Magdy Stępień nie cieszą zbliżające się święta: „Nie wiem, jak to udźwignę”. To pierwsze Boże Narodzenie bez Oliwierka

Magda Stępień

Magda Stępień

Magda Stępień o tym, jak przeżyje święta bez Oliwierka. Poruszające wyznanie trafiło na profil pogrążonej w bólu matki. 

Magda Stępień przeżywa bardzo trudny czas – żałobę po śmierci syna. Oliwier zmarł 28 lipca po przegraniu walki z chorobą nowotworową. Jego mama desperacko próbowała uratować dziecko i zorganizowała zbiórkę na leczenie w specjalistycznej klinice w Izraelu. Pozyskiwanie funduszy w ten sposób stało się pretekstem do brutalnych ataków hejterów. Ostatnio powiedziała Katarzynie Zdanowicz, że niektórzy z nich zarzucają jej zdefraudowanie pieniędzy.

Magda zdecydował się na publiczne przeżywanie żałoby. Sporo ja to kosztuje, bo mimo wielu wyjaśnień, nienawistnicy nie dają jej spokoju, co przyznała w niedzielnej rozmowie w Mieście Kobiet.

Minęły cztery miesiące, odkąd Oliwierek odszedł. Ten proces jest równie ciężki. Ja doświadczyłam tylko roku z Oliwierkiem […]. Mierzę się z niesamowitą ilością ludzi, którzy mnie wspierają, jak i tych, którzy mnie hejtują i nie ułatwiają mi przejścia żałoby – dodała Magda.

Wieczorem na Instagramie pojawiło się kolejne wyznanie zrozpaczonej matki.

Magda Stępień o świętach bez Oliwierka

Magda Stępień odkąd wróciła do mediów, publicznie przezywa żałobę. Od czasu do czasu publikuje w sieci pełne bólu posty.

4 miesiące 2:41, ból ten sam, próbuje dalej żyć, ale nigdy już nic nie będzie takie samo … Jesteś, byłeś, będziesz w naszych sercach !
Czuwaj nada nami ♥️ Ty wiesz Oliwierku!  KOCHAM CIĘ SYNKU – napisała kilka dni temu.

Teraz w relacji na Instagramie Magdalena przyznała, że nadchodzące święta Bożego Narodzenia będą dla niej bardzo trudne. Pokazała grób synka i napisała:

Przede mną kolejny trudny czas. Pierwsze Święta Bożego Narodzenia bez Oliwierka. Nie wiem, jak to udźwignę. Jakoś będę musiała, choć na samą myśl o tym dopada mnie niesamowity smutek. Za każdym razem, gdy odwiedzam Oliwierka, dostaję od niego siły na to, aby dalej jakoś funkcjonować. Choć to wszystko jest niewyobrażalnie trudne… – dodała.

Potem w relacji odniosła się do hejterów. Zaapelowała, żeby nie oceniać nikogo. Wyznała też z goryczą, że ma wrażenie, że czegokolwiek by nie zrobiła, komuś się to nie będzie podobało. Otrzymała krytyczne wiadomości po tym, jak udostępniła zdjęcia z chorymi dziećmi, które oczekują na pomoc.

Gdybym tego nie zrobiła, to kto by o nich usłyszał, no kto? – mówiła.

Przyznała też, że gdyby nie wsparcie bliskich, to pewnie by jej nie było już, ponieważ przeżywa niewyobrażalnie trudny czas. Zapowiedziała też live, w którym zamierza opowiedzieć o wszystkim, co działo się u niej od maja tego roku.


Magda Stępień o świętach bez synka

Magda Stępień o świętach bez synka

Magda Stępień - Pomaganie jest trendy, nagraniu video bajki o Duszku BABU

Magda Stępień - Pomaganie jest trendy, nagraniu video bajki o Duszku BABU

Magda Stępień wspomina Oliwiera

Magda Stępień wspomina Oliwiera

Komentarze

 • Gość pisze:

  alez to jest kapitalne BOGINI NOWEJ ERY PUSTAKÓW

 • erwin pisze:

  wszystko na sprzedaż, jest takie powiedzenie —życz, a będzie ci życzone————- epatowanie cierpieniem,podlanym jadem nie wniesie nic dobrego w życie tej kobiety- ale ,jest tego za dużo. smasz ,stępień — boginie nowej ery pustaków.

 • Gość pisze:

  No tak kosmiczna tragedia, było tych wspólnych świat 20 a teraz pierwsze bez Niego 😱

 • Gość pisze:

  A tatulo nawet pogrzebu, ani pomniczka dla synka nie zrobił, za to wystawne życie prowadzi z kochanicą.

 • Gość pisze:

  Ludzie jak możecie hejtowac tę nieszczęśliwa kobietę to jest poprostu podłe. Dajcie jej przejść przez ten trudny czas tak jak uważa ma do tego prawo. Na temat ojca Oliwierka nie będę się wypowiadała ale budzi mój niesmak. Pani Magdo jesteś bardzo dzielna i taka pozostań dla synka i dla siebie.

 • Gość pisze:

  Ludzie jak możecie hejtowac tę nieszczęśliwa kobietę to jest poprostu podłe. Dajcie jej przejść przez ten trudny czas tak jak uważa ma do tego prawo. Na temat ojca Oliwierka nie bede

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×