Szukaj

Małgorzata Rozenek zagra w filmie pod jednym warunkiem. Patryk Vega spełni jej gwiazdorską zachciankę?

Patryk Vega i Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek wystąpi u Partyka Vegi? Gwiazda postawiła jeden warunek. Zobacz, o co poprosiła reżysera.

Małgorzata Rozenek podobno ma talent aktorski. Sprawdzić chciałby go Patryk Vega, który, na łamach jednego z tabloidów, zachęcił gwiazdę do podjęcia współpracy. Jak przyznał reżyser, prędzej czy później spotkają się na planie filmowym:

Jestem wręcz przekonany, że prędzej czy później spotkamy się na planie. Na pewni musi to być rola, która dla niej, jak i dla mnie będzie wyzwaniem. Małgosię bardzo cenię i uważam, że ma kapitalną osobowość, więc nie widzę przeszkód byśmy nie mogli współpracować – przyznał Vega w rozmowie z Super Expressem. 

Propozycja ta spodobała się Rozenek, która przyznała, że nie wyklucza aktorskiej przygody:

Na pewno jeszcze wiele ciekawych projektów przede mną – przyznała w rozmowie z Plotkiem Rozenek.

Gwiazda już na początku współpracy stawia warunek Patrykowi Vedze. To od niego zależy ich ewentualna współpraca. Okazuje się, że gwieździe zależy na tym, by na planie pojawić się z mężem Radosławem Majdanem:

Tworzymy z Radziem duet i są projekty, w których jedynie razem możemy wystąpić. Tak było z programem Azja Express. Nie mogłabym pojechać na taką wyprawę z nikim innym. Podobnie myślę o ewentualnym występie w filmie Patryka. U swojego boku w tak szalonych pomysłach widzę tylko Radzia – zdradziła Rozenek w rozmowie z Na żywo. 

Czy tak się stanie? Czas pokaże. Patryk Vega na ten moment nie skomentował medialnych doniesień. Dlatego, że reżyser skupia się obecnie na promowaniu filmu Polityka, który na ekrany kin trafi już we wrześniu. Jak zapowiada Vega jego zdaniem to ona wpłynie na wynik jesiennych wyborów.

Czy Małgosia i Radek pojawią się w równie szalonym projekcie? Jeśli tak by się stało, z pewnością film ten nie przeszedłby bez echa i mógłby być jedną z bardziej komentowanych produkcji na koncie Majdanów. Trzymamy kciuki, żeby tak się stało.

Zobacz: Małgorzata Rozenek w kreacji z „niekończącym się” dekoltem! Pokazała sporo, wszyscy mówią o jej apetycznej pupie! Qczaj: „urosła ci!”

Zobacz: Małgorzata Rozenek w Saint Toprez ubrała się tak, że Radosław Majdan na myśli miał tylko jedno! Co za skojarzenie!

Zobacz: Rozebrana Małgorzata Rozenek robi furorę na plaży we Francji! Jej wielki biust ledwo zmieścił się w metaliczne bikini: „Bufet to Pani ma porządny”!


Małgorzata Rozenek przebrana za wazon

Małgorzata Rozenek przebrana za wazon

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan gruchają pod wodą,

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan gruchają pod wodą,

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na spacerze

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na spacerze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×