Magda Narożna wyprawiła córce urodziny w domu. Płyną życzenia i… krytyka: „Ten pi… w tle, to tak średnio”. Jest reakcja

Magda Narożna

Magda Narożna

Magdalena Narożna wyprawiła swojej córce urodziny. Na przyjęciu zorganizowanym w domu nie zabrakło tortu i pięknych balonów. Jedna z internautek zwróciła uwagę przede wszystkim na nieporządek. Jak zareagowała Magda?

Magda Narożna zyskała ogromną popularność dzięki swojemu udziałowi w programie Must be the Music. Wystąpiła tam z zespołem Piękni i Młodzi. Kapela disco-polo oczarowała nie tylko fanów, ale także jurorów, dzięki czemu dotarli aż do ścisłego finału. Formacja szybko zaczęła grać regularne koncerty i pojawiać się na największych wydarzeniach muzycznych w kraju. Wokalistka karierę muzyczną zaczynała u boku męża Dawida. Ich uczucie nie przetrwało jednak próby czasu.

Niestety nie obyło się też bez sporego skandalu. Koncert sylwestrowy, podczas którego razem z fanami witali 2020 rok, odbił się szerokim echem w mediach. Między byłymi małżonkami i ich nowymi partnerami doszło do szarpaniny, a w konsekwencji Dawid Narożny musiał opuścić zespół Piękni i Młodzi. Związek Narożnych się rozpadł, ale nadal zgodnie dzielą się oni opieką nad córką.

Magda Narożna wyprawiła córce urodziny

Magda od ponad roku sama prowadzi kapelę disco-polo i trzeba przyznać, że idzie jej to całkiem dobrze. Zespół nie stracił na popularności, a fani nadal chcą oglądać artystkę na scenie. Jakiś czas temu mieli oni także okazję zobaczyć, jak radzi sobie w innym repertuarze muzycznym. Wokalistka wzięła udział w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie wcielała się w największe legendy muzyki. Poradziła sobie całkiem nieźle i zajęła 6. miejsce.

Karierę w show-biznesie Madzia doskonale łączy z opieką nad córką Gabrysią. Dziewczynka, która odziedziczyła pasję do muzyki i talent po rodzicach właśnie skończyła 11 lat. Z tej okazji dumna mama wyprawiła piękne przyjęcie urodzinowe. Nie zabrało oczywiście tortu i wielu dekoracji. Zdjęciami gwiazda pochwaliła się w sieci.

Cudowny dzień za nami 🙂 moja księżniczka dziś świętowała 🙂 dziękujemy wszystkim którzy sprawili Gabi w tym dniu mnóstwo uśmiechu przede wszystkim swoją obecnością 🙂

Na fotografiach widać szczęśliwą Magdę i uśmiechniętą Gabrysię, która świętuje wielki dzień. W komentarzach posypał się grad życzeń dla dziewczynki. Nie zabrakło jednak uszczypliwości ze strony jednej z fanek. Zwróciła ona uwagę przede wszystkim na to, co widać w tle, czyli kilka rzeczy na komodzie i rowerek treningowy za plecami artystki.

Sto lat. Ale ten pi… w tle to tak średnio wygląda – czytamy w komentarzu.

Magda nie pozostawiła tego bez reakcji. Gwiazda polubiła niepochlebny komentarz i widać, że nie przejmuje się małym rozgardiaszem, który panował w domu. Najważniejsze w tym dniu było zadowolenie solenizantki.


Magda Narożna urodziny córki Gabrysi

Magda Narożna urodziny córki Gabrysi

Magda Narożna urodziny córki Gabrysi

Magda Narożna urodziny córki Gabrysi

Magda Narożna urodziny córki Gabrysi

Magda Narożna urodziny córki Gabrysi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×