Szukaj

Magda Narożna w piękny sposób uczciła pamięć Krawczyka. Pokazała zdjęcie z salonu. Luksus i komfort

Magda Narożna

Magda Narożna

Magdalena Narożna spędziła majówkę w zaciszu swojego luksusowego domu. W poniedziałek opublikowała kolejne zdjęcie. W piękny sposób uczciła pamięć Krzysztofa Krawczyka. My podglądamy także jej salon.

Magda Narożna to obecnie jedna z największych gwiazd sceny disco-polo. Jej fenomen polega na tym, że jest znana także poza kręgami związanymi z rodzajem muzyki, którą tworzy.

Wokalistka zadebiutowała ze swoim zespołem Piękni i Młodzi w programie Must Be The Music, gdzie zachwyciła jurorów nie tylko wokalem i autorskimi utworami, ale także ogromną charyzmą i sceniczną energią. Występ otworzył jej wiele drzwi, a ona zaistniała w świecie show-biznesu i sukcesywnie powiększa grono swoich fanów.

Jakiś czas temu rozstała się z mężem, Dawidem Narożnym, który był jednym z członków zespołu, a sprawa nie odbyła się w pokojowej atmosferze, co spowodowało, że przez moment była bohaterka tabloidów. Wszystko jednak wróciło do normy, małżonkowie układają sobie życie u boku nowych partnerów, dzieląc się opieką nad córką.

Magda cały czas rozwija karierę i odnosi kolejne zawodowe sukcesy, na przykład obecnie jest jedną z gwiazd show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jest w szczęśliwym związku z Krzysztofem Byniakiem.

Narożna jest aktywną użytkowniczką social mediów, a na jej koncie nie brakuje zdjęć, na których pokazuje, jak wygląda poza sceną. Podczas występów zawsze zachwyca perfekcyjnym makijażem, pieczołowicie ułożoną fryzurą i szałowymi strojami. Kiedy jednak zaszywa się w domu z bliskimi, stawia na naturalny wygląd. Tak też spędziła tegoroczną majówkę.

Magda Narożna oddała hołd Krzysztofowi Krawczykowi

Magda Narożna nie zdecydowała się na wyjazd podczas majówki. Zaszyła się w swoim luksusowym domu i cieszyła pięknym otoczeniem. W poniedziałek opublikowała zdjęcie wprost z salonu. Wnętrze zachwyca. Jest jasno dzięki wielkim oknom i przestronnie. Uwagę przykuwa wielki telewizor i wygodne siedzisko, na którym pozuje wokalistka.

Zobacz także: Narożna zaprosiła TVN do swojej posiadłości. Królowa disco-polo mieszka w niezłych luksusach

Magdalena zdecydowała się oddać także hołd zmarłemu niedawno Krzysztofowi Krawczykowi. Najwyraźniej legendarny artysta także dla niej stanowił źródło inspiracji. Pozuje z jego winylową płytą i zaznacza, jak ważny jest dla niej relaks przy dobrej muzyce.

Długi weekend praktycznie za nami , warto go zakończyć relaksem przy świetnej muzyce :)) miłego wieczoru :)) #pieknaimloda #majowka #dlugiweekend #zimno #krzysztofkrawczyk #winyl

Magdalena Narożna zachwyciła swoich fanów wpisem. Internauci podzielają jej zdanie na temat tego, jak powinien wyglądać prawdziwy relaks.

Więcej zdjęć z domu gwiazdy w naszej galerii.


Magdalena Narożna oddała hołd Krawczykowi Magda Narożna na zdjęciu z babcią, mamą i córką

Magda Narożna na zdjęciu z babcią, mamą i córką

Magda Narożna

Magda Narożna

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×