Szukaj

Małgorzata Ohme zaskoczyła wyznaniem o byłym mężu. Takich obietnic nie składa się każdej kobiecie

Rafał Ohme, Małgorzata Ohme

Rafał Ohme, Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme nie miała szczęścia w miłości. Prowadząca Dzień Dobry TVN będąc młodą dziewczyną, poznała swojego pierwszego męża. Uczucie nie przetrwało próby czasu. Zdradziła, jakie relacje łączą ich obecnie.

Małgorzata Ohme jest jedną z najbardziej lubianych gwiazd stacji TVN. Razem z Filipem Chajzerem tworzy zgrany duet w Dzień Dobry TVN. Dziennikarze tryskają znakomitą energią, a każde ich pojawienie się na ekranie wprowadza do programu dawkę dobrego humoru. Prowadząca, która była znana widzom już wcześniej z innych formatów, szybko zaskarbiła sobie ich sympatię, pojawiając się jako gospodyni śniadniówki. Wcześniej mogliśmy ją oglądać w autorskim projekcie Okiem Ohme i w reaktywowanym po 14 latach Big Brotherze.

W przypadku Małgorzaty życie uczuciowe nie poszło w parze z wielką karierą na wizji. W czasach studenckich poznała ona swojego pierwszego męża Rafała Ohme. Mężczyzna był od niej o 11 lat starszy i był jej wykładowcą. Zakochani doczekali się dwójki dzieci.

Małgorzata Ohme o relacjach z byłym mężem

Chociaż Ohme i jej męża połączyło prawdziwe uczucie, to nie przetrwało ono próby czasu. Małżonkowie rozwiedli się w 2015 roku. Nadal jednak łączą ich bardzo przyjacielskie relacje, co trzeba przyznać, jest wielką rzadkością.

Rozstanie tej dwójki przebiegło bez niepotrzebnego szumu i prania rodzinnych brudów. Dogadali się wręcz książkowo. Świadczyć o tym mogą nie tylko wywiady, jakich wcześniej udzielała gospodyni Dzień Dobry TVN, ale także ostatnia publikacja, którą zamieściła na Instagramie.

Na profilu Małgorzaty pojawiło się jej wspólne zdjęcie z byłym mężem, ale także opis, który świadczy o rewelacyjnym kontakcie. Były mąż gwiazdy złożył jej obietnicę, jakich nie składa się każdej partnerce. Rafał chciałby nawet napisać książkę o tym, co zdradziła jego była wybranka:

Czy można się przyjaźnić z byłym mężem? Można. Czy można nadal uważać, że jest świetnym facetem? Można. @rafalohme (drugi od lewej) obiecuje mi, że napiszemy kiedyś o tym książkę. Trzymam Cię za słowo! Czy Ktoś z Was przeczytałby nasze dzieło?

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanek, które podziwiają stosunki, jakie łączą byłych małżonków. Wiele osób przyznało też, że nie byłoby w stanie tak ciepło mówić o byłym partnerze.


Małgorzata Ohme z byłym mężem Rafałem Ohme

Małgorzata Ohme z byłym mężem Rafałem Ohme

Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme

Filip Chajzer, Małgorzata Ohme,

Filip Chajzer, Małgorzata Ohme,

Dodaj komentarz

 • Gościówa pisze:

  pani Małgosia jedną z najbardziej lubianych prezenterek , a to ciekawe bo bardzo wiele moich znajomych przełącza się na inny program jak ta pani wspólnie z Filipem Ch. prowadzą program

 • gościówaGość pisze:

  ulubiona prezenterka? nie moja , nie oglądam DDTVN jak prowadzi pani MO . razem z Filipem C. zachowują się jakby znaleźli się tam przez przypadek i nie bardzo wiedzą co ze sobą zrobić

 • Gość pisze:

  Pan na 2 zdjęciu to nie Pan Ohme,

 • Ten pisze:

  Pani psycholog, znajdź sobie już nowego, a nie myślisz ciągle o eks.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×