Małgorzata Rozenek dawno nie wywołała takiej burzy w sieci. Opublikowała zdjęcie w ciąży, wydała oświadczenie i się zaczęło…

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek opublikowała zdjęcie w ciąży i napisała oświadczenie. Zaskoczeniu fani nie szczędzą komentarzy.

Małgorzata Rozenek znowu zaskoczyła. To, że jest osobą pełną pomysłów i energii na wcielanie ich w życie, to wiadomo już od lat. Tym razem jednak przychodzi do fanów z czymś nowym. Opublikowała zdjęcie w ciąży i obszerny komunikat. O co chodzi?

Małgrzata Roznek w ciąży na zdjęciu. Komunikat

Małgorzata Rozenek to jedna z najsłynniejszych orędowniczek metody in vitro w Polsce. Sama jest mamą trzech chłopców, których dzięki niej urodziła. Stworzyła też Fundację MRM, która umożliwia takie leczenie osobom, które nie są w stanie udźwignąć go finansowo.

Koszt in vitro dla przeciętnej rodziny, a nawet dla każdej rodziny, jest naprawdę ogromnym wysiłkiem finansowym — mówiła Małgorzata w podcaście Tak Mamy!.

Obecnie swoje doświadczenie, jako mamy, a także kobiety walczącej o macierzyństwo, postanowiła zebrać w jednym miejscu. Stworzyła specjalną stronę, na której będzie się dzielić spostrzeżeniami.  Wszystko napisała w specjalnym oświadczeniu.

Nazywam się Małgorzata Rozenek-Majdan i możesz znać mnie z telewizji oraz książek, które wydałam. Nie jestem położną ani ginekologiem.

Jestem kobietą taką jak Ty, która przeszła przez wszystkie trudne, jak i wspaniałe chwile macierzyństwa.

Każde kolejne dziecko nauczyło mnie nowych umiejętności. Wyzwania jakim stawiałam czoło sprawiły, że teraz mogę powiedzieć otwarcie – jestem świadomą mamą. Moim dzieciom dostarczyłam wszystko, co najlepsze. Całe swoje doświadczenie i wiedzę najlepszych fachowców zebrałam dla Ciebie, w jednym miejscu. Zapraszam Cię na malgorzatarozenek.pl a na instagramie @macierzynstwo_rozenek

Oświadczenie Małgorzaty o nowym projekcie wywołało istną burzę w sieci. Nie brakuje pochlebnych komentarzy:

 • Kobieta petarda  jesteś mega inspiracją dla wielu z nas a jeśli kogoś boli Twój sukces to polecam kliknąć unfollow – proste acz nieoczywiste dla wielu osób. Pozdrawiam!
 • Bardzo potrzebne, dziękujemy.
 • Myśle ze akurat Pani ma prawo wypowiadania się w temacie macierzyństwa jak nikt zwłaszcza z uwagi na to jak trudna była do niego droga, brawo,  kobieta petarda.

Ale jest też sporo krytycznych uwag:

 • Ogolem nie mam nic do pani ale czuje to tu takie cisnienie na wszystko. Chudnij z Rozenek, ubrania a teraz macierzynstwo. Czy cos ominelam? Zaniedlugo bedzie gotuj z Rozenek.
 • Co Ty możesz wiedzieć o macierzyństwie ?  Henia wychowuje Twoja Niania a nie Ty
 • Mocne słowa. Nie miałabym chyba odwagi powiedzieć że dałam dzieciom wszystko co najlepsze. Prędzej starałam się dać wszystko. Ale czy dałam? Czy mi to osądzać? To powie dziecko jak dorośnie.

Podoba wam się nowy pomysł Małgorzaty Rozenek?


Małgorzata Rozenek wydała komunikat

Małgorzata Rozenek wydała komunikat

Małgorzata Rozenek wydała komunikat

Małgorzata Rozenek wydała komunikat

Radek Majdan i Małosia Rozenek. Fota na urodzinki Radka

Radek Majdan i Małosia Rozenek. Fota na urodzinki Radka

Komentarze

 • Gość pisze:

  Byłam w klinice novum Warszawie , która P. Rodzynek firmuje nazwiskiem przed wizyta zapłaciła 970zł . Wizyta 3 minuty u P. profesora .

 • Gość pisze:

  jastrząb już odleciał babo , nie widzisz ? jesteś w tym świecie sama, sama !

 • Gość pisze:

  Zalosna ta rozenek, ona wszystkim juz bxla😂

 • Gość pisze:

  Specjalistka od wszystkiego i od niczego . Tej pani juz podziękujemy.

 • Gość pisze:

  Pani Małgosiu podziwiam panią ,ale chyba pani już zaczyna popadać w przessde

 • Gość pisze:

  Ona będzie mówić o idealnym rodzicielstwie kiedy interesuje się swoim dzieckiem tylko wtedy,żeby zrobić zdjęcie! Ta kobieta jest zakochana tylko w sobie

 • Gość Nela pisze:

  Kolejny pomysł jak łatwo zarobić pieniądze..Gośka wykonuje dziesięć różnych projektów ,a w ten sposób żaden nie jest wykonany dobrze.Skacze z tematu na temat.Niedlugo rzeczywiście zajmie się kuchnią i wmówi nam że świetnie gotuje.

 • Gość Miriama pisze:

  Wszystko na sprzedaż ale czy warto? Czy naprawdę trzeba? Ze względu na dzieci i najbliższych z cała pewnością : NIE NALEŻY !!! Pani Małgosia jednak wie swoje i dawno już porzuciła dobre maniery i kluczowe zasady. Cóż…

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×