Szukaj

Marta Wierzbicka zrobiła fryzurę na Taylor Swift i już powoli zaczyna mieć jej dość. Zdradziła, co ją wkurza

Marta Wierzbicka fryzura

Marta Wierzbicka fryzura

Marta Wierzbicka pochwaliła się niedawno całkiem nową fryzurą. Niestety ostre cięcie à la Taylor Swift nie wyszło jej na dobre. Już powoli zaczyna żałować tej decyzji. Co jej przeszkadza?

Marta Wierzbicka to młoda aktorka, która widzowie doskonale znają z serialu Na wspólnej. Tam przez wiele lat wcielała się w postać Oli Zimińskiej i można powiedzieć, że dorastała na oczach swoich fanów. W pewnym momencie postanowiła jednak zrezygnować z udziału w telenoweli, mimo tego nadal ma grono bardzo wiernych obserwatorów. Gwiazda swoją działalność przeniosła do social mediów, to właśnie za pomocą nich chętnie kontaktuje się z internautami.

Jeszcze większe grono sympatyków Marta zyskała swoim udziałem w programie Azja Express. Podczas wyprawy pokazała swoje prawdziwe oblicze, dzięki czemu zaskarbiła sobie jeszcze większą przychylność widzów. To wszystko znalazło odzwierciedlenie w sieci, ponieważ w social mediach mogła liczyć na bardzo miłe komentarze i wiele gratulacji. Już przed programem o Marcie zrobiło się nieco głośniej ze względu na jej spektakularną metamorfozę. Gwiazda straciła sporo dodatkowych kilogramów. W serialu mogliśmy ją oglądać jako pucułowatą nastolatkę. Teraz zachwyca figurą modelki.

Marta Wierzbicka żałuje zmiany fryzury?

Utrata nadprogramowych krągłości zdecydowanie wyszła aktorce na plus. Niedawno w jej życiu przyszła pora na kolejne zmiany. Ostatnie miesiące to dla niej prawdziwa rewolucja. Marta poinformowała, że jest w trakcie przeprowadzki do nowego mieszkania. Pokazała nawet kilka pierwszych kadrów z pięknych wnętrz. Postanowiła iść za ciosem i do wszystkich nowości dodać, także wizytę u fryzjera. Zdecydowała się na ostre cięcie i zmianę wizerunku.

Jej włosy sięgają teraz zaledwie za ucho, wcześniej nosiła długość do ramion. Odświeżyła i nieco rozjaśniła kolor i wycięła długą prostą grzywkę. Fani w komentarzach byli bardzo zgodni i natychmiast porównali ją do amerykańskiej piosenkarki Taylor Swift.

View this post on Instagram

No cześć!

A post shared by Marta Wierzbicka (@mtttttm) on

Niestety nowa fryzura nie była strzałem w dziesiątkę, ponieważ okazało się, że jest bardzo uciążliwa. Jednak z fanek zapytała, czy opadające na twarz włosy nie przeszkadzają jej podczas mycia zębów:

A nie wkurza Cię, że nie da się zrobić kucyka, i że ciągle spadają np. przy myciu zębów?!

Na odpowiedź Marty nie musiała długo czekać. Gwiazda przyznała, że fryzura przyprawia ją o złość, ale znalazła sposób, by ją poskromić.

Totalnie!!! Ale uskuteczniam opaskę – napisała w odpowiedzi aktorka.

Jak widać, nawet na uciążliwą fryzurę znajdzie się prosta rada.


Marta Wierzbicka odpowiada na komentarz na Instagramie

Marta Wierzbicka odpowiada na komentarz na Instagramie

Marta Wierzbicka nowa fryzura

Marta Wierzbicka nowa fryzura

Marta Wierzbicka z nową fryzurą

Marta Wierzbicka z nową fryzurą

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×