi nogami i figurą modelki. Bardzo chętnie publikuje na swoim Instagramie zdjęcia w bikini. Nie można się jej dziwić, ponieważ wygląda zjawiskowo. Kilka tygodni temu przeszła kolejną wielką rewolucję. Nie tylko przeprowadziła się do nowego mieszkania, które coraz chętniej pokazuje w sieci, ale także zmieniła fryzurę.

Marta Wierzbicka pokazała swój sposób na domowe upięcie włosów

Na początku października Marta zdecydowała się na wizytę u fryzjera. Nieco rozjaśniła włosy i postawiła także na ostre cięcie. Skróciła swoje pasma z długości i wycięła też grzywkę. Sięgające ramion włosy teraz kończą się na wysokości uszu. Efektem metamorfozy pochwaliła się w sieci. Fani natychmiast zaczęli porównywać ją do Taylor Swift. Po pewnym czasie gwiazda zaczęła jednak narzekać na to, że nowa fryzura nieco utrudnia jej codzienne czynności. Krótkie pasma bowiem opadają na twarz. Okazuje się, że znalazła ona sposób na te niedogodności.

Właśnie na swoim profilu dodała zdjęcie, na którym widzimy, że na czubku głowy zrobiła niewielki koczek, w którym upięła część włosów. Aktorka delektuje się swoją ulubioną kawą w nowej fryzurze.

Czarna, bez cukru, z odrobiną zimnej wody, żeby można było od razu pić, do 12 wypijam dwie. Kocham kawę a w moim ulubionym kubku smakuje najlepiej.

Pod postem nie zabrakło oczywiście zachwytów dotyczących jej nowego upięcia włosów. Fanki twierdzą, że świetnie poradziła sobie z przeszkadzającymi krótkimi pasmami. My uważamy, że to nie tylko praktyczne, ale też bardzo twarzowe rozwiązanie. Marta wygląda zjawiskowo.

 


Marta Wierzbicka

Marta Wierzbicka

Marta Wierzbicka nowa fryzura

Marta Wierzbicka nowa fryzura

Marta Wierzbicka w nowej fryzurze

Marta Wierzbicka w nowej fryzurze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×