Szukaj

Marta Wierzbicka zaszalała u fryzjera. Po drastycznym cięciu wygląda jak klon Taylor Swift

Marta Wierzbicka i Taylor Swift

Marta Wierzbicka i Taylor Swift

Marta Wierzbicka właśnie zaskoczyła wszystkim wielką metamorfozą swojej fryzury. Młoda gwiazda zdecydowała się na ostre cięcie. Fani są zachwyceni i porównują ją do Taylor Swift. Podobna?

Marta Wierzbicka popularność rolą zbuntowanej nastolatki Oli w serialu Na Wspólnej. Aktorka dorastała na oczach widzów. Do obsady hitu TVN dołączyła w 2005 roku. Po 14 latach, ku wielkiemu zaskoczeniu widzów postanowiła zrezygnować z udziału w tej produkcji. Od czasu do czasu pojawia się jedynie w nielicznych epizodach.

Chociaż gwiazdy nie możemy oglądać w żadnym innym serialu, to nie zrezygnowała ona z show-biznesu. Marta wzięła udział w największym tanecznym show, czy Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, oraz była uczestniczką programu Azja Express. To właśnie w tej drugiej produkcji dała się poznać fanom z nieco innej strony. Udział w programie przysporzył jej wielu nowych fanów, a dzięki temu aktorka wyrosła również na gwiazdę Instagrama. Staje się bardzo popularną influencerką, a jej poczynania w social mediach z dnia na dzień śledzi coraz więcej osób.

Marta Wierzbicka w nowej fryzurze

Gwiazda jakiś czas temu przeszła bardzo spektakularną metamorfozę. Wcześniej kojarzona była z nieco pełniejszymi kształtami. Teraz może pochwalić się figurą modelki i niezwykle smukłą talią. Szczupła sylwetka aktorki jest tematem dla wielu kolorowych magazynów, jednak jak twierdzi sama zainteresowana, nie kryje się za tym żadna szczególna historia. Pewne jest, że nie stosowała żadnej diety ani intensywnych treningów. Marta nie tylko może pochwalić się coraz zgrabniejszą talią, ale także całkiem nową fryzurą.

Swoją metamorfozą młoda gwiazda pochwaliła się oczywiście w social mediach. Od kilku lat nosi ona włosy sięgające ramion. Teraz zdecydowała się na dosyć radykalne cięcie. Jej kosmyki sięgają zaledwie za ucho. Zaskoczyła również grzywką i odświeżonym kolorem.

Fanom bardzo spodobała się Mata w nowej odsłonie. Wśród wielu komplementów pojawiły się także porównania do Taylor Swift.

  • Cudnie wyglądasz. W krótkich włosach jest moc.
  • Fryzurka śliczna.
  • Wow, co za zmiana!
  • Marta, ale sztos. Jest ogień!
  • Wow, genialna zmiana. Pięknie i młodo. Wyglądasz trochę, jak Taylor Swift.

Naszym zdaniem Marta wygląda zjawiskowo i rzeczywiście przypomina śliczną amerykańską wokalistkę.


Marta Wierzbicka w nowej fryzurze

Marta Wierzbicka w nowej fryzurze

Marta Wierzbicka na premierze sztuki Dom Lalki

Marta Wierzbicka na premierze sztuki Dom Lalki

Marta Wierzbicka z obrączką

Marta Wierzbicka z obrączką

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×