Dramat Mariah Carey! Ma poważne problemy ze zdrowiem! Odwołała świąteczne występy

Mariah Carey

Mariah Carey

Mariah Carey jest chora

Mariah Carey to jedna z największych gwiazd w amerykańskim show-biznesie. Zdarzają się jej wpadki, podobno jest kapryśna, ma zachcianki i humory, bywa opryskliwa i niemiła, ale jednak jak Mariah zaśpiewa All I want for Chrismas is You to każdy z nas w sekundę wkręca się w świąteczny nastrój. W związku z tym Mariah w połowie listopada co roku ruszała w krótkie tournee przed Bożym Narodzeniem.

Niestety jak się okazuje – w tym roku Mariah musi zrezygnować przynajmniej z kilku pierwszych koncertów. Wszystko z powodu choroby:

Kochani! Akurat w okresie prezentowym otrzymałam taki uroczy podarunek jak zakażenie górnych dróg oddechowych po zeszłotygodniowej grypie. Smuteczek! Wiecie, że nie ma nic co kocham bardziej niż świętowanie Bożego Narodzenia podczas mojego uroczystego show świątecznego, ale muszę posłuchać mojego lekarza i odpocząć dopóki nie będę mogła wrócić na scenę. Do tego czasu muszę niestety odwołać kilka pierwszych koncertów z mojej tegorocznej trasy świątecznej. Zrobię wszystko co trzeba, żeby jak najszybciej się z Wami spotkać! – napisała rozżalona diwa.

Mariah życzymy jak najwięcej zdrowia! Nie wyobrażamy sobie świąt bez jej świątecznego przeboju.

Wyluzowana Mariah Carey leżąc na kanapie opowiada o zamachu w Las Vegas. Jedno pytanie wprowadziło gwiazdę w zakłopotanie [WIDEO]

Taki facet to skarb! Tak młody kochanek Mariah Carey opiekuje się jej dziećmi

Wow! 6-letnia córka Mariah Carey już śpiewa przed wielką publicznością! Co za głos [WIDEO]


Mariah Carey okradziona

Mariah Carey okradziona

Mariah Carey i Bryan Tanaka z dziećmi

Mariah Carey i Bryan Tanaka z dziećmi

Mariah Carey i Bryan Tanaka z dziećmi

Mariah Carey i Bryan Tanaka z dziećmi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×