Maja Bohosiewicz miała poważny problem z trądzikiem. Pokazała, co skrywała pod grubą warstwą makijażu

Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz miała problem z trądzikiem. Pokazała, jak sobie z nim poradziła. Jej trądzikowa cera nie wyglądała zbyt dobrze...

Aktorka Maja Bohosiewicz urodziła się w 1990 roku w Żorach. Ukończyła Liceum Aktorskie przy L’Art Studio w Krakowie. Debiutowała na deskach Teatru im. Juliusza Słowackiego w tym samym mieście. Aktorka jest szerzej znana dzięki filmom i serialom, takim jak: W ciemności, Pani z przedszkola, Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy, Londyńczycy, Wojna żeńsko-męska, Pokaż kotku, co masz w środku, Julia, Warsaw Dark, Weselna Polka, Wybraniec, Za marzenia, Aida, Zainwestuj w marzenia, Leszczu, Wybraniec, Julia, Weselna Polka, Na dobry początek.

Maja coraz rzadziej gości na scenie i w filmach. Najwięcej czasu spędza na hiszpańskiej Teneryfie. Przebywa tam wraz z mężem Tomaszem Kwaśniewskim i dwójką dzieci: synem Zacharym (ur. 2016) i córką Leonią (ur. 2017). Niedawno obchodziła 31. urodziny. Przy tej okazji mąż zafundował jej nietypowy prezent – działkę pod Warszawą.

Matko Bosko!!!! Co za dzień!!!! Mój kochany Stary sprawił, że zostałam sąsiadką najlepszego człowieka nad Zegrzem @aska_folwarska.
To dla mnie miejsce magiczne bo to tam, jak miałam 14lat zabierała mnie @soniabohosiewicz i śpiewałam karaoke do wczesnych godzin porannych. To tam dostałam swoje pierwsze tipsy i to tam po raz pierwszy poznałam najlepszych ludzi którzy są ze mną po dziś dzień! Kuba, Aśka! Dziękuje wam za te możliwość! Obiecuje być super sąsiadką i robić najlepsze głośne imprezy! A przy okazji zostałam wciągnięta do Koła Gospodyń Wiejskich w Skubiance!!! Kochane moje ludzie!!!! Alem szczęśliwa – celebrytka pochwaliła się na Instagramie.

Maja pochwaliła się wtedy, że… jest członkinią Koła Gospodyń Wiejskich w Skubiance. Gratulujemy! To nie ostatnia wiadomość, którą Maja podzieliła się ze swoimi fanami.

Maja Bohosiewicz walczy z trądzikiem. Jak wygląda jej cera?

Maja Bohosiewicz często reklamuje różne przedmioty na InstaStories. Tym razem pokazała, co stosuje na cerę trądzikową. Z nazwą preparatu można się zapoznać bezpośrednio na jej profilu. Nas zainteresowało przede wszystkim to, że Maja, gdy nie stosowała tego środka, miała skórę pełną pryszczy. Nie wyglądało to zbyt dobrze. Zdjęcia jej trądzikowej cery możecie zobaczyć w galerii.

Też macie problem z trądzikiem? Polecacie jakieś sprawdzone metody na walkę z tą przypadłością? Zachęcamy do dzielenia się nimi w sekcji komentarzy.

Maja nie po raz pierwszy rozpisuje się na InstaStories na tak prywatne tematy. Ostatnio wyliczyła tam wady swojego męża. Napisała:

Bałaganiarstwo. I zapominalstwo. I żarcie zimnych parówek przed pójściem spać.

Podkreśliła jednak, że miłość jest dla niej bardzo ważna:

Najważniejsze uczucie i główny doradca w moim życiu. Jak jest miłość, wszystko da się przetrwać, naprawić. Kocham i mam wokół siebie dużo miłości od kilku ludzi. Jest to paliwo do życia.

Lubicie Maję?


Maja Bohosiewicz pokazuje trądzik

Maja Bohosiewicz pokazuje trądzik

Maja Bohosiewicz pokazuje trądzik

Maja Bohosiewicz pokazuje trądzik

Tomasz Kwaśniewski, Maja Bohosiewicz - Hubertus w Gałkowie

Tomasz Kwaśniewski, Maja Bohosiewicz - Hubertus w Gałkowie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×