Małgorzata Rozenek pojawiła się przed stacją metra. Napis na tabliczce, którą trzymała w dłoniach, wzbudził uwagę przechodniów. Mamy zdjęcia

Małgorzata Rozenek przed stacją metra

Małgorzata Rozenek przed stacją metra

Małgorzata Rozenek w piątek dała o sobie znać. Pokazała się przechodniom przed stacją metra. Tabliczka, którą miała w dłoniach, zainteresowała warszawiaków.

Małgorzata Rozenek do show-biznesu weszła jako prowadząca program Perfekcyjna pani domu. Choć przez pewien czas była poza telewizją, nie dała o sobie zapomnieć. Media stale relacjonowały jej barwne życie u boku męża, Radosława Majdana i trzech synów. Pod koniec sierpnia zaangażowano ją do Dzień Dobry TVNgdzie występuje u boku Krzysztofa Skórzyńskiego.

Dziś mieszkańcy stolicy musieli się nieźle zdziwić. Gosia krążyła wokół stacji metra Politechnika w Warszawie. Miała ze sobą tabliczkę z ważnym przesłaniem.

Małgorzata Rozenek przed stacją metra

Dziennikarka zbierała w tym często uczęszczanym miejscu podpisy pod obywatelskim projektem, którego celem jest przywrócenie refundacji metody in vitro.

In vitro to ludzie. Zbieramy podpisy! – brzmiał napis na jej tabliczce.

Tego samego dnia Gosia wzięła udział w konferencji prasowej w żłobku przy ulicy Wilczej 27 A w Warszawie. Wraz z politykami Platformy Obywatelskiej – Donaldem TuskiemEwą Kopacz oraz Małgorzatą Kidawą-Błońską zainicjowała kampanię zbierania podpisów. Prezenterka śniadaniówki łączy karierę zawodową z prowadzeniem Fundacji MRM, zajmującej się wsparciem leczenia niepłodności i wyrównywania dostępu do in vitro.

Wszystko po to, żeby powrócić do stanu, kiedy kobiety i bezpłodne pary mogły liczyć na pomoc państwa przy zakładaniu rodziny. Dzięki mojej fundacji na świecie pojawiło się już pięcioro dzieci. Ogromny sukces, bo wszystkie środki pozyskane na rzecz fundacji przeznaczane są w całości na cele statutowe. Koszty prowadzenia fundacji pokrywa fundator, czyli ja – powiedziała w trakcie spotkania.

Wszystkich trzech synów Małgorzaty przyszło na świat dzięki in vitro.

Małgorzata Rozenek krytycznie o podręczniku do HiT-u

W sierpniu tego roku bohaterka tekstu ostro rozprawiła się z podręcznikiem do przedmiotu Historia i Teraźniejszość. Jego autorowi zarzuciła promocję szkodliwych treści.

Treść podręcznika, która ma trafić do polskich szkół krzywdzi, powiedzmy to wprost; KRZYWDZI, SZKALUJE, PONIŻA…dzieci, rodziców, ich rodziny i przyjaciół. Przekłamuje rzeczywistość, podając za fakty coś, co nie ma z faktami nic wspólnego. Ma więc do czynienia więcej z niewyszukaną publicystyką, aniżeli treścią do nauczania historii i teraźniejszości – napisała.

Pełen felieton Gosi przeczytacie poniżej.


Małgorzata Rozenek przed stacją metra

Małgorzata Rozenek przed stacją metra

Małgorzata Rozenek przed stacją metra

Małgorzata Rozenek przed stacją metra

Małgorzata Rozenek przed stacją metra

Małgorzata Rozenek przed stacją metra

Komentarze

 • Gość pisze:

  Dlaczego znowu Rozenek

  • Gość pisze:

   bo ma troje dzieci z in vitro i prowadzi fundację, którą Ona opłaca.. dobrze nieraz poczytać niczym zacznie się pisać

  • GośćEwa pisze:

   Jej fundacja nie istnieje nikomu oszustka nie pomogla to tylko na papierze zbiera do własnej kieszeni wszystko co ona robi to oszustwo nie podpisujcie!!! Od tego są kliniki nie prywata Rozenkowej

  • Gość pisze:

   Nie ważne kto ważne że działa do kija

  • Gościnna pisze:

   Co trzeba zrobić, żeby się nie pokazywała i męczyła wszystkich swoim widokiem?

 • Gość pisze:

  Raczej to nieprawda

 • Gość pisze:

  I znowu Rozenek nie ma ciekawszych osobowości?myślę że są

 • Gość pisze:

  W tej sprawie popieram panią Rozenek, ale niech zniknie z DDTVN. Tam trudno ją „strawić”. Ktoś uparcie spełnia jej marzenia biorąc

  • Gość jadwiszka pisze:

   A może lepiej, uświadamiać kobiety do czego prowadzi aborcja, że bardzo często kobieta nie może już zajść w ciążę i wtedy potrzebne jest on vitro, za które my wszyscy mamy placic

  • Gość jadwiszka pisze:

   Usuneliscie mój komentarz,no powiedziałam prawdę o aborcji? No tooje gratulacje

  • GośćFranio pisze:

   To nie oglądaj a nie szkaluj, dużo osób by też chciało żebyś zniknęła i co masz zamiar z tym zrobić???????

 • Gość pisze:

  Normanku! Ona nie jest dziennikarka! Podobnie jak ty.

  • Gość pisze:

   Kłamczucha! Pani Rozenek skończyła prawo a redaktor Norman min. dziennikarstwo … a tyyyy ???… Wystarczy pogooglować jak się chce sprawdzić, ja to zrobiłam jako zagorzała fanka Jastrzębia

 • Olka pisze:

  Czym jeszcze będzie s chwalić p.Rozenek prawdziwe gwiazdy robią wiele dobrego po cichu a nie na pokaz medialnie No ale najpierw trzeba być gwiazda prawda ?

 • Gość pisze:

  In vitro dla tych, co bardzo chcą mieć dzieci. Kobiety po in vitro ich nie usuwają. Usuwają te, co mogą je mieć ot tak ale.. właśnie. Różnie bywa.

  • Gość pisze:

   Pierdu pierdu trzeba rodzić jak się jest młodym a nie stare dupy poza tym nie h się zaczną szanować a nie zmieniać partnerów jak rękawiczki

 • Gość pisze:

  Najpierw in vitro a jak by co to zawsze można dokonać aborcji☹️

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×